1

Temat: Spotkania

Mówcie do mnie 'Królu Yabolu', rozpoczynam nowy temat.

Spotkanie najbliższe - niedziela 07.04.2013 o 10:30, P'aradox' na Anielewicza.

2 (edytowany przez Babidi 2013-04-03 16:35:39)

Odp: Spotkania

Czemu tak o, stanęło na niedzieli ? ;(
Wolę sobotę !!!!1111!!1111.


/Edit : OMG!!!11!1! Kakel ma moderatora... Powinno być głosowanie! zgłaszam swojego kandydata : Pelek <Brawa>.
Kto mnie poprze? Pelek poprzyj swoją kandydaturę PLIX.

:::::::::::||"""\\::::://""\\ ::::::||"""\\.::::||:::||""\\ ::::|| :::::::::::
:::::::::::||:::://:::://::::::\\:::::||:::://:::::||:::||::::\\:::||::::::::::::
:::::::::::||::::\\::://====\\::::||::::\\ ::::||:::||:::://:::||::::::::::::
:::::::::::||__//://::::::::::::\\::||__//:::::||:::||_//:::::||::::::::::::

3 (edytowany przez konsko 2013-04-03 16:23:36)

Odp: Spotkania

Cześć jestem Końsko, gram w Pokemony już prawie dwa lata, bez większych sukcesów. Chciałbym przyjść na spotkanie i z Wami pograć. Ostatnio widziałem, że umówiliśmy się na 10.30 w niedzielę, poprawiając wypowiedź poprzednika  :pZostańmy przy tym, to dobra data roll

4

Odp: Spotkania

icon_arrow Babidi - Bo Król Yaból jak rzekł. Osobiście sobota trochę bardziej mi pasuje niż niedziela, ale chyba w niedzielę też dam radę smile .

5

Odp: Spotkania

No, trafilem do Was! big_smile

6

Odp: Spotkania

Mi się sytuacja wykrystalizowała ciutkę i ostatecznie jestem za niedzielą.

7

Odp: Spotkania

1) Do Yabola nadal będę mówić Lordzie, natomiast Królu - nigdy (Psajdaki nie uznają królów)
2) Do Kakela nadal będę mówić Sędzio Profesorze, natomiast moderatorze - nigdy (Psajdaki
mają takie sobie skojarzenia z modami z innego forum)
3) Pelek może zostać moderatorem, ale wyłącznie na forum ISY smile
4) do Końsko: hej, nie martw się, prawie dwa lata bez sukcesów to w miarę normalna sprawa.
Z tym, że chodziło Ci chyba o prawie cały 2010 oraz o cały 2012 rok ? (w międzyczasie był chyba jeszcze 2011, ale akurat w nim wszystkie wyniki były bardzo nielogiczne... :-) )
5) a do mnie możecie mówić po prostu, czyli: Jaśnie Panie Psajdaku (ewentualnie: Mister
Psyduck, o ile macie właściwy akcent, czyli taki z okolic miasta Leeds w płn-wsch Anglii).

Na zakończenie dodam, że: najbliższa niedziela o 10.30 w P'dox - a jakże, stawię się smile

tongue

McLer,
simply The Best
in every contest

8

Odp: Spotkania

POPIERAM KANDUDATURĘ PELKA - ŻEBY NAM WSZYSTKIM ŻYŁO SIĘ LEPIEJ!

9

Odp: Spotkania

Yabol napisał/a:

POPIERAM KANDUDATURĘ PELKA - ŻEBY NAM WSZYSTKIM ŻYŁO SIĘ LEPIEJ!

Nie "LEPIEJ", tylko "LEPELEK"...
Król... Julian ?... big_smile

McLer,
simply The Best
in every contest

10

Odp: Spotkania

Misiaczki nie wydurniajcie się :*. Ja nie będę modem xD.

[20:14] Kakel: ja byłem Trollem, co chyba nikogo tu nie dziwi ;p

11 (edytowany przez Yabol 2013-04-03 19:40:31)

Odp: Spotkania

Nie poprawiaj mnie, McLerze, bo z pozycji głównego doradcy zostaniesz, co najwyżej stajennym!

Jest jeszcze inna opcja - JA na moderatora.
Moje pierwsze zarządzenie - Lugia EX jako wpisowe na forum.

12

Odp: Spotkania

Yabol napisał/a:

Nie poprawiaj mnie, McLerze, bo z pozycji głównego doradcy zostaniesz, co najwyżej stajennym!Jest jeszcze inna opcja - JA na moderatora.
Moje pierwsze zarządzenie - Lugia EX jako wpisowe na forum.

Z tego wszystkiego tu powyżej widzę, że ktoś wypił(*) dziś więcej ode mnie... ;-)
/(*) oczywiście chodziło mi o herbatę/

McLer,
simply The Best
in every contest

13 (edytowany przez Shun 2013-04-03 19:49:59)

Odp: Spotkania

Darmowe karty dla każdego! VAT jedynie 10%*! Pomoc ubogim! Tarcze antyrakietowe! Wyjazdy bez wiz do USA i Kambodży! Zagłosuj na Pelka, a czekają cię gruszki na wierzbach.

*W wypadku, gdy gruszek nie będzie, w zamian VAT 60%!

~Prawdziwy Shun

14

Odp: Spotkania

My zamiast grac to reklamy tworzymy jak Ci goście z fiji na Isie

--------

McLer napisał/a:
Yabol napisał/a:

Nie poprawiaj mnie, McLerze, bo z pozycji głównego doradcy zostaniesz, co najwyżej stajennym!Jest jeszcze inna opcja - JA na moderatora.
Moje pierwsze zarządzenie - Lugia EX jako wpisowe na forum.

Z tego wszystkiego tu powyżej widzę, że ktoś wypił(*) dziś więcej ode mnie... ;-)
/(*) oczywiście chodziło mi o herbatę/


Jak mamy roztrzasac takie tematy wolałbym ,żeby na pw to się odgrywało big_smile

Ja wolałbym, żebyś unikał pisania dwóch postów pod rząd i korzystał z opcji "Edytuj". Mnie się udało skleić twoje posty, więc tobie też powinno. ~ Kakel

--------

Babidi napisał/a:

Czemu tak o, stanęło na niedzieli ? ;(
Wolę sobotę !!!!1111!!1111.


/Edit : OMG!!!11!1! Kakel ma moderatora... Powinno być głosowanie! zgłaszam swojego kandydata : Pelek <Brawa>.
Kto mnie poprze? Pelek poprzyj swoją kandydaturę PLIX.


Ja się zgadzam z tą opcja ja chcem w Sobotę.
Ale w niedziele też mogę przyjść

Kolejny double post... To już byłby trzeci post z rzędu. Naucz się korzystać z edycji postów, bo następnym razem skasuję - żeby potem nie było, że bez ostrzegania. ~ Kakel

15

Odp: Spotkania

Mnie nie bedzie... pogoda mnie dopadla. sad

16

Odp: Spotkania

Mnie nie będzie, bo jestem za granicą.

Wyprzedaję wszystkie swoje karty, zapraszam do składania poważnych ofert gotówkowych.

Zaktualizowany 12.04.2013 spis tego, co mam, znajdziecie tutaj: http://omastar.poldrag.katowice.pl/foru … .php?id=55

17

Odp: Spotkania

Widzę, że nikt się nie pofatygował a szkoda, bo niewiele by zabrakło a byśmy w ogóle nie pograli...

Otóż w niedzielę od 14.30 jest tam jakiś wielki event i przed tą godziną musimy się koniecznie zawinąć.

W związku z tym zarezerwowałem 5 stolików od 10 a nie od 10.30 jak było to w planach i od tej godziny proponuję zacząć grać w takich okolicznościach.

Standardowo weźcie dodatkowe 5 zł na coś w barze, bo będę zbierał przed turniejem.

18 (edytowany przez Wiewiór 2013-04-06 23:12:33)

Odp: Spotkania

Panowie już jutro.
Przepraszam Dzisiaj ;p

19

Odp: Spotkania

sprobuje wpaść ok 12, do zobaczenia

20

Odp: Spotkania

03:52, przebijam big_smile

21

Odp: Spotkania

za tydzien w paradoxie gramy turniej? ja bym wolał w morionie.
wypowiadajcie sieę.

Mam duzo kart na wymiane i szukam full artow. Wszyskich :DD

22

Odp: Spotkania

Turniej w Morionie jest za dwa tygodnie i to nawet nie my decydujemy, kiedy znajdzie się tam dla nas wolna sala, więc turniej w przyszłym tygodniu mimo wszystko będzie nie w Morionie.

23

Odp: Spotkania

Ja jestem za sobota za tydzień o 11:00.
Każdy się wyśpi i takie tam

24

Odp: Spotkania

Dość szybko, mi na razie pasuje każdy dzień, ale jednak wole soboty, więc z nastawieniem na sobotę. Godzina, myśle, że 10:30 jest najlepsza, ja np za każdym razem mam tak naprawdę czas do 14:00 lub 14:30, więc im szybciej tym lepiej. ALe jak ktoś ma dobry argument, to później też mi się jakoś uda. Jeśli coś ci McLer nie pasuje, albo coś, to wal śmiało, ja sie moge dostoswoać big_smile

I TYLE XD

25

Odp: Spotkania

Amphi napisał/a:

Jeśli coś ci McLer nie pasuje, albo coś, to wal śmiało

Walę śmiało - PASUJE MI (najbliższa sobota, start o 10.30, Paradox) big_smile

McLer,
simply The Best
in every contest