Temat: Worms Armageddon - kto zagra?

Od czasy do czasu grywam z niejakim adriank1 w gierkę o nazwie Worms Armageddon. Niestety ciągłe granie 1 vs 1 z tym samym przeciwnikiem potrafi być nudne, dlatego przydałoby się nam towarzysto. Gdyby ktoś zechciał dołączyć, to proszę się odezwać w temacie. Przez PW opiszę co i skąd trzeba ściągnąć, żeby pograć smile
http://ptcg.eu/forum/extensions/om_images/img/528bbaf7dd5ee/WA.png

Kiedy: Soboty, 22:00 - 23:30
Jak gramy: Zazwyczaj dzielimy się na drużyny, np. 2 vs 2, po 3 robaki
Zasady: RopeLeague - nieskończoność linki, słabe bronie

Gra zajmuje 150 MB na dysku i poprawnie działa na systemach: Win98, Win XP, Win Me, Win Vista, Win 7, Win 8.

Zapraszam smile

2

Odp: Worms Armageddon - kto zagra?

Jeśli zdążyliście się już stęsknić za moimi błyskotliwymi zagraniami, to mogę czasem pograć jak będę akurat wtedy w domu wink .

256. post big_smile

3

Odp: Worms Armageddon - kto zagra?

Ja też jestem chętny, mam oryginał nawet na płytce sprzed 8 lat może. tongue

4

Odp: Worms Armageddon - kto zagra?

W takim razie będziesz musiał sobie tylko dociągnąć patcha 3.6.0.31 - bez niego gra nie ruszy na innym systemie niż windows 98. Napiszę ci na PW, skąd to ściągnąć smile

5

Odp: Worms Armageddon - kto zagra?

Ja chętnie pogram, czekam na Pw, żeby pobrać

I TYLE XD

6

Odp: Worms Armageddon - kto zagra?

Wormsy pobranie, czekam na pierwsze pojedynki. wink

7

Odp: Worms Armageddon - kto zagra?

Ja chętny, ale to piszcie jakbyście już szykowali jąkąś partię, jak będę akurat wolny to chętnie dołączę wink. Ale gram tylko na Intermediate lub alternatywnie jakieś shoppy tongue

7 miejsce ECC 2013
19 miejsce ECC 2014
Więcej grzechów nie pamiętam. Za wszystkie lock decki serdecznie dziękuję.

8

Odp: Worms Armageddon - kto zagra?

Proponuję umówić się grupowo po prostu na sobotę, godzinę 22:00. Jeśli ktoś jest zainteresowany to pisać, wspólnie ustalimy ewentualne sposoby komunikacji grupowej smile


Jeśli ktoś nie będzie potrafił wytrzymać do soboty to jestem wolny prawie każdego dnia od 18:00 do 19:30 i potem od 22:30, więc jeśli ktoś pragnie duel match'a (i wie, jak skutecznie postawić serwer) niech pisze na PW/GG do godziny siedemnastej dnia tegoż.

9

Odp: Worms Armageddon - kto zagra?

Wstępnie jestem chętny, będę musiał skądś pobrać wormsy jednakże bo płytkę pożyczyłem koledze jedną, a drugą zgubiłem (tak mam DWA egzemplaże oryginalne gry, choć nie w tym momencie :S)

7 miejsce ECC 2013
19 miejsce ECC 2014
Więcej grzechów nie pamiętam. Za wszystkie lock decki serdecznie dziękuję.

10

Odp: Worms Armageddon - kto zagra?

Dzisiaj gramy w wormsy!

Osoby, które są chętne pograć prosiłbym, żeby upewniły się, że mają na dysku działające wormsy armageddon w wersji co najmniej 3.6.0.31. O 21:45 spotykamy się na shoutboxie i uzgadniamy, kto z kim będzie grać i na jakich zasadach. Następnie wbijemy na serwer, czyli w menu multiplayera, na dole wpisujemy ptcg.eu i naciskamy connect.

EDIT.
Fajnie się grało, zapraszam za tydzień o tej samej porze smile

11

Odp: Worms Armageddon - kto zagra?

Wczoraj złapałem taką nerwówkę w czasie gry, że zapomniałem wam podziękować big_smile . Było super, do następnego razu.
SHOR-YUKEN!

12

Odp: Worms Armageddon - kto zagra?

Dzięki dzięki smile Nie musimy czekać do nastepnej soboby z kolejnymi wormsami, o ile ktoś jest w stanie postawić serwer (zewnętrzne IP) - było świetnie big_smile

13

Odp: Worms Armageddon - kto zagra?

Kolejna runda wormsów planowana jest dzisiaj na godzinę 22. Chętnych proszę o obecność na Shoutboxie dziesięć minut przed tą porą smile