26

Odp: Arnhem 2014 (14-15 luty)

Z tym, że ja jeśli będę mógł się wybrać, to raczej kupię bilet w jedną stronę, bo planuję zostać jeszcze tydzień w Holandii o ile mój wyjazd dojdzie do skutku.

27

Odp: Arnhem 2014 (14-15 luty)

Aha, no rozumiem. Czyli tak naprawdę do zapełnienia czteroosobowego pokoju i w ogóle dojścia do wyjazdu potrzeba potwierdzenia Yabola. Czekamy w takim razie na info od niego.

Qzin - tak, ale powrót Warszawa ma koło 9 rano, a my 12 godzin później - nie będziemy tyle siedzieć sami w obcym mieście. Ale możliwe, że zrobimy po prostu tak, że polecimy z Wro, tam się spotkamy, a wrócimy z Warszawą i stamtąd busem.

Obecna liczba Patratów: prawie 600 chyba, potem policzę

28

Odp: Arnhem 2014 (14-15 luty)

Spoko, akurat zwiedzanie te 12 godzin dłużej to może być miła sprawa smile W najgorszym razie siedzenie 10 h na lotnisku zawsze spoko wink Ja siedziałem tylko 2h wracając, no ale akurat lepiej się nie spóźniać big_smile

7 miejsce ECC 2013
19 miejsce ECC 2014
Więcej grzechów nie pamiętam. Za wszystkie lock decki serdecznie dziękuję.

29

Odp: Arnhem 2014 (14-15 luty)

U mnie to wygląda tak, że w piątek 14 kończy mi się sesja poprawkowa i mogą mi wrzucić wtedy egzamin. Ale wątpię: musiałbym go nie zdać w pierwszym terminie + musieliby z 5 dostępnych dni wybrać akurat piątek + nie pozwolić mi przełożyć na wcześniej. W każdym razie cena lotu i hostelu jest na tyle niska, że spoko, mogę zaryzykować.

Tylko, żeby nie okazało się, że ktoś nie jedzie. Ale jak są pewniacy na 4 lub 6 osobowy pokój to ja mogę nawet w ten weekend kupować bilet, z tatą muszę tylko pogadać czy nie ma dla mnie jakichś innych zadań/czy sypnie jakąś dotacją. i zrobię to jutro.

30

Odp: Arnhem 2014 (14-15 luty)

Tylko, żeby nie okazało się, że ktoś nie jedzie. Ale jak są pewniacy na 4 lub 6 osobowy pokój to ja mogę nawet w ten weekend kupować bilet, z tatą muszę tylko pogadać czy nie ma dla mnie jakichś innych zadań/czy sypnie jakąś dotacją. i zrobię to jutro.

Ja zgodę od rodziców mam, pieniądze się uzbierają, Inumaru zgodę od rodziców ma, pieniądze też, studentami nie jesteśmy, ferie nam się akurat zaczynają, nie widzę w tej chwili opcji, żeby coś się u nas zmieniło.

Co do samolotu, to chyba faktycznie polecimy w obie strony z i do Wrocławia. Jak coś się zmieni, to dam znać.

Obecna liczba Patratów: prawie 600 chyba, potem policzę

31

Odp: Arnhem 2014 (14-15 luty)

Samoloty jak to samoloty mogą zdrożeć w każdym momencie. Także dajcie mi hasło 'kupujemy bilety!' i wtedy kupię razem z wami. Chyba, że i tak znajdzie się dla mnie tani nocleg z samym Kakelem np. u krakusów, to wtedy mogę pach pach.

32

Odp: Arnhem 2014 (14-15 luty)

Dziabol, wiem, że Jingo i Matilol się pytali o Arnhem i bardzo chcieli być rezerwowi, więc może pogadajcie z nimi i macie pewne 6 osób też =P. I tylko wymienić 4 osobówke na 6 osobówke w rezerwacji big_smile

7 miejsce ECC 2013
19 miejsce ECC 2014
Więcej grzechów nie pamiętam. Za wszystkie lock decki serdecznie dziękuję.

33

Odp: Arnhem 2014 (14-15 luty)

Bilety po 236 zł już wink

OTP 2016 Organizator
Online Tournaments Organizator

34

Odp: Arnhem 2014 (14-15 luty)

zaraz nasze będą po 300, już są po 180. kupujemy czy nie?

35

Odp: Arnhem 2014 (14-15 luty)

Nasze tanieją, to nam rozsądniej czekać, nie wiem jak wasze ;P

7 miejsce ECC 2013
19 miejsce ECC 2014
Więcej grzechów nie pamiętam. Za wszystkie lock decki serdecznie dziękuję.

36

Odp: Arnhem 2014 (14-15 luty)

67 dni do wyjazdu x)

OTP 2016 Organizator
Online Tournaments Organizator

37

Odp: Arnhem 2014 (14-15 luty)

Piterr, Inumaru - kupujcie bilety

38

Odp: Arnhem 2014 (14-15 luty)

Niestety nie mamy za bardzo możliwości zrobić to przed świętami, za 2-3 tygodnie myślę, że damy radę.

Obecna liczba Patratów: prawie 600 chyba, potem policzę

39

Odp: Arnhem 2014 (14-15 luty)

214 zł z Krakowa w dwie strony smile

OTP 2016 Organizator
Online Tournaments Organizator

40

Odp: Arnhem 2014 (14-15 luty)

To śpieszcie się Piterr, bo zdrożeją.

41

Odp: Arnhem 2014 (14-15 luty)

Yabol ja nie wiem jak to jest, ale bilety z Krakowa taniały systematycznie od miesiąca, czemu wasze mają podrożeć? Nie wiem big_smile. Może wam wykupują po prostu? Trzeba kontrolować ceny 216 zł to już cena do ogarnięcia imo jest big_smile

7 miejsce ECC 2013
19 miejsce ECC 2014
Więcej grzechów nie pamiętam. Za wszystkie lock decki serdecznie dziękuję.

42

Odp: Arnhem 2014 (14-15 luty)

Qzin, RyanAir jest specyficzny i małoobliczalny. W większości spółek lotniczych im bliżej do odlotu, tym drożej.


Bilet TAM już kupiłem, bilet POWRÓT kupię, jak tylko pojawi się oficjalny komunikat turnieju. Swoją drogą, jak na taką imprezę, to mógłby to zrobić jeszcze przed świętami.

43

Odp: Arnhem 2014 (14-15 luty)

Póki co ich oficjalna strona przestała funkcjonować, będę pisał do Hape na pokegymie jakby co, ale potwierdzał mi jeszcze miesiąc temu terminy, mam PW od niego nawet tongue. Ale i tak też bym poczekał na zapisy big_smile

7 miejsce ECC 2013
19 miejsce ECC 2014
Więcej grzechów nie pamiętam. Za wszystkie lock decki serdecznie dziękuję.

44

Odp: Arnhem 2014 (14-15 luty)

Loty zawsze i wszędzie są nieobliczalne - mogą tanieć, mogą drożeć. Także lepiej kupić po 200 zł czy ile tam jest, a nie czekać na 400. Bo raczej nie stanieją, ewentualnie i tak nie więcej niż 50 zł w najlepszym wypadku.

45

Odp: Arnhem 2014 (14-15 luty)

Napisałem do Hape w sprawie tego, że ich strona internetowa organized playa zniknęła, czy nadal wszystko potwierdzone na dany termin itd. itp. bo chcemy bilety rezerwować i co z XY. Może odpisze.

7 miejsce ECC 2013
19 miejsce ECC 2014
Więcej grzechów nie pamiętam. Za wszystkie lock decki serdecznie dziękuję.

46

Odp: Arnhem 2014 (14-15 luty)

Zapisy rozpoczęte, news o formacie pewnie też jest, ale nie mam teraz czasu szukać:

TUTAJ musicie się zapisać na turniej w prerejestracji smile.

7 miejsce ECC 2013
19 miejsce ECC 2014
Więcej grzechów nie pamiętam. Za wszystkie lock decki serdecznie dziękuję.

47

Odp: Arnhem 2014 (14-15 luty)

Zapisany wink na priv/sms wysłałem Tym którzy mają jechać z Krakowa gdzie przelew zrobić. Ważne bo cena skacze między 211 a 250 zł.

OTP 2016 Organizator
Online Tournaments Organizator

48

Odp: Arnhem 2014 (14-15 luty)

Przypomnę co jest WAŻNE (na potrzeby statystyk), że w formacie zapisania się na turniej ECC należy napisać Imię Nazwisko (Poland)
w ankiecie (jak nie wierzycie przescrollujcie stronę w prawo, bo mi jej nie wyświetliło całej).

Taki dość istotny detal. Nie rejestrujcie się po 2 razy wink.

smile

7 miejsce ECC 2013
19 miejsce ECC 2014
Więcej grzechów nie pamiętam. Za wszystkie lock decki serdecznie dziękuję.

49

Odp: Arnhem 2014 (14-15 luty)

Jak tam przygotowania i organizacja innych miast? Jak macie pokoje? Rezerwacje zrobiliście?

OTP 2016 Organizator
Online Tournaments Organizator

50

Odp: Arnhem 2014 (14-15 luty)

Zarejestrowałem się, Inu zaraz to zrobi. Nie przyszedł mi żaden email potwierdzający od kilku dni, miało coś przyjść może?

Loty zarezerwujemy w tym miesiącu jeszcze, prawdopodobnie z Wrocławia do Arnhem w obie strony.

Obecna liczba Patratów: prawie 600 chyba, potem policzę