26

Odp: Spotkania

Może wpadnę na parę chwil popatrzeć jak teraz wyglądają spotkania  smile To nie będzie w tym Paradoxie na Jezierskiego, tylko tym drugim, zgadza się?

27

Odp: Spotkania

arturomod napisał/a:

Może wpadnę na parę chwil popatrzeć jak teraz wyglądają spotkania  smile To nie będzie w tym Paradoxie na Jezierskiego, tylko tym drugim, zgadza się?

Tak, w tym na Anielewicza, dojazd metrem do stacjii Ratusz Arsenał i albo chwilę piechotą, albo minutę (1 przystanek) tramwajem do przystanku Muranów big_smile

I TYLE XD

28

Odp: Spotkania

ja moge spytac w morionie czy nie morzemy grac.
chce ktos sie powymieniac w srode w morionie?

Mam duzo kart na wymiane i szukam full artow. Wszyskich :DD

29

Odp: Spotkania

kuba2001 napisał/a:

ja moge spytac w morionie czy nie morzemy grac.
chce ktos sie powymieniac w srode w morionie?


Raczej z góry większość jest za Paradoxem na spotkania, Morion jest za daleko od metra i tracisz tę 0,5 h więcej na dojazd, raz na miesiąc wystarczy...

I TYLE XD

30

Odp: Spotkania

W moim przypadku niestety tylko niedziela w przyszłym tygodniu i to z bardzo dużą szansą, że bym się zjawił.

Jeśli w sobotę to bankowo mnie nie będzie.

31

Odp: Spotkania

Ja tez niedziela i paradox - morion daleko, drogie boostery, ciasno. jestem za jak najwczesniej.

32

Odp: Spotkania

Dla mnie tylko niedziela i, co oczywiste, Paradox. Chciałbym też dostać możliwość pozbycia się ośmiu boosterków Plasma Storm, które mi zostały.

Wyprzedaję wszystkie swoje karty, zapraszam do składania poważnych ofert gotówkowych.

Zaktualizowany 12.04.2013 spis tego, co mam, znajdziecie tutaj: http://omastar.poldrag.katowice.pl/foru … .php?id=55

33

Odp: Spotkania

Moja obecność jest o wiele bardziej prawdopodobna w niedzielę, dlatego też zdecydowanie niedziela smile

34

Odp: Spotkania

Nadal "walę śmiało" - większość woli niedzielę ? OK, to ja też będę w niedzielę smile
/w niedzielę mogę być już na godz. 10.00, zaś w sobotę najwcześniej na 10.15-10.30.../

McLer,
simply The Best
in every contest

35

Odp: Spotkania

a jeśli powiem że istnieje możliwość, że w sobotę pojawi się u nas Adrian?

:::::::::::||"""\\::::://""\\ ::::::||"""\\.::::||:::||""\\ ::::|| :::::::::::
:::::::::::||:::://:::://::::::\\:::::||:::://:::::||:::||::::\\:::||::::::::::::
:::::::::::||::::\\::://====\\::::||::::\\ ::::||:::||:::://:::||::::::::::::
:::::::::::||__//://::::::::::::\\::||__//:::::||:::||_//:::::||::::::::::::

36

Odp: Spotkania

Ja odpadam w ten weekend, zarówno w sobotę, jak i niedzielę.

37

Odp: Spotkania

To będzie Adrian a nie będzie na pewno Roberta ;p

Aczkolwiek jeśli reszta się określi na pewniaka i będzie wolała sobotę to nie widzę problemu.

W moim przypadku w niedzielę jestem na 70-80%. Nie chcę tutaj za mocno optować, by potem nie było do mnie pretensji jakby jednak coś mi w ostatniej chwili wypadło.

38

Odp: Spotkania

w tą niedziele mam kolejke ligową i niestety wyjazd, ewentualnie sobota albo następny week.

39

Odp: Spotkania

ja tez bede tam moze nawet jusz zagram. moze ktos mi pozyczy catchery ?przynajmniej 2 big_smile:D

Mam duzo kart na wymiane i szukam full artow. Wszyskich :DD

40

Odp: Spotkania

Robert, z tego co widzę byłby tylko Adrian i Babidi, więc forsowanie soboty przy tym rozkładzie głosów, o ile nic się nie zmieni, byłoby głupotą ;p

Prosiłbym tylko o ustalenie daty do środy, najwyżej wybierze się inny weekend na przetestowanie stołecznych graczy.

41

Odp: Spotkania

a ja bede big_smile:D:D
bylem w morionie i kupiłem crystall wall w busterku :PPP

Mam duzo kart na wymiane i szukam full artow. Wszyskich :DD

42 (edytowany przez adriank1 2013-04-08 20:35:55)

Odp: Spotkania

Babidi napisał/a:

a jeśli powiem że istnieje możliwość, że w sobotę pojawi się u nas Adrian?

Będę w niedzielę na 99%.

A Ty mnie, Kubusiu Babidusiu, tak nie reklamuj, tylko nocleg kołuj bo jak Ci w dupę kopnę to Cię zabraknie ;p

43

Odp: Spotkania

Miśki, zbumpuję temat bo to dla mnie ważne a Babidi ma bana na IP do czwartku to się raczej za mną nie wstawi.

Po pierwsze z tego co widzę to raczej niedziela jest terminem który wybrała większość z was, więc kołuję sobie nocleg na noc z soboty na niedzielę. Szkoda by mi było jakby nagle wszyscy z "tylko niedziela" nagle zaczęli się przesuwać na sobotę, bo mam was za słownych chłopaków. To się raczej nie zdarzy.

Druga sprawa: Czy ktoś miałby awaryjny kawałek podłogi pod dachem, gdzie jest dość bezpiecznie i ciepło w nocy z soboty na niedzielę, gdyby w środę okazało się, że obie podstawowe opcje noclegowe mi padną?

Liczę na przybycie i dziękuję za wyrozumiałość.

Adrian

44

Odp: Spotkania

adriank1 napisał/a:

Babidi ma bana na IP do czwartku

Nasz przyjaciel, Wujek Babidi vel Smutny Oshawott, NIE może mieć bana ponieważ:
-jest uczuciowy: płakał, gdy Asz Keczup ratował Charmandera
-jest postępowy: ma deck w prześlicznych jasnofioletowych koszulkach (taki "Barbiowy" kolor)
-jest poważny: z pełną powagą rzuca tails za tails'em
-jest odpowiedzialny: odpowiada na zadawane mu pytania, czasem nawet już tego samego dnia
-jest przyjacielem Kuby2001, którego nikt inny nie chciał polubić
-jest wytrwały: pomimo notorycznych porażek wciąż przychodzi i gra, gra, gra...
-no i w ogóle jest nieźle walnięty, czyli: swój chłop tutaj tongue

McLer,
simply The Best
in every contest

45

Odp: Spotkania

krol yabol odwoluje bana!

adrian - ja moge cie przekimac, ale to serio awaryjnie, bo pewnie u mnie rodzice beda sie jeszcze do poznej nocy blakac w zwiazku z remontem no i majster + syf z wiertarek itp bedzie tongue ale w razie czegos materac i dach sie znajdzie tongue

46

Odp: Spotkania

Wszystko wskazuje, że nic mi nie powinno wypaść, więc na dzień dzisiejszy jestem w niedzielę i bardzo bym optował za 10.

Co do noclegu: Mam zaplanowaną imprezę, więc nie dam rady pomóc.

47

Odp: Spotkania

Z tego co widzę to niedziela już sześciu* osobom pasuje, a zatem sprawa chyba przesądzona.
(* - Robert, Yabol, Misiek, Konsko, ja i Adrian)
Natomiast Kakelowi tym razem ani S, ani N, a szkoda.

A jak tam pozostali: Shun, Tojax, Amphi, Pelek FA, QUCKcraftPL i Babidi (vel Kuba) - ?

McLer,
simply The Best
in every contest

48

Odp: Spotkania

Powinienem dać rade w niedziele, tak na 70 %, jak coś mi wypadnie, albo coś, to nie przyjdę, ale pewnie sie uda big_smile

I TYLE XD

49

Odp: Spotkania

Ja mogę przyjść ale bez wpisowego pogram bo ostatnio zapomniałem jak sie gra sad. Albo też i nie przyjdę bo mi się nie będzie chciało sad.

[20:14] Kakel: ja byłem Trollem, co chyba nikogo tu nie dziwi ;p

50

Odp: Spotkania

Mi pasuje niedziela. W sumie nawet bardziej niż sobota.

~Prawdziwy Shun