1

Temat: Szacujemy frekwencję na OTP

Do tej pory pojawiły się zgłoszenia z Krakowa i Białegostoku, wobec tego wypadałoby zacząć wybierać miejsce. Proszę was zatem o wypowiedzenie się w następującej sprawie:

1. Czy do któregoś z miast: Kraków, Białystok (jeśli chcecie, możecie też dodać Warszawę, ale sali nie ma i trudno powiedzieć czy będzie) nie dałbyś/dałabyś rady przyjechać na OTP (zakładając, że pasowałby ci termin)? Jeśli tak, to do którego?

Sądzę, że warto to wiedzieć, zanim będziemy wybierać miejsce.

Pozdrawiam,

2

Odp: Szacujemy frekwencję na OTP

Nie będę kłamał, dla mnie z możliwych i realnych opcji występuje tylko Kraków, Warszawa (choć tak jak jest, nie ma propozycji narazie) lub Śląsk.

Zwłaszcza jeżeli mam to mieć zasankcjonowane jako LC i mam coś z tym robić by nam przysłali promki na nagrody wink.

7 miejsce ECC 2013
19 miejsce ECC 2014
Więcej grzechów nie pamiętam. Za wszystkie lock decki serdecznie dziękuję.

3

Odp: Szacujemy frekwencję na OTP

To nie jest odpowiedź na moje pytanie, ale cieszę się, że wyraziłeś swoje zdanie.

4

Odp: Szacujemy frekwencję na OTP

Ja wszędzie pojadę.

5

Odp: Szacujemy frekwencję na OTP

Mógłbym jechać do Białegostoku ale sprawa wygląda tak, że warto było by mieć nocleg i pojechać wcześniej. Jakoś nie mam ochoty na to żeby kolejne otp mieć jak rok temu z 2 dniami bez snu.

Jakby było w Warszawie to ja osobiście zainwestuje sobie w hotel (w którym byłem na szkoleniu z Pracy).

Kraków - sprawa oczywista, że najbardziej popieram. Chętnie pomogę jeśli będzie trzeba.

OTP 2016 Organizator
Online Tournaments Organizator

6

Odp: Szacujemy frekwencję na OTP

To była odpowiedź Kakelu. Napisałem dokąd mogę pojechać. Z automatu wiesz dokąd nie pojadę wink. Miasta bliżej niż wymienione tutaj i potencjalnie Wrocław uważam za możliwe.

7 miejsce ECC 2013
19 miejsce ECC 2014
Więcej grzechów nie pamiętam. Za wszystkie lock decki serdecznie dziękuję.

7

Odp: Szacujemy frekwencję na OTP

Ja na 99% do BB nie pojadę.

8

Odp: Szacujemy frekwencję na OTP

Warszawa i Kraków zawsze mogę jechać

9

Odp: Szacujemy frekwencję na OTP

Mógłbym przyjechać wszędzie z tym, że miasta dalsze niż Kraków muszą posiadać na dany dzień skoordynowany dojazd albo logiczną bazę noclegową.

Kraków mam pod nosem (90 kilometrów, może nie tak blisko ale mogę dotrzeć tam w dwie i pół godziny) więc nie ma źle.

Warszawa jest dla mnie świetnie skomunikowana (dojazd w 4,5 godziny w dobrej cenie i spora baza noclegowa - wolę znaleźć się w nocy w Warszawie niż w Katowicach do których mam 30 kilometrów), co czyni ją opcją tylko niewiele słabszą niż Kraków.

Do Białegostoku nie sposób dostać się dla mnie krócej niż w osiem godzin przy bardzo dobrych wiatrach. Mógłbym tam przyjechać na OTP w ostateczności i przy dobrych warunkach (tzn. Białystok zostaje wybrany na organizatora, znajduję tam nocleg i realna zapowiadana frekwencja przekracza 40 osób), ale do tego dochodzą warunki alogistyczne, czyli:

* Białostoczanie nigdy nie organizowali dużego turnieju (turniej na 20 osób nie kwalifikuje się pod tę kategorię, chociaż jest godny najwyższej pochwały)
* Cuda Niewidy które działy się w Szczecinie na Zachodniopomorskim Turnieju Pokemon (nie ma sensu wspominać bo pewne rzeczy poniżej żenady) każą stosować zasadę, że przed organizacją OTP każdy potencjalny organizator powinien zobaczyć jak taki turniej wygląda
* Trudno mi wspierać całym sercem turniej na który ze Śląska wybrałyby się w porywach dwie osoby, bo inni Ślązacy są chyba jeszcze mniej gotowi i entuzjastycznie nastawieni do takiego wyjazdu, a nawet do Katowic nie jeżdżę dla samej gry w karty.

Obrazowo podsumowując: W dziesięciostopniowej skali Kraków otrzymałby ode mnie 8, Warszawa 7.5 a Białystok 3 punkty.

adriank1's Strona

Podziękowali za posta: McLer

10

Odp: Szacujemy frekwencję na OTP

Jak widzę punktacyjnie wypowiedź Adriana to w moim przypadku wygląda tak samo

OTP 2016 Organizator
Online Tournaments Organizator

11

Odp: Szacujemy frekwencję na OTP

Szczerze najlepszym wyborem były by dla mnie Warszawa i Białystok, bo bLisko i nocleg nie jest bardzo wymagany, co jest dobrym argumentem u rodziców, bo wycieczka na 1 dzień, co do Krakowa to trochę gorzej, ale i tak nie jest źle, bo to nie koniec świata, a jak coś najwyżej rodzice mogą się wybrać koło otp pozwiedzać to miasto big_smile

I TYLE XD

12

Odp: Szacujemy frekwencję na OTP

Ja raczej pojadę wszędzie, byle mnie semestr na uczelni nie zaskoczył smile

13

Odp: Szacujemy frekwencję na OTP

Kraków...
Za rok się może zobaczymy big_smile
Białystok 80% że będę.

Pozwoliłem sobie poprawić orta

//Lesiu

14

Odp: Szacujemy frekwencję na OTP

Będę bez względu na miejsce, podejrzewam, że większość Wrocławia też, jak długo mamy do wszystkich miast Polskie Busy.

Obecna liczba Patratów: prawie 600 chyba, potem policzę

15

Odp: Szacujemy frekwencję na OTP

Jeśli tylko kapitan da mi przepustkę, będę wszędzie.
Mimo wszystko sugerowałbym Białystokowi organizacje OTP dopiero za rok.

16

Odp: Szacujemy frekwencję na OTP

Raczej będę.

~Prawdziwy Shun

17

Odp: Szacujemy frekwencję na OTP

Ja się stawię pewnie wszędzie, ale Giguś poza Warszawę raczej nie pojedzie ;/

:::::::::::||"""\\::::://""\\ ::::::||"""\\.::::||:::||""\\ ::::|| :::::::::::
:::::::::::||:::://:::://::::::\\:::::||:::://:::::||:::||::::\\:::||::::::::::::
:::::::::::||::::\\::://====\\::::||::::\\ ::::||:::||:::://:::||::::::::::::
:::::::::::||__//://::::::::::::\\::||__//:::::||:::||_//:::::||::::::::::::

18

Odp: Szacujemy frekwencję na OTP

Ja się raczej pojawie wszędzie.

19

Odp: Szacujemy frekwencję na OTP

Oczywiście najchętniej - Kraków. Do Warszawy też zapewne bym się wybrał. Do Białegostoku (również z powodów tutaj wymienianych) raczej nie.

20

Odp: Szacujemy frekwencję na OTP

Ja mogę pojechać wszędzie smile

Aye SIR!!!

21

Odp: Szacujemy frekwencję na OTP

Po wstępnych rozmowach w sumie mogę napisać za całe srodowisko białostockie.
Do Krakowa na pewno pojedzie Kuba i być może Łukasz, dodatkowe 4 osoby są bardzo niepewne. Reszta raczej poza Warszawę się nie ruszy.

22

Odp: Szacujemy frekwencję na OTP

m.bigos napisał/a:

Po wstępnych rozmowach w sumie mogę napisać za całe srodowisko białostockie.
Do Krakowa na pewno pojedzie Kuba i być może Łukasz, dodatkowe 4 osoby są bardzo niepewne. Reszta raczej poza Warszawę się nie ruszy.

A mam pytanie do was, w przypadku Warszawy ile osób od was by pojechało, tak +/-, bo najwięcej was u nas było 5, potem były zapowiedzi na grudzień i nic nie wyszło i tak pytam ile sie możemy od was spodziewać osób więcej jeśli byłaby to Warszawa, bo to dość ważne, jeśli mówimy o np ok 10 osobach

I TYLE XD

23

Odp: Szacujemy frekwencję na OTP

Sprostuję tylko, że B-stok był w Wawie dwa razy, raz 3 osoby a potem 2. wink
Teoretycznie, takich osób, co coś grają i na OTP by mogli pojechać, jest 10-12, ale to tylko teoretycznie, chociaż wiadomo, OTP rangę swoją ma, więc i chętnie po ponad roku grania wszyscy powinni przyjechać.

24

Odp: Szacujemy frekwencję na OTP

do warszawy na otp mamy 5 pewniaków,  dodatkowo być może augustów byśmy namówili czyli 2/4 osoby wiecej,

25

Odp: Szacujemy frekwencję na OTP

Wrocław musiał by najpierw POLSKIM BUSEM do Warszawy jechać, a z Wawy do Białego stoku...

Autem w tym roku nie jadę... Chcę się napić piwa z Babidim I McLerem o ile oni będą z innymi oczywiście też chętnie się napije. Nie nie Piter ty jeszcze nie możesz ;P.


Więc podaje swoje typy

1 Warszawa
2 Kraków
3 Białystok tutaj musieli byśmy jechać długo także nocleg musi być.

Maślak ;P -> Tak poprostu wink Od lat big_smile
+ dla AgentX za udaną i szybką transakcje.
+ dla McLer za udaną i szybką transakcje.