Temat: Czy te karty EX mają jakąkolwiek wartość?

Witam. Robiłem dzisiaj porządki w piwnicy i znalazłem swoją starą kolekcję kart Pokemon. Nigdy nie grałem, raczej zbierałem je do klasera. Mam tam 5 kart EX, które zawsze były że tak powiem moim największym skarbem wink. Z ciekawości poszperałem trochę na ebayu i zobaczyłem, że te karty chodzą od 10 do aż 30 dolarów. Czy to serio są normalne ceny? Ludzie kupują takie karty za ceny na ebayu? Czy te ceny są może najzwyczajniej w świecie zawyżone? Pytam, bo chciałem sprzedać na allegro cały klaser z moimi kartami, ale nie wiem, czy się trochę nie "wysteruję" sprzedając karty EX razem z resztą.

Moje karty ex to:

-Moltres EX z serii R
-Suicine EX z serii R
-Wigglytuff EX
-Electrode EX
-Kabutops EX

2

Odp: Czy te karty EX mają jakąkolwiek wartość?

Na allegro takie rzeczy chodzą po 10-20 złotych (jeśli jest to licytacja), ponieważ trochę się bawiłem w kolekcjonowanie tych starych exów to mam w miarę niezłe rozeznanie.

3

Odp: Czy te karty EX mają jakąkolwiek wartość?

Rozumiem i dziękuje za odpowiedź.

W takim razie karty wracają do szafy wink.

4

Odp: Czy te karty EX mają jakąkolwiek wartość?

Jak ich nie potrzebujesz, to chętnie przygarnę te EXy (bez Moltresa) tongue Napisz PW jak Cię to interesuje.

5

Odp: Czy te karty EX mają jakąkolwiek wartość?

Nie no, za darmo też nie będę oddawał. Niech leżą, może w przyszłości dzieciom dam ;p.

6

Odp: Czy te karty EX mają jakąkolwiek wartość?

Nie chodziło mi o przygarnianie w sensie dosłownym smile Dzieciom pewnie będą niepotrzebne, natomiast kolekcjonerowi (takiemu jak ja) już tak.