76

Odp: Większe Grudniowe Warszawskie.

07.30 przyjeżdżam na Młociny, także Babidi czekaj na mnie proszę w Centrum koło 8.00 (???) i nie pozasypiajcie tam. tongue Powrotny mam o 19.00, też z Młocin.

Będę potrzebował pilnie, jeszcze przed turniejem dwóch Tool Scrapperów. No i w dalszym ciągu kolekcjonuję Patraty - jeśli ktoś jakiegoś przypadkiem znajdzie, to chętnie przygarnę. Jeśli chce w zamian za to jakieś commony/uncommony - proszę o kontakt przez PW w przeciągu kilku najbliższych godzin. wink

Obecna liczba Patratów: prawie 600 chyba, potem policzę

77 (edytowany przez arturomod 2013-12-14 22:00:58)

Odp: Większe Grudniowe Warszawskie.

OK, a więc szybkie info przed biforem (hehehe):

- gramy od 10:30, dlatego wszyscy muszą być o 10:15 najpóźniej, żeby się zapisać i wszystko spokojnie ogarnąć,
- wpisowe 20zł - 1,5 boostera z PLB/LT i 1zł na jeden dodatkowy, na miejscu zobaczymy dokładnie ile boosterów z jakiego dodatku będzie,
- wszystkich proszę o kulturę i względna ciszę - nie będę miał oporów kogoś wyrzucić jeśli będzie robił bydło / będzie za głośno,
- na jedzenie nie liczcie, mogę co najwyżej herbatę zrobić (i to jak znajdę),
- nie oczekujcie cudów - jest trochę bałaganu, ale na pewno będzie miło i kameralnie wink.

Bez odbioru,

organajzer (ale nie Psajdak De Grejt Łan tongue)

78

Odp: Większe Grudniowe Warszawskie.

Możesz jakąś kawę ogarnąć na jutro. tongue

79

Odp: Większe Grudniowe Warszawskie.

Wszyscy którzy majs deal ze mną,  niech łapią  Łukasza gdyż jemu dałem karty i on wie o co chodzi.
A poza tym GL&HF.

80

Odp: Większe Grudniowe Warszawskie.

Nie liczę na herbatę, przyniosę własną, wrzątek chyba się znajdzie? tongue
Edit:odrobinkę się spóźnie

Mam Landorusa EX na zbyciu

81

Odp: Większe Grudniowe Warszawskie.

mój numer telefonu: <usunięte podczas edycji>
jestem na placu Narutowicza, czy ktoś z was mógłby mi wysłać smsa ze wskazówkami jak do was dojść?
Edit: byłem o 1040, wcześniej nie mogłem z przyczyn ode mnie niezależnych, czekałem godzinę, ale nikt nic nie odpisał więc wróciłem do domu, Yabol - jeśli chcesz mogę ci dać kasę przelewem, albo jakoś się spotkać na mieście w przyszłym tygodniu, karty odbiorę na najbliższym spotkaniu.

Mam Landorusa EX na zbyciu

82

Odp: Większe Grudniowe Warszawskie.

arturomod napisał/a:

OK, zatem zatwierdzam - żeby się na pewno wyrobić, zaczynamy turniej punktualnie o 10:30

Cóż, Koga - skoro byłeś o 10:40, to po prostu byłeś już PO USTALONYM CZASIE. A wtedy nieważne, z czyjej winy itp.

McLer,
simply The Best
in every contest

83

Odp: Większe Grudniowe Warszawskie.

Miałeś nr telefonu do Artura dwa posty wyżej tongue . Szkoda że w końcu nie przyszedłeś, byłoby okrągłe 16 osób.

84

Odp: Większe Grudniowe Warszawskie.

Dzięki za miłe przyjęcie i dobry turniej na poziomie towarzyskim i sportowym.

15 zawodników, 0 Darkraiów EX, 1 darkowa energia (Ho-Oh/Gallade Yabola)

Śmisznie, nie?

85

Odp: Większe Grudniowe Warszawskie.

McLer: dlatego nie narzekam, ani nie mam do was żadnych pretensji, co prawda CZĘŚCIOWO z przyczyn ode mnie nie zależnych, ale to JA zawaliłem, a nie wy. Moja wina w tym, że nie pytałem Artura o numer, ani adres na pw, a nie moja w tym, że rodzice mi wyskoczyli rano z milionem "drobnych" rzeczy do zrobienia zanim wyjdę. Nie pomyślałem, że to zrobią i zawaliłem. Tak więc zgadza się - byłem po czasie, a w turnieju nie wziąłem udziału z własnej winy i nie próbuje nikogo przekonać, że jest inaczej.

Mam Landorusa EX na zbyciu

86

Odp: Większe Grudniowe Warszawskie.

Koga napisał/a:

McLer: dlatego nie narzekam, ani nie mam do was żadnych pretensji, co prawda CZĘŚCIOWO z przyczyn ode mnie nie zależnych, ale to JA zawaliłem, a nie wy. Moja wina w tym, że nie pytałem Artura o numer, ani adres na pw, a nie moja w tym, że rodzice mi wyskoczyli rano z milionem "drobnych" rzeczy do zrobienia zanim wyjdę. Nie pomyślałem, że to zrobią i zawaliłem. Tak więc zgadza się - byłem po czasie, a w turnieju nie wziąłem udziału z własnej winy i nie próbuje nikogo przekonać, że jest inaczej.

To postaraj sie to nadrobić i być za tydzień big_smile

I TYLE XD

87

Odp: Większe Grudniowe Warszawskie.

To piszcie kiedy nastepny taki melanz;)

Maślak ;P -> Tak poprostu wink Od lat big_smile
+ dla AgentX za udaną i szybką transakcje.
+ dla McLer za udaną i szybką transakcje.

88

Odp: Większe Grudniowe Warszawskie.

15 zawodników, 0 Darkraiów EX, 1 darkowa energia (Ho-Oh/Gallade Yabola)

Śmisznie, nie?

Tak, przezabawnie. sad

Dzięki wszystkim za granie, fajny turniej, może następnym razem pójdzie lepiej. smile Dojechałem szczęśliwie o 01.00, godzinę temu się obudziłem. tongue Gdyby ktoś był ciekawy, bo pełnego raportu nie napiszę;

Landorus EX/Tornadus EX DEX/Lugia EX/Dusknoir/Frozen City.
vs. Evildanon - ToolBox - W
vs. Yabol - Ho-Oh/Gallade - W
vs. Artur - Empoleon/Eevees/Dusknoir - L
vs. Shun - Virizion/Mewtwo/Genesect - L
vs. Amphi - KeldeoBlast - L
vs. Kubakonst - Big Basics/Garbo - L
vs. Bye - Quad Exeggcute - W

Obecna liczba Patratów: prawie 600 chyba, potem policzę

89

Odp: Większe Grudniowe Warszawskie.

Chciałem podziękować organizatorom i uczestnikom Artur Open. Mam nadzieję, że będzie powtórka i że tym razem załapię się na bifor:) Pozdrowienia od Drifblim DGEbig_smile

Miłego dnia