951

Odp: Spotkania

QUCKcraftPL napisał/a:

do zobaczenia po feriach kochani sad

Kilka postów wcześniej napisałeś, że spotkamy się w tę sobotę, ale teraz widzę, że Ciebie jednak nie będzie, tak ?...

Poziom nieogaru wzrósł Ci wręcz skokowo, Wiewiór wink

McLer,
simply The Best
in every contest

952

Odp: Spotkania

uwaga, uwaga - wtoreczek po 15 Paradox mogę jeszcze zaproponować w dodatku do tej środy. Ktoś poza Kakelem (i pewnie Isil i Evil) byłby chętny?

953

Odp: Spotkania

McLer napisał/a:
QUCKcraftPL napisał/a:

do zobaczenia po feriach kochani sad

Kilka postów wcześniej napisałeś, że spotkamy się w tę sobotę, ale teraz widzę, że Ciebie jednak nie będzie, tak ?...

Poziom nieogaru wzrósł Ci wręcz skokowo, Wiewiór wink

Mama wróciła z wywiadówki...

954

Odp: Spotkania

Ustaliłem dziś z Morionem, KIEDY odbędą się tam dwa najbliższe spotkania "Ligowe":

1. sobota 22 lutego
2. sobota 29 marca

Ten pierwszy termin taki, żeby nie było kolizji z feriami oraz z Arnhem (bo dwóch naszych Profesorów przedkłada teraz swoją karierę międzynarodową nad tę Ligę big_smile).

Uwaga: przy okazji okazało się, co będzie (i już to tam mają) dawane w tym sezonie na "Lidze" - otóż będą to fajne promki reverse (z takim specjalnym nadrukiem): najpierw SKYLA, a następnie "N". Ta Skyla ma taki sam art, jak ta setowa z BCR, ale "N" ma CAŁKOWICIE NOWY art, a w dodatku bardzo fajny.

Pewnie lada dzień dadzą ogłoszenie na swojej stronie, ale wolałem Was już uprzedzić.

McLer,
simply The Best
in every contest

955

Odp: Spotkania

dajmy sobie spokój z tym wtorkiem w takim razie, widzimy się póki co w środę o 11.00 i pogada się potem o czwartku.

956

Odp: Spotkania

W takim razie ja się pojawię, Evil też, ale wpadnie odrobinkę później smile

Zebranych kart Eevee i Eeveelucji na dzień dzisiejszy:    130/287   --->   45,3%
Gotta catch 'em all! big_smile

There comes a time in every man's life when they must make a choice; Charmander, Squirtle or Bulbasaur. ~ JWittz

957

Odp: Spotkania

Na lidze będę, ale w środy, czwartki i piątki kończę lekcję dopiero o 15 więc nie wpadnę niestety.

Mam Landorusa EX na zbyciu

958

Odp: Spotkania

Miśki wiem, że wcześnie ale możemy już zdecydować o turnieju? Mi pasuje tylko i wyłącznie sobota hmm.

[20:14] Kakel: ja byłem Trollem, co chyba nikogo tu nie dziwi ;p

959

Odp: Spotkania

My z Evilem będziemy się musieli nieźle nakombinować, żeby się pojawić (a bardzo chcemy i damy z siebie sporo), ale naszą jedyną opcją jest niedziela niezbyt wcześnie LUB piątek po południu (ta pewniejsza) -> wiem, że to nie jest u nas powszechna praktyka, ale co powiecie, żeby i za tą opcją głosować? smile Studenci mają koniec sesji, więc zapewne będzie to dla nas wygodne, a uczniowie mają ostatni dzień przed feriami, może się powyrabiają smile Kwestia z osobami pracującymi, chciałabym usłyszeć, czy to w ogóle wchodzi w grę...?

PS: Pelek, nasz ulubiony różowiutki prosiaczku, wiesz, nie jest bezpiecznie nazywać naszych forumowych niedźwiedzi grizzly misiami tongue Evil już planuje Twój krwawy koniec.

Zebranych kart Eevee i Eeveelucji na dzień dzisiejszy:    130/287   --->   45,3%
Gotta catch 'em all! big_smile

There comes a time in every man's life when they must make a choice; Charmander, Squirtle or Bulbasaur. ~ JWittz

960

Odp: Spotkania

Ja potwierdzam swą obecność w środę już na 100%. Na temat weekendu się nie wypowiem.

961

Odp: Spotkania

Może być piątek. W sumie mi to nawet na rękę. Tylko w jakichś realnych godzinach żeby gimbaza mogła dobić. Im więcej nas tym lepiej.

:::::::::::||"""\\::::://""\\ ::::::||"""\\.::::||:::||""\\ ::::|| :::::::::::
:::::::::::||:::://:::://::::::\\:::::||:::://:::::||:::||::::\\:::||::::::::::::
:::::::::::||::::\\::://====\\::::||::::\\ ::::||:::||:::://:::||::::::::::::
:::::::::::||__//://::::::::::::\\::||__//:::::||:::||_//:::::||::::::::::::

962

Odp: Spotkania

W turniejach z pauzą przy parowaniu na komputerze OSWISSEM należy wejść w Plik - Opcje - Algorytm Punktów: Bucholtz Win Percentage i zaznaczyć "Pause ma tyle samo punktów co przeciwnik".

Wtedy BYE nie jest liczony jako przeciwnik który wszystko przegrywa tylko jako zdobywca średnia liczby punktów przeciwników (neutralny) + stosowane są oficjalne Tie-Breakery.

Jako, że w sobotę według tych kryteriów wziąłem nie swój pick w drafcie, to mogę odesłać Evildanonowi który by mnie wtedy wyprzedził (jedyna różnica w tabeli) Emolgę EX FA, ale to już załatwimy sobie na PW, jeśli będziesz zainteresowany.

963

Odp: Spotkania

ja także potwierdzam środę

964

Odp: Spotkania

Wpadnę jutro pograć.
Macie jakieś specjalne zachcianki jeśli chodzi o decki na jutro? Mogę sproxować ze 2 jeśli chcecie z czymś konkretnym poćwiczyć.
Kieruję tę propozycję do Kakela i Yabola ofc smile

:::::::::::||"""\\::::://""\\ ::::::||"""\\.::::||:::||""\\ ::::|| :::::::::::
:::::::::::||:::://:::://::::::\\:::::||:::://:::::||:::||::::\\:::||::::::::::::
:::::::::::||::::\\::://====\\::::||::::\\ ::::||:::||:::://:::||::::::::::::
:::::::::::||__//://::::::::::::\\::||__//:::::||:::||_//:::::||::::::::::::

965

Odp: Spotkania

Może się zjawię z moim Flygon/Gothitalle/Gardevoir/Dusknoir/Aegislash...

966

Odp: Spotkania

ooo babidoof bardzo fajna propozycja! chętnie bym wybadał Yeti i Rayboara.

EDIT: Amphi, a ty nie masz trochę wolnego czasu w czwartek po południu? Z Blastoisem mało grałem sad

967 (edytowany przez Amphi 2014-02-12 16:28:28)

Odp: Spotkania

Yabol napisał/a:

ooo babidoof bardzo fajna propozycja! chętnie bym wybadał Yeti i Rayboara.

EDIT: Amphi, a ty nie masz trochę wolnego czasu w czwartek po południu? Z Blastoisem mało grałem sad

U mnie z czasem średnio, najwyżej moge na playtcg.me troche ponerdzić dziś lub jutro wieczorem. Jak grasz Virigenem, to Shun już ci powie, zabijasz żółwiki/blastka z  red signali i przeciwnik sie może poskładać, chyba że bedzie bić BK za 200 od 2 tury wtedy wujowo, ale statystycznie masz 75% szans na zwycięstwo big_smile

Byłem tu. ~ Kakel
I masz rację, przepraszam, będę się starał opamiętać powoli...

I TYLE XD

968

Odp: Spotkania

no tak, ale chciałem zobaczyć jak to wygląda w praktyce, bo chyba nigdy nie grałem z blastkiem. Wiadomo, zabijam żółwiki ale Reg Signal to leci w najlepszym wypadku dopiero T3. No nic, trudno. ;p

969

Odp: Spotkania

Jeśli chodzi o weekend, to dla mnie znów bez różnicy, czy sobota - czy niedziela. Jeśli wybierzecie piątek popołudnie / wieczór - to też OK. Tylko w KAŻDYM przypadku warto tam zadzwonić i spytać, czy nie będą mieli zajętej całej sali... W piątek wieczorem - też, to tam nawet bardziej prawdopodobne.

McLer,
simply The Best
in every contest

970

Odp: Spotkania

Wypraszam sobie, a co z moim Roundem?! -,-

Zebranych kart Eevee i Eeveelucji na dzień dzisiejszy:    130/287   --->   45,3%
Gotta catch 'em all! big_smile

There comes a time in every man's life when they must make a choice; Charmander, Squirtle or Bulbasaur. ~ JWittz

971

Odp: Spotkania

Dozobaczenia w fwerie albo po sad

972

Odp: Spotkania

Jeśli w niedziele to mnie nie będzie (3 niedziela miesiąca), jeśli w sobotę, raczej będę.

Mam Landorusa EX na zbyciu

973

Odp: Spotkania

Jest bardzo mozliwe, że się pojawie, a dzień jest mi obojętny.

974 (edytowany przez Isilmeiel 2014-02-14 20:44:01)

Odp: Spotkania

W takim razie teraz wypowiem się za siebie i Evila, bo plany nam przeskoczyły na niedzielę z przyczyn niezależnych od nas, w związku z czym głosujemy za sobotą smile

Jak widzę, nie ma nikogo, komu by sobota nie pasowała, więc wystartuję z listą chętnych na każdy dzień, będę uzupełniać po poszczególnych postach:

Tylko sobota pasuje (5): Isilmeiel, Evildanon, Amphi, QUCK (jeśli w ogóle), Wawlok
Tylko niedziela pasuje (0): -
Oba dni pasują (3): McLer, Tojax, Shun

Nie będzie: Kakel, Yabol, Babidi
Czekamy jeszcze na informację od: Artur

Dawajcie znać smile

Cóż, wygląda mi to na sobotę smile Oczekujemy od 7 do 9 osób - osobiście trzymam kciuki za 8 smile

Zebranych kart Eevee i Eeveelucji na dzień dzisiejszy:    130/287   --->   45,3%
Gotta catch 'em all! big_smile

There comes a time in every man's life when they must make a choice; Charmander, Squirtle or Bulbasaur. ~ JWittz

975

Odp: Spotkania

Wszystkie opcje pasują.

~Prawdziwy Shun