1

Temat: Turniej w PTCGO (19 listopada)

Spotykamy się o godzinie 20:00 na czacie na omastarze i idziemy na kanał na teamspeaku czy skajpa zależy ile nas będzie i zagramy sobie swissa.


Dziś (tj 12 listopada) zrobiliśmy sobie turniej w 4 osoby i właśnie trwa, liczymy żeby był do rankingu elo. Takie nasze OTP online, bo co się będziemy, warto pograć z różnymi ludziami z Polski ;D

7 miejsce ECC 2013
19 miejsce ECC 2014
Więcej grzechów nie pamiętam. Za wszystkie lock decki serdecznie dziękuję.

2

Odp: Turniej w PTCGO (19 listopada)

Zależy jaki to ma być swiss, na razie jestem jak najbardziej za, bo skaypaya mam, a może w jakąś sobote czy cuś, lepiej by pasowało xD. Zobaczymy jak wyjdzie

I TYLE XD

3

Odp: Turniej w PTCGO (19 listopada)

Nie wiem cy to z tym elo na poważnie, ale jak tak to błagam osobny ranking.

4

Odp: Turniej w PTCGO (19 listopada)

Czemu Lesiu? ^^ Nikt nie zmusza do grania w PTCGO na ranking wink. Ja myślę, że to zawsze okazja by więcej osób chciało grać i grindować elo na ptcgo smile.

7 miejsce ECC 2013
19 miejsce ECC 2014
Więcej grzechów nie pamiętam. Za wszystkie lock decki serdecznie dziękuję.

5

Odp: Turniej w PTCGO (19 listopada)

To jednak osobna kategoria grania, moim zdaniem, a zatem popieram opinię Lesia - kwestia ELO w PTCGO to oczywiście sprawa dla zainteresowanych, ale żeby to NIE było łączone z ELO z grania w realu, takiego "normalnego", że tak je nazwę.

McLer,
simply The Best
in every contest

6

Odp: Turniej w PTCGO (19 listopada)

Bo takim sposobem wliczajmy też turnieje, gdzie gramy na wyciętych karteczkach i najlepiej na zasadach jakiś umownych.

A tak na poważnie to nie mieszajmy normalnego grania z odmianami.

7

Odp: Turniej w PTCGO (19 listopada)

Taki oddzielny ranking dla graczów internetowych wydaje się raczej najbardziej sprawiedliwy. Nie każdy w końcu gra w PTCGO  oraz są jeszcze liczne bugi.

Ktoś mógłby też naklepać w 2,3,4 osoby 100 czy więcej meczów i wtedy z ELO dużo graczy by wypadło bez brak wymaganych meczów.

8

Odp: Turniej w PTCGO (19 listopada)

W sumie prawda jest też taka, że w PTCGO niektóre zasady faktycznie i niektóre karty nie działają tak jak powinny, ale jednak jeżeli naprawią PTCGO to co za różnica czy granie na żywo czy online? wink

Taki turniej niczym by się nie różnił od zwykłego poza brakiem wpisowego i nagród tongue

PS. Niemniej definitywnie dopóki są błędy to faktycznie głupia sprawa z rankingiem, ale no wink.

7 miejsce ECC 2013
19 miejsce ECC 2014
Więcej grzechów nie pamiętam. Za wszystkie lock decki serdecznie dziękuję.

9

Odp: Turniej w PTCGO (19 listopada)

Jestem za osobnym rankingiem. Tak będzie lepiej i nikt się nie czepianie big_smile

I TYLE XD

10

Odp: Turniej w PTCGO (19 listopada)

Aktualizacja ELO będzie w jutro (w czwartek), wklepuję już turnieje na Oswissa. Wtedy zobaczymy jaki ranking przyjmie realnie kształt.

Ale na razie na PTCGO gracie "Kartami Pokemon w karciankę która jednak pokemonem nie jest" jak to powiedział pewien mądry człowiek, więc równie dobrze do rankingu mógłbym wklepywać turnieje metronoma, unlimited i 2 na 2.

11

Odp: Turniej w PTCGO (19 listopada)

Tak trochę odbiegając od tematu, wiadomo cokolwiek o tym, by PTCGO miało utracić słówko beta? Czy jeszcze parę ładnych lat przed nami w oczekiwaniu?

12

Odp: Turniej w PTCGO (19 listopada)

@Adriank1 to prawda, dlatego i tak bym poczekał z wklepywaniem do rankingu aż nie poprawią bugów i zasad =P Wtedy bysmy grali w pokemona big_smile.


PS. Jak to metronome nie będzie liczony do Elo? sad [;)]

Schen spokojnie tu już wipe accountów był chyba, nie będzie kolejnego, to już beta w nazwie ma tylko sprawić by ludzie nie mogli mieć pretensji o bugi :S.

7 miejsce ECC 2013
19 miejsce ECC 2014
Więcej grzechów nie pamiętam. Za wszystkie lock decki serdecznie dziękuję.

13

Odp: Turniej w PTCGO (19 listopada)

To co, gramy coś dzisiaj?

Obecna liczba Patratów: prawie 600 chyba, potem policzę

14

Odp: Turniej w PTCGO (19 listopada)

Jest ktoś chętny na jakiś mini turniej jutro na ptcgo? Przez skype'a/cokolwiek innego?

Obecna liczba Patratów: prawie 600 chyba, potem policzę

15

Odp: Turniej w PTCGO (19 listopada)

Ja chętny.

16

Odp: Turniej w PTCGO (19 listopada)

Jutro pracuję do 17, więc w domu bym był o 18.
I preferuję TS'a 3 tongue

17

Odp: Turniej w PTCGO (19 listopada)

Jeżeli znajde działąjący komputer, to może nawet ja wezmę udział smile

18

Odp: Turniej w PTCGO (19 listopada)

No to może zaproponuję jakiś konkret, powiedzmy o 19 na czacie? Odpalamy ts, jakoś parujemy i gramy. big_smile

19

Odp: Turniej w PTCGO (19 listopada)

@Up - Mi pasuje, chyba zdążę pobrać i ogarnąć Team Speaka. tongue

Obecna liczba Patratów: prawie 600 chyba, potem policzę

20

Odp: Turniej w PTCGO (19 listopada)

W sobotę wieczorkiem? A mogę śmignąć w sumie. Dam wam prywatny kanał na teamspeaku, ale to jak wrócę z metronomu smile

7 miejsce ECC 2013
19 miejsce ECC 2014
Więcej grzechów nie pamiętam. Za wszystkie lock decki serdecznie dziękuję.

21

Odp: Turniej w PTCGO (19 listopada)

Ja w sumie mógłbym, tylko musielibyście ogranąć to że czasem mi sie totalnie wszystko na laptopie zawiesza jak gram. Więc spodziewajcie sie czegoś typu win pod koniec gry, kiedy jest wyrównanie xD. Ale i tak bede i spróbuje

I TYLE XD

22

Odp: Turniej w PTCGO (19 listopada)

Ktoś chętny na taki miniturniejek na PTCGO w jakiś wieczór? Mi praktycznie każdy pasuje.

23

Odp: Turniej w PTCGO (19 listopada)

Piątek godzina 18:30.
Zapraszam smile

24

Odp: Turniej w PTCGO (19 listopada)

Gramy coś dzisiaj/jutro wieczorem/popołudniu? Potestowałbym przed ECC.

Obecna liczba Patratów: prawie 600 chyba, potem policzę

25

Odp: Turniej w PTCGO (19 listopada)

Ja mogę pograć.