101

Odp: Raporty z Krakowa

Moje mecze

Runda 1.
Wexegon vs Panda 0:2
Runda 2.
Wexegon vs YOYO 0:2
Runda 3.
Wexegon vs Flonvite 2:1
Runda 4
Wexegon vs Hikomikos 2:0

Aye SIR!!!

102

Odp: Raporty z Krakowa

KRAKÓW GRAŁ TURNIEJ NA OSWISIE!! APOKALIPSA!!

103 (edytowany przez Qzin 2014-03-09 00:01:27)

Odp: Raporty z Krakowa

I dlatego nie ma wyników, bo program mi zmienił na grudniowy turniej (Ta wersja komórkowa). Miodnie nie? Kolejny powód dla którego go nie lubię.


Że TOM dziś dał ciała to też smutek. Jakoś u mnie zawsze działał tongue

Moje gry:
Qzin : Yoyo 0:2
Qzin : Gołąb 2:0
Qzin : Dominik 2:1
Qzin : Drobne 1:2


Nie wiem czy uda nam się odtworzyć cały turniej, liczę wciąż że jakoś magicznie pojawią się pairingi z dziś w nim.

7 miejsce ECC 2013
19 miejsce ECC 2014
Więcej grzechów nie pamiętam. Za wszystkie lock decki serdecznie dziękuję.

104 (edytowany przez Panda 2014-03-09 21:34:46)

Odp: Raporty z Krakowa

Moje gry:
Panda:Wex 2:0
Panda:Piterr 1:1
Panda:Kicek 2:1
Panda:YOYO 2:0

Wiem, że Zgredek wygrał 3 gry i 1 przegrał smile

105

Odp: Raporty z Krakowa

Wygrałem z: Adrian P., Yoyo, Zgredek
Przegrałem z: --
Remis z: Panda

Obecna liczba Patratów: prawie 600 chyba, potem policzę

106

Odp: Raporty z Krakowa

Wyniki mojego brata:

Donik: bye
Donik:Qzin 1:2
Donik:Drobne 0:2
Donik:Gołąbek 2:1

107

Odp: Raporty z Krakowa

Ja wygrałem z Gołębiem i Adrianem.P
Przegrałem z Pandą i Zgredkiem

Z kolejności pamiętam tylko tyle, że:

1. Piter
2. Panda
3. Zgredek
4.Drobne
...
**. Kicek
**. Qzin
**. Wexegon
...
12. Andrzej (??-nie pamiętam czy tak)
13. Gołąb

OTP 2016 Organizator
Online Tournaments Organizator

108

Odp: Raporty z Krakowa

Moje mecze:
drobne - Flon 2:0
drobne - Dominik 2:0
drobne - Zgredek 0:2
drobne - Qzin 2:1

109

Odp: Raporty z Krakowa

Miniraport, miniraport!

Złożyłem Yeti. Dość standardowe, z tym, że tradycyjnie jeden Snorlax, dwie liny (nie, nie na pieseły, na i przed ECC też grałem, nigdy nie zrezygnowałem), brak Frozen City i - uwaga - linia 1-1 Cofagrigusa! Poza tym 3 Muscle Bandy, dwa Prismy, blah, blah, blah.

Dojechałem.

Runda 1 - vs. Adrian P. (Kyurem/Thundurus/Garbodor)
Mulligan z obu stron, widziałem wodną energię, Silver Mirrora i Garbo. Trochę zdezorientowany przestraszyłem się rogue'a, co jest chyba prawidłową reakcją.
Nie pamiętam dokładnie wszystkiego. Pierwszą wygrałem. Do końca bałem się trzeciego Mirrora, który zupełnie by mnie zmiótł i musiałbym przegrać. Ale go nie grał. Potem mówił, że gdyby zamiast Banda włożył Bangla, to by wygrał wcześniej, na co nie zwróciłem uwagi, ale bardzo prawdopodobnie, że tak było, bo było niebezpiecznie.
Wygrana pierwsza, druga chyba całkiem wyrównana. Była sytuacja, że potrzebowałem jakiś dwóch ważnych rzeczy, z Juniper nie podeszło nic, w następnej turze N na 6 i obie podeszły, co było ważne i kluczowe. Pod koniec przeciwnik coś jeszcze ma, ja przeglądam i uzmysławiam sobie, że nie wygram, nie ma bata. Za mało energii na stole, w decku tylko DCE, jeden Scrapper w prizach. Cztery minuty do końca. "Będzie remis" - myślę. Zastanawiam się jeszcze przez turę przeciwnika, czy jestem na tyle bezczelny, żeby próbować przestallować, czy pogodzić się z remisem, czy co. Poddałem. "Gramy trzecią" - mówię, tasując szybko. Jest szybki deck - jest nadzieja. Set upujemy w pół minuty, zaczynam. T1 mam Thundurusa z energią, 2 Deoxysy, Muscle Banda. Adrian samotny Trubbish. W swojej turze benchuje Kyurema, nie ma supportera. Zabijam Trubbisha, Dodaję drugą energię do Thundurusa i Colress Machine. W następnej turze Thunderous Noise za 130 FTW. 10 sekund przed terminacją.
1-0-0

Runda 2 - vs. Panda (Klinklangi FAIRIES)
Wróżki! Jak moje kolorowe Klinklangi. Tyle wspomnień. Jestem akurat w trakcie składania tej talii, Panda grał jedną z moich ulubionych wersji. Dużo techów. W pierwszej grze dostałem na startowym handzie 6 pokemonów, Max Potiona i Tool Scrappera, jeśli dobrze pamiętam. Było ciężko. Potem próbowałem coś zrobić jeszcze, nie wyszło. Coś tam Mewtwo, coś tam Terrakion, straszne rzeczy, nie sposób nadążyć z prizami i ładowaniem.
Druga z trzecią mi się miesza, natomiast miałem tutaj chyba całkiem ładny start, z kolei Panda zaczynał Shayminem EX chyba. Deoxysa trzymałem w pogotowiu. Małe EXy szybko stały się moim celem głównym, 2x Lugia. Zabiłem tak Shaymina po Red Signalu, potem zdjąłem Mewtwo Lugią na hita po Cofagrigusie, Deoxysach i Muscle Bandzie. Trzecia nie wiem dokładnie, jak to było, ale była terminacja i nie skończyliśmy, ale wydaje mi się, że miałem ładną sytuację na stole.
1-0-1

Runda 3 - vs. Yoyo (Yeti)
Słabe miał handy przeciwnik raczej, w pierwszej grze ważny dość był mój Max Potion w drugiej turze - zaczynałem, ale pierwszy pozostawiłem damage na przeciwniku. Potem Lugia coś zjadła. Pierwszą wygrałem. Yoyo grał 4 Deoxysy, 2 sprizował w drugiej, co było dość kluczowe. Słabe miał rozdanie, trochę Thundurus, trochę Lugia, Szykowałem Snorlaxa, który w końcu chyba nawet się nie pojawił.
2-0-1

Runda 4 - vs. Zgredek (RayBoar/MASTERBALL)
Bardzo słabe rozdanie miał przeciwnik. W pierwszej chyba nawet Emboar nie wyszedł, w drugiej szybko ściągnąłem, potem też Red Signal na jedynego Tepiga. Drugą grę skończyłem OHKO na Rayquazie po 6 feet under. Wygrałem szybko obie.
3-0-1

Chwila oczekiwania, wygrałem. Jak na złość żadnego EXa. Wziąłem koszulki z Yveltalem.

Przepraszam, że trochę chaotycznie i wątpliwości co do tego, co się działo w grach.

I pozdrawiam.

Obecna liczba Patratów: prawie 600 chyba, potem policzę

110

Odp: Raporty z Krakowa

Akurat mam czas to wrzucam raport wink

W sobotę zagraliśmy turniej, było nas 6 osób (grających w turnieju, bo znalazło się też kilku obserwatorów).

3 Rundy bo3.

Wygrani po lewej, pogrubieni:

1.
Adrian P. vs. Grzesiu 2:0
Wexu vs. Yoyo 2:0
Flonvite vs. Artur remis 1:1

2.
Wexu vs. Flonvite 2:0
Adrian P. vs. Artur 2:0
Yoyo vs. Grzesiu 2:0

3.
Wexu vs. Adrian 2:0
Yoyo vs. Flonvite 2:0
Grzesiu vs. Artur 2:0

Wszystko wygrał Wexu grający Darkraiami, wziął z nagród Xerneasa Ex, czyli nieźle. Sam otrzymałem foilowego Delphoxa, więc też nie narzekam. Gratzy Wexu, wygrana Ci się należała - stabilność decku ponad techy.

Podziękowali za posta: drobne, wexegon01

111

Odp: Raporty z Krakowa

Czemu tu tak pusto? ;_; już dwa turnieje były i żadnego nowego posta.

112

Odp: Raporty z Krakowa

@Flonvite - Kraków z rzadka zaszczyca nas raportami, trochę z lenistwa, trochę z braku potrzeby. Wyniki z ostatniego dużego turnieju na niejaki Adrian Paletko.

Qzin uparcie twierdzi od paru miesięcy, że wyniki można znaleźć na oficjalnej stronie pokemon.com, jednak - można tu mówić o pechu - dostępu do nich nie ma żadna z osób która w tych turniejach nie grała (czyli w skrócie nikt, komu chciałoby się nimi podzielić), a rubryka PAST EVENTS w Event Locatorze wyrzuca uparcie "results not found", bez względu na kryteria wyszukiwania.

Oczywiście mogę i nawet chciałbym się mylić, bo gdyby ktoś mi udowodnił, że tak jest to miałbym kolejne dane statystyczne i forum wzbogaciłoby się o parę raportów smile

adriank1's Strona

Podziękowali za posta: McLer

113 (edytowany przez adrian.paletko 2014-04-12 20:53:26)

Odp: Raporty z Krakowa

Owszem, mam wyniki z sobotniego turnieju, wrzucę je dzisiaj wieczorem edytując tego posta smile

Wybaczcie, ale od razu po turnieju wyjechałem z Krakowa na parę dni, a kartka została mi w domu.

Edit: A więc tak. Zagraliśmy bo3, 4 rundy.

Wygrani po lewej, pogrubieni.

Runda 1: 
Adrian P. Bye
Flonvite vs. Paweł Fudyma 1:1
Wexegon vs. Qzin 2:0
Yoyo vs. Kicek 2:0
Jan Tomaszewski vs. Grzegorz Stańczyk 2:0
Zgredek vs. Krzysiek Alechnowicz 2:0

Runda 2:
Adrian P. vs. Flonvite 2:0
Jan Tomaszewski vs. Wexegon 2:0
Yoyo vs. Zgredek 2:0
Kicek vs. Grzegorz Stańczyk 2:0
Paweł Fudyma vs. Krzysiek Alechnowicz 2:0
Qzin Bye

Runda 3:
Adrian P. vs Jan Tomaszewski 1:1
Flonvite vs. Krzysiek Alechnowicz 2:0
Zgredek vs. Qzin 2:0
Kicek vs. Wexegon 1:1
Yoyo vs. Paweł Fudyma
Grzegorz Stańczyk Bye

Runda 4:
Yoyo vs. Adrian P. 2:1
Wexegon vs. Flonvite 2:0
Zgredek vs. Jan Tomaszewski 2:0
Paweł Fudyma vs. Kicek 2:0
Krzysiek Alechnowicz bye
Qzin vs. Grzegorz Stańczyk

Z tego systemu nie da się wyczytać, czy wygrana była 2:1 czy 2:0 (i nie wiem, czy ma to w ogóle jakieś znaczenie dla naszego rankingu), dlatego wpisałem tylko swoje, które pamiętałem. Na życzenie mogę zedytować.

Standingi: (Win/Lose/Remis)

1. Yoyo 4/0/0 (Speed Lugia)
2. Zgredek 3/1/0 (Darkrai/Yveltal)
3. Adrian P. 2/1/1 (Empoleony)
4. Jan Tomaszewski 2/1/1 (Rayboar)
5. Paweł Fudyma 2/1/1 (Wróżki mix)
6. Wexegon 2/1/1 (Metalowe wróżki)
7. Qzin 2/2/0 (Metalowe wróżki)
8. Kicek 1/2/1 (Darkrai?)
9. Flonvite 1/2/1 (Wróżki)
10. Krzysiek Alechnowicz (Garchomp/Altaria)
11. Grzegorz Stańczyk (Plasma Kyuremy)

Nagrody takie sobie, jeden Ex, którego wziąłem za 3 miejsce (Kyurem Ex), bo pierwszemu miejscu bardziej opłacało się wziąć foilowego Yveltala. Reszty nie pamiętam, szczerze mówiąc nie ma czego. wink

114

Odp: Raporty z Krakowa

Flonvite napisał/a:

Czemu tu tak pusto? ;_; już dwa turnieje były i żadnego nowego posta.

Na następny raz weź wyniki i zrób raport smile

115

Odp: Raporty z Krakowa

Flon z 2 tygodni temu, moja komórka i oswiss na niej zawarty po prostu wyniki skasowała, więc ja ich nie odtworzę. Z tego tygodnia powinny być łatwo, bo przecież był sankcjonowany wink.

7 miejsce ECC 2013
19 miejsce ECC 2014
Więcej grzechów nie pamiętam. Za wszystkie lock decki serdecznie dziękuję.

116

Odp: Raporty z Krakowa

5 kwietnia 2014, 9 osób, 4 rundy bo3

1 Runda:
adrian.paletko vs Zgredek 2:0
Wexegon vs YOYO 2:1
Donik vs Panda 2:1
Drobne vs Jan (nie wiem, czy ma tutaj konto) 2:0
Flonvite: bye

2 Runda:
adrian.paletko vs Flonvite 2:1
Donik vs Jan 1:1
Zgredek vs Panda 2:0
Wexegon vs Drobne 2:1
YOYO: bye

3 Runda:
Wexegon vs adrian.paletko 2:1
Zgredek vs Donik 2:1
YOYO vs Jan 2:1
Drobne vs Flonvite 2:0
Panda: bye

4 Runda:
adrian.paletko vs Donik 2:0
Zgredek vs Wexegon 2:1
Panda vs Flonvite 2:0
YOYO vs Drobne 2:0
Jan: bye

Standingi:
1. Wexegon 3/1/0
2. Zgredek 3/1/0
3. adrian.paletko 3/1/0
4. YOYO 3/1/0
5. Drobne 2/2/0
6. Panda 2/2/0
7. Donik 1/2/1
8. Jan 1/2/1
9. Flonvite 1/3/0

W nagrodach kupa. Jakaś hydra, ultra ball, HTL, list profesora, tool scrapper.

117

Odp: Raporty z Krakowa

Dzisiaj mieliśmy mniej czasu, więc zagraliśmy 4 rundy bo1.

Standingi:

1. Adrian P. 4/0
2. Wexegon 3/1
3. Rexio 3/1
4. Qzin 3/1
5. Zgredek 2/2
6. Panda 2/2
7. Yoyo 2/2
8. Paweł Fudyma 2/2
9. Inumaru 1/3
10. Dominik Senecki 1/3
11. Piterr 1/3
12. Flonvite 0/4

Runda 1 (wygrani pogrubieni):
Adrian P. vs. Flonvite
Wexegon vs. Qzin
Panda vs. Inumaru
Rexio vs. Yoyo
Zgredek vs. Paweł Fudyma
Dominik Senecki vs. Piterr

Runda 2:
Adrian P. vs. Zgredek
Inumaru vs. Flonvite
Wexegon vs. Rexio
Panda vs. Dominik Senecki
Qzin vs. Piterr
Yoyo vs. Paweł Fudyma

Runda 3:
Adrian P. vs. Panda
Yoyo vs. Flonvite
Rexio vs. Inumaru
Wexegon vs. Zgredek
Qzin vs. Dominik Senecki
Paweł Fudyma vs. Piterr

Runda 4:
Adrian P. vs. Wexegon
Piterr vs. Flonvite
Zgredek vs. Inumaru
Paweł Fudyma vs. Dominik Senecki
Rexio vs. Panda
Qzin vs. Yoyo

Nagrody całkiem zacne, bo aż 3 Exy (Jirachi Ex full art, Dialga Ex i Xerneas Ex [z tina, więc musiał być]).

118 (edytowany przez Panda 2014-04-13 13:59:42)

Odp: Raporty z Krakowa

Dominik Senecki = Donik

@Qzin: A możliwe big_smile

119

Odp: Raporty z Krakowa

Paweł to nie Bonku na forum czasem? ;D

Nagrody = 3 exy.

Ja zadowolony jestem z powrotu do lock decków =P.

7 miejsce ECC 2013
19 miejsce ECC 2014
Więcej grzechów nie pamiętam. Za wszystkie lock decki serdecznie dziękuję.

120

Odp: Raporty z Krakowa

A ja sem bardzo zadowolony z wyjazdu do Krakowa, warto było, bo wiem co w buildzie turniejowym było źle, ale i tak nie narzekam na wynik - z draftu i tak wziąłem Shaunę, na której w sumie chyba najbardziej mi zależało z kart drafotwanych. Poza tym skompletowane 5 decków - czas testować przed OTP. Myślę, że pod koniec maja pojawimy się z Piterrem znowu (tym razem nie będę grał talią zbudowaną w ostatniej chwili przed turniejem).

"Dawid mimo wszystko pokonał Goliata. Tylko, że oni grali Bo1, a nie Bo3." - słynne słowa przed ćwierćfinałem Gyarados vs Volcanion.

121

Odp: Raporty z Krakowa

Dziś w Krakowie odbył się turniej wyjątkowo Czwartkowy big_smile
Zebrała się nas 9 big_smile i zagraliśmy 4 rundy BO1

Zwycięzcy pogrubieni.

1 Runda:
Adrian Pałetko : Andrzej Koziński
Wexegon : YoYo
Zgredek : Rexio
Qzin : Krzysztof Alechnowicz
Kicek : Bye

2 Runda:
Adrian : Qzin
Andrzej : YoYo
Wexegon : Krzysztof
Kicek : Rexio
Zgredek : Bye

3 Runda:
Adrian : Rexio
Andrzej : Zgredek
Wexegon : Kicek
YoYo : Qzin
Krzysztof : Bye

4 Runda:
Adrian : Zgredek
Wexegon : Qzin
Kicek : YoYo
Krzysztof : Rexio
Andrzej : Bye

Tabela końcowa:
1. YoYo
2. Wexegon
3. Adrian
4. Kicek
5. Qzin
6. Zgredek
7. Rexio
8. Andrzej
9. Krzysztof

Co do samego turnieju:

1 Runda:
Bye - więc pograłem sobie na Ogame na nowym serwerze.

2 Runda:
Mecz z Rexiem. Bardzo zacięta gra i po około 15 minutach już mi było smutno bo Rexio ściągał mi poki po 180 hmm
Końcówka: Mam na aktywie Darkraia z 3 energiami. Rexio Foongusa (chyba). Mam 3 prizy do wzięcia - Rexio jednego. Na ławce u niego Lekko ubity (30 hp do końca) Vulpix i Jirachi. Rzucam Juniper na dwie ostatnie karty: Shawna i Catcher (!). Rzucam - wypada 6. GG.

3 Runda:
Wex zjechał mnie jak chciał.

4 Runda:
Z YoYem naprawde zacięta gra od samego początku. Aż nie wiem co się działo. Latały plazma energie, Darkraie, Deoxysy, Catchery, N-y, Colressy. Jednak YoYo wygrał.

Z nagród: puszka z Yveltalem, 3 boostery Plasma Blast (?). Z ciekawszych rzeczy: Yveltal, Sykamore (rivers) , Catcher (!), Suicune, Kody.

Jako że YoYo był pierwszy Wziąłem sobie Yveltala, potem za siebie EvoSodę i w sumie tyle tongue


Jak ktoś ma jakieś komentarze (lub widzi błędy) to czekam tongue

Pozdrawiam,
Kicek big_smile

OTP 2016 Organizator
Online Tournaments Organizator

122

Odp: Raporty z Krakowa

Ja tam czwartą rundę zapamiętałem inaczej ;D. Ale poddawanie się, nie jest niedozwolone ;D.

7 miejsce ECC 2013
19 miejsce ECC 2014
Więcej grzechów nie pamiętam. Za wszystkie lock decki serdecznie dziękuję.

123

Odp: Raporty z Krakowa

Dziś w karakowie odbył się mały turniej. Było nas 4 big_smile. Reszta pojechali do BB. A qzin miał jakieś plany.

Graliśmy bo 3

Runda 1 (wygrani po lewej)

Wexegon vs Zgredek 2:1
Adrian P vs grzesiu 2:0

Runda 2

Wexegon vs Adrian P 2:1
Zgredek vs grzesiu 2:1

Runda 3

Wexegon vs grzesiu 2:0
Adrian P vs zgredek 2:0

Standingi
1. Wexegon (darkrai)
2. Adrian P (darkrai)
3. Zgredek (kingra/greninja)
3. Grzesiu (nie wiem co ;/)

Na 2 boosterki trafił się raichu

Za ortografie przepraszam ale piszę na telefonie smile

Aye SIR!!!

124 (edytowany przez adriank1 2014-05-02 18:12:10)

Odp: Raporty z Krakowa

Turniej dnia 2.05.2014r. pod tytułem "YVELTAL NOT SO OP"


1. Adrian Pałetko 5-0 (Empoleon/Raichu/Dusknoir)
2. Panda 3-2 (Dugtrio/Raichu)
3. Betonowy Adrian 3-2 (Yveltal/Raichu)
4. Rexio 2-3 (Ninetales/Amoonguss/Raichu)
5. Dominik 2-3 (Blastoise)
6. Wexegon 0-5 (Yveltal/Darkrai)

Czy komentarz jest potrzebny?

Krótko o grach:

Vs Wexegon:

Straciłem Pikachu już w T1. Na dobitkę musiałem wyrzucić z Juni trzy lasery. Musiałem ładować lekkie basiki żeby kasować jego Yveltale i Absole. Wexegon miał przewagę. W decydującym momencie kiedy nadgoniłem na 2-2 udało mi się rzucić Colressa na prawie cały deck i dwukrotnie darkpatchować Absola. Przynęta przyniosła skutek - żeby nie obrywać po 120 musiał wystawić exa, a ja wtedy standardowo z LaserBandem zasadziłem mu za 170. Wygrana.

Vs Panda

Panda ostrożnie szafował pokemonami. Podkładał dabelki do Raichu dopiero kiedy miał zaatakować więc moje enhancedy nie miały wielkiej mocy. Na moje lekkie basiki używał Dugtrio, ściągając wszystkie na strzał. Chciałem wyeliminować jego Raichu i po zatrzymaniu go na jednym prizie skasować Yveltalem. Niestety, wyrzuciłem sześć na sześć tailsów na catchery i lasery. Porażka.

Vs Adrian Pałetko

Tutaj taktyka miała być podobna do gry z Pandą. Wybić wszystkie Raichu lekkimi basikami i ograć przeciwnika Yveltalem zatrzymując jego pochód na jednym prizie. Niestety znowu się nie udało - wykonałem swoją część planu, ale Empoleony biły po 130 i Dusknoir zaczął przekładać countery z pełną siłą. wyrzuciłem tutaj trzy na trzy tailsy na catcherach, więc trudno było walczyć. 9 tailsów z rzędu. Porażka.

Vs Rexio

Tutaj taktyka zabijania małymi basikami jego pokemonów sprawdziła się w zupełności. Nie wystawiłem nawet na stół exa. Od początku wypracowałem sobie przewagę i nie odddałem jej do końca. Nawet Raichu dla odmiany pojawił się na stole, drugi raz w turnieju. Wygrana

Ale mimo tego dwa tailsy na catcherach. 11 z rzędu.

Vs Donik

Przegram - jestem piąty. Wygram - jestem trzeci. Okrutny turniej.

Na początku nie miałem nic, ale po jego pierwszym N'ie nie miałem jeszcze bardziej nic. Wystawił Blastoisa i rzucił drugiego N'a. To już coś. Dwa Raichu w prizach, ale Bouffalant i Absol nadal na stole.

Donik naładował Keldeo, ale Bouffalant zarobił za 90 dzięki ability. Wycofałem go na ławkę i oddałem parę pokemonów na pożarcie. W międzyczasie Dominik spudłował dwa kluczowe catchery. Potem Bouffalant dzięki LaserBandowi zabił Keldeo. Donik oddał turę i nadział się na drugiego Gold Breakera. Na końcu miałem już tylko naładowanego trzema energiami Yveltala, ale na szczęście trzynasty flip na catchera okazał się szczęśliwy dla odmiany!! Saldo tailsów zamykamy na 12 in row, a mimo tego udało się zdobyć pozycję w środku tabeli. Wygrana.

125

Odp: Raporty z Krakowa

Taa, ja byłem 3:2 i byłem 3. Reksio chyba był 4 tongue