26

Odp: Szacujemy frekwencję na OTP

Dla mnie miejsce obojętne.

27

Odp: Szacujemy frekwencję na OTP

Co prawdą miałem nadzieje, że już nigdy nie zobaczę dworca w Krakowie, ale w razie czego jakoś przeżyje. Dla mnie miejsce obojętne, nie chce ominąć żadnego OTP.

Mam Landorusa EX na zbyciu

28

Odp: Szacujemy frekwencję na OTP

Bardzo dogodnym terminem jest dla mnie 7 czerwca -> tego dnia mogę się wybrać nawet na drugi koniec Polski, a może i jeszcze dalej. Jestem prawie pewien, że przyjadę smile W pozostałe dni niestety prawdopodobnie nie będę mógł się stawić.

29 (edytowany przez arturomod 2014-03-10 23:41:07)

Odp: Szacujemy frekwencję na OTP

Ja też jestem nieśmiało za terminem 7.06 - tydzień później trwa już mundial, 2 tygodnie później - sesja tongue

30

Odp: Szacujemy frekwencję na OTP

7.06 to idealny dzień jak dla mnie ostatni dzień mojego URLOPU ;P

Sorry za ot bo tutaj miało być o tym gdzie kto może przyjechać a nie kiedy ;P

Maślak ;P -> Tak poprostu wink Od lat big_smile
+ dla AgentX za udaną i szybką transakcje.
+ dla McLer za udaną i szybką transakcje.

31

Odp: Szacujemy frekwencję na OTP

07.06 termin dobry, bo przed mundialem i daleko do sesji. wink
Nie pierwszy i nie ostatni to mówię, ale taka prawda.

32

Odp: Szacujemy frekwencję na OTP

Ciężko mi się na 100% deklarować, na pewno jeśli będę mógł (a to głównie zależy od spraw związanych ze studiami) to się pojawię

33

Odp: Szacujemy frekwencję na OTP

Napiszę tez coś od siebie jeżeli chodzi o frekwencję należy zwrócić też uwagę na graczy którzy pojawiliby się na otp w swoim mieście a już do innego raczej by nie pojechali, myślę że w B-stoku wyjazd skończyłby się na 3-4 osobach a jakby było na miejscu na start można dać +-10 osób. Zresztą gracze z Krakowa którzy mieli by jechać na OTP pojechaliby na nie i tak. Ja oczywiście wybieram Białystok później już może być gdziekolwiek bo i tak musiałbym szukać noclegu.

34

Odp: Szacujemy frekwencję na OTP

Zresztą gracze z Krakowa którzy mieli by jechać na OTP pojechaliby na nie i tak.

Twój argument jest inwalidą. Jest tajemnicą poliszynela, że Krakowiacy bez specjalnej motywacji nie zamierzają się ruszać specjalnie na turnieje odbywające się poza Krakowem, więc jeśli gdzieś stawią się w delegacji większej niż czteroosobowa to należy to traktować jak święto.

A "rynek lokalny" w Krakowie może na OTP zmobilizować do piętnastu osób i tutaj nie mam większych wątpliwości, że tak by właśnie było. Podobnie jest na Śląsku i w Warszawie.

Oczywiście mogę się mylić, ale z ekipą Qzina znamy się nie od dziś i trendy nie zmieniają się na tyle szybko, żeby nagle na turnieju wyjazdowym małopolska zjawiła się niemal w komplecie jak np. rok temu Śląsk.


Oczywiście szanuję fakt, że być może graczy "w ogóle" jest najwięcej właśnie w Białymstoku, a i pewnie z racji łatwości dojazdu ten fakt spodoba się również Warszawiakom przy obstawianiu drugiej opcji. Na pewno więc nie będzie tak, że jedynie Białostoczanie dopuszczą opcję grania u nich.

adriank1's Strona

Podziękowali za posta: McLer

35

Odp: Szacujemy frekwencję na OTP

Wiesz Adrian ja jak miałbym jechać to bym pojechał wszędzie. Chociaż jakbym miał jechac na południe Polski to Rybnik > Kraków

36

Odp: Szacujemy frekwencję na OTP

Tak tylko pomyslcie o Wroclawiu. My tez mamy kupe drogi. Jest nas 5ciu. Ciagnac sie do bstoku 8 godzin nam nie na reke. Ale jak bedzie trzeba... Warszawa szybkie tanie polaczenie mamy. Krakow tez pewno jakies jest. Rybnik mysle dla wszystkich po drodze.

Maślak ;P -> Tak poprostu wink Od lat big_smile
+ dla AgentX za udaną i szybką transakcje.
+ dla McLer za udaną i szybką transakcje.

37

Odp: Szacujemy frekwencję na OTP

Manchox napisał/a:

Napiszę tez coś od siebie jeżeli chodzi o frekwencję należy zwrócić też uwagę na graczy którzy pojawiliby się na otp w swoim mieście a już do innego raczej by nie pojechali

Założyłem ten temat głównie po to, żeby się dowiedzieć ile jest takich osób, które do innego miasta by nie pojechały. Na razie mam wrażenie, że albo im wszystko jedno, bo się nie wypowiadają, albo takich osób nie ma prawie wcale.

38

Odp: Szacujemy frekwencję na OTP

Manchox, ja też teraz jeżdżę wszędzie, bo przez pierwsze siedem lat grania byłem za młody żeby pojechać nawet na OTP do Krakowa, co z resztą bardzo ciężko przeżywałem. Więc wiem z własnego doświadczenia, że niezależnie od wyboru miejsca zawsze będzie stratna grupa ludzi "niemobilnych".

Prawda jest taka że na OTP pojadę wszędzie, a jedyną zmienną jest to, jak bardzo będę zgrzytał zębami w trakcie podróży - nie znaczy to, że każdy z wyborów przyjmę z taką samą radością. "Taka dola żołnierza, tak po prostu już trzeba", jak śpiewa jeden z klasyków polskiego disco.

adriank1's Strona

Podziękowali za posta: McLer

39

Odp: Szacujemy frekwencję na OTP

Obawiam się, że nie dam rady pojawić się w Bielsku-Białej oraz we Wrocławiu, gdyby akurat któryś z tych dwóch ośrodków miał zostać gospodarzem OTP'2014 - do BB jednak dość daleko z W-wy, a do Wrocławia z W-wy za słaby dojazd kolejowy (a nie planuję jechać samochodem). Pozostałe - tzw. realne - lokalizacje wchodzą dla mnie w grę, wszystkie znane, czyli: Białystok, Kraków, Katowice i Rybnik też (ale ten ostatni pod warunkiem, że nadal będzie jakieś sensowne połączenie pociągiem, i to zresztą w obie strony). Nie będę mógł zostać na następny dzień, a zatem wersja "z noclegiem" też u mnie nie wchodzi w tym roku w grę - tak więc każdy taki wariant odpadnie z założenia, niestety.
Oczywiście Warszawa najchętniej, o ile się zgłosi do organizacji.

Ale uwaga ogólna: jeśli ktoś z gospodarzy uprze się, żeby grać Bo3, to w ogóle się nie wybieram na takie OTP. W takim przypadku to nawet Warszawa u mnie odpadnie. Wolę zagrać z większą liczbą przeciwników niż z dwukrotnie (mniej więcej) mniejszą /przy założeniu takiego samego czasu na fazę swissa/.

McLer,
simply The Best
in every contest

40

Odp: Szacujemy frekwencję na OTP

Mogę pojechać wszędzie.

2 Miejsce - SuperNova Blast 3 Mediolan

41

Odp: Szacujemy frekwencję na OTP

McLer wink Koleją się już nie jeździ. Masz POLSKI BUS do wrocka idealne połączenie z MŁOCIN do samego centrum Wrocka smile i tanie to wszystko. Ale puki co my nie planujemy robić.

Maślak ;P -> Tak poprostu wink Od lat big_smile
+ dla AgentX za udaną i szybką transakcje.
+ dla McLer za udaną i szybką transakcje.

42

Odp: Szacujemy frekwencję na OTP

Panowie ja już nieoagrniam (jak to ja XD). Weżmy zróbmt głosowanko.
Oto ankieta:
http://strawpoll.me/1306539

43

Odp: Szacujemy frekwencję na OTP

QUCKcraftPL napisał/a:

Panowie ja już nieoagrniam (jak to ja XD). Weżmy zróbmt głosowanko.
Oto ankieta:
http://strawpoll.me/1306539

Quck, zrobiłeś mi dzień big_smile "Kraków (i okolice np Rybnik) i Warszawa (pewnie Paradox). Quck chyba wynajął nam Paradox na OTP big_smile

I TYLE XD

44

Odp: Szacujemy frekwencję na OTP

Wiesz będzie trudno pisze że najprawdopodobniej co chyba ok. 30 osób do moriona nie zaprosimy tongue

45

Odp: Szacujemy frekwencję na OTP

Czo? ._.
Dobra Quck, idź się najpierw pouczyć, potem robić ankiety.
A ja zgłoszę się tylko, że mogę jechać wszędzie gdzie trzeba, OTP nie przegapię.

"Dawid mimo wszystko pokonał Goliata. Tylko, że oni grali Bo1, a nie Bo3." - słynne słowa przed ćwierćfinałem Gyarados vs Volcanion.

46

Odp: Szacujemy frekwencję na OTP

Uprzedzając fakty, bo wiem, że pojawi się propozycja Warszawy.

Chętnie przyjadę do Warszawy, o ile będzie to turniej sankcjonowany. Nawet sankcjonowany Białystok wygrywa u mnie z niesankcjonowaną Warszawą (poważnie).

Do tego najlepiej wpisany jako LC, żeby dało się go wysłać do TPCi i dostać na niego obiecane promki.

Na niesankcjonowany nie jadę nigdzie, tak jak McLer nie jedzie nigdzie na Bo3 wink.

7 miejsce ECC 2013
19 miejsce ECC 2014
Więcej grzechów nie pamiętam. Za wszystkie lock decki serdecznie dziękuję.

47

Odp: Szacujemy frekwencję na OTP

Ja*******ele, ludzie ankiete zrobiłem poto bo wy tutaj wudze, że nie możecie się dogadać. Więc, ankieta jest zrobiona poto aby wiedzieć gdzie by ludzie chchieli najbardziej OTP 2014.
Z całym szacunkiem do osób starszych odemnie... widze, że nie tylko ja jestem czasami nieogarem.

I ostatnie stwierdzenie:
Czary Mary,
Śpią Wulgary

-----------

Przepraszam za DP, ale głosowanie będzie trwało dopóty, dopóki wszystkie osoby które będą brały udział się nie zdeklarują. Ja oświadczam, ze tylko jeżeli będzie OTP 2014 w warszawie będę się martwił z całą resztą. (chyba zostane Ja McLer, Shun i Amphi, lice też na mojego brata Babidiego)

I jeszcze jedno z chęcią zrobie oficjalne logo OTP 2014 gdy będzie wybrane miasto w którym tą impreze zorganizujemy.

Dziękuję za uwagę, na razie to tyle.

Napisanie "Przepraszam za DP" nie jest wystarczającym usprawiedliwieniem, żeby tego double posta popełnić po pięciu minutach. ~ Nieczuły Kakel

48

Odp: Szacujemy frekwencję na OTP

Patrząc na spotkania "organizowane przez ciebie" w paradoxie gdzie wyznaczasz termin i miejsce, wszyscy przychodzą prócz ciebie a na miejscu okazuje się, że sala jest zajęta to może zostaw organizację ludziom którzy właśnie latają po szkołach i załatwiają sale które normalnie kosztują grube pieniądze.

adriank1's Strona

Podziękowali za posta: McLer

49

Odp: Szacujemy frekwencję na OTP

Qucku. Nie możemy się dogadać? Oczywiście, że możemy. Po to jest ten temat, żeby sprawdzić, gdzie by była jaka frekwencja. Wybór miejsca nie zależy tylko od tego, kto się wypowie na temat "kto gdzie chce najbardziej jechać". Do OTP mamy jeszcze 2-3 miesiące, wybór miejsca akurat teraz i zakończenia wszystkich dyskusji nie jest konieczne. Chyba każdy woli zapoznać się ze wszystkimi propozycjami, poczekać na te, które są w trakcie załatwiania, wstępnie zadeklarować i dopiero wybrać, zrobić głosowanie, cokolwiek, niż głosować w spontanicznej ankiecie, w której są 3 propozycje, z czego niektóre miasta mają kilka propozycji, a Rybnik leży na Śląsku, daleko od Krakowa i wybór tej opcji nie rozwiązuje niczego, bo jest to wybór dwóch naprawdę różnych opcji. Sugeruję cierpliwość i spokój.

Obecna liczba Patratów: prawie 600 chyba, potem policzę

50

Odp: Szacujemy frekwencję na OTP

adriank1 napisał/a:

Patrząc na spotkania "organizowane przez ciebie" w paradoxie gdzie wyznaczasz termin i miejsce, wszyscy przychodzą prócz ciebie a na miejscu okazuje się, że sala jest zajęta to może zostaw organizację ludziom którzy właśnie latają po szkołach i załatwiają sale które normalnie kosztują grube pieniądze.

To Adrianie, że gdy STARAM się zorganizować turnieje i gdy nie wychodzi każdemu może się zdażyć.

A teraz co do posta Piterra.
Piterr jeżeli chodzi o OTP to Matiol coś o tym pisał, a jako że Karków pisałem ostatnie dopisałem w nawiasie że Rybnik leży na Śląsku to wiem. "Kraków i jego okolice" tu chodziło mi o prawie cała południową część polski bo chyba u was nikt tego nie zorganizuje poza Matiolem który to proponował (jeżeli cos na temat propozycji Matiola napisałem źle to proszę a Moderator ma tu na myśli Sir Lorda Empoleonów to poprawił jeżeli będzie oczywiście chciał)

i jeszcze jedno spoko nie podejmujmy pochopnych decyzji. Lecz uważam że taka ankieta załatwi szybciej sprawę niż pisanie postów.

W takim razie tutaj est nowa Ankieta bez żadnych błędów:
http://strawpoll.me/1311813/r

Dziękuję