26

Odp: [news] XY: Flashfire

Mega Kanghaskan EX nie jest wcale tak słaby jak wielu sądzi. Nie ma zbyt wielu kart które można naładować z taką łatwością w tak krótkim czasie. Niezły weakness, 230 HP, do wyboru wariant obronny albo ofensywny (toole).

Pyroar na pewno spowoduje, że wiele talii będzie zachodzić w głowę co z tym fantem zrobić. Z obecnej mety większą przewagę nad nim ma tylko Keldeoblast i DarkGarb, a reszta musi się bawić.

Kolejny Scrafty typu "zobaczyć i zapomnieć". Mam już tego powoli dość - dlaczego nie może być jak Toxicroak, gdzie każdy kolejny znajdował sobie miejsce w topowych taliach DP-onu?

Pidgeot FRLG wrócił, szkoda, że zamiast ability ma daremny drugi atak.

27

Odp: [news] XY: Flashfire

Pyroar w obecnym formacie niszczy smile

Co do M Kangaskhana-EX to można pograć z Victinim.

28

Odp: [news] XY: Flashfire

Kanghaskan EX ma 120 HP...? Probably not. Jak dla mnie ten Mega jest pokroju Xerneasa EX. Niby spoko, fajny, ale w ścianę nie wgniata. Emboar/Mega Charizard/Mega Kanghaskan?

A Pyroar... Jak zobaczyłem, to chciałem popłakać troszkę, bo VirGen. Potem przypomniałem sobie Garbodora. Plasma też po prostu zdejmie coś z bencha za 2/3 prizy. Karta bardzo dobra, ale na pewno nie broken.

~Prawdziwy Shun

29

Odp: [news] XY: Flashfire

Lysande czybjak mu tam. Nowy kaczerosuporter stampel w kazdej talii

Maślak ;P -> Tak poprostu wink Od lat big_smile
+ dla AgentX za udaną i szybką transakcje.
+ dla McLer za udaną i szybką transakcje.

30

Odp: [news] XY: Flashfire

Dokładnie, tylko Pyrorar i mamy ciekawą metę big_smile. Tzn. wróci balans względny. Nie będzie, że deck na samych basicach będzie mógł coś ugrać. Dla mnie to fenomenalny krok w stronę wolniejszej mety =P.

7 miejsce ECC 2013
19 miejsce ECC 2014
Więcej grzechów nie pamiętam. Za wszystkie lock decki serdecznie dziękuję.

31

Odp: [news] XY: Flashfire

Akurat w kwestii Pyroara nie zgadzam się z Qzinem, nie zmieni całkowicie mety. Tak jak wspominał Shun, Genesecty mają G-boostery i red signale, a Darkraie Ex - Garbodory. To dobry pierwszy krok, ale coś jeszcze musi wyjść. wink

32

Odp: [news] XY: Flashfire

Adrian już wyszło wink. I chociaż to dość oczywiste combo, to nie będę o nim pisał, bo nadal nie wiemy co dokładnie robi Pyroar wink.

7 miejsce ECC 2013
19 miejsce ECC 2014
Więcej grzechów nie pamiętam. Za wszystkie lock decki serdecznie dziękuję.

33

Odp: [news] XY: Flashfire

Wiemy że Qzin wszędzie pakowałby Archeopsa, Stoutlanda, Goodrę i Spiritomba, ale umówmy się, że na razie klasyfikujemy Pyroara w zakładce "dobry" i poczekamy na dokładne wordingi i statystyki big_smile Jeśli okaże się, że atak nie robi zupełnie nic, to niewiele to pomoże wink

34

Odp: [news] XY: Flashfire

Na atak robiący 0 damage'a też już mam pomysł wink. Spokojnie, to wszystko jest do ogrania. Aczkolwiek fakt, kupujemy narazie abilitkę w ciemno.

Aczkolwiek Archeops + Pyroar + Virizion EX + Palkia EX w najgorszym razie jest do złożenia tongue

7 miejsce ECC 2013
19 miejsce ECC 2014
Więcej grzechów nie pamiętam. Za wszystkie lock decki serdecznie dziękuję.

35

Odp: [news] XY: Flashfire

Pyroar robi 60 lub 90, potwierdzone info:
http://pokebeach.com/news/0314/20-pyroar.png
Co więcej Ability chroni tylko przed obrażeniami (albo aż).

Na pokebiczu są też jakieś Mega Charizardy, które robią 300 za 5, ale kto by się takimi głupotami przejmował wink .

36

Odp: [news] XY: Flashfire

Mega Ewolucja sprawia, że Pokemon nie jest już Basiciem?

OTP 2016 Organizator
Online Tournaments Organizator

37

Odp: [news] XY: Flashfire

Na kartach Mega ewolucji jest napisane wyraźnie 'Evolves from', więc ten Pokemon nie powinien być już chyba Basicem.