Temat: Turnieje sankcjonowane

Witam wszystkich,
jak wiadomo, w Białymstoku scena jest dość liczna, a przy okazji jeden z rozmów dowiedziałem się o turniejach sankcjonowanych, w których jedynymi wymogami są drobne chęci oraz 8 uczestników. Rozmawiałem z właścicielką sklepu, w którym są spotkania, jest chęć współpracy z jej strony.

Mam więc proste pytanie, jak się robi turnieje sankcjonowane, gdzie i jak się rejestrować i ogólnie informacje, z czym to się je. Może jak będzie te 50 spotkań sankcjonowanych w Polsce więcej to coś ruszy. smile

2

Odp: Turnieje sankcjonowane

Na oficjalnej stronie internetowej www.pokemon.com

Jeżeli masz status tournament organizera to masz tam OP Tool Dashboard w opcjach "My play pokemon". Aby taki status uzyskać trzeba się o niego ubiegać u dystrybutora, więc piszcie do marcela wink

7 miejsce ECC 2013
19 miejsce ECC 2014
Więcej grzechów nie pamiętam. Za wszystkie lock decki serdecznie dziękuję.

3

Odp: Turnieje sankcjonowane

Przede wszystkim, najszybsza droga (której możemy dożyć) to polecenie osobie w sklepie która chce się ubiegać o Tournament Organizera kontaktu z Marcelem z ISY, który zajmuje się tymi sprawami.


Jest to osoba która się tym zajmuje i powinna przekazać wszystkie potrzebne informacje i narzędzia, aby móc organizować takie turnieje.

Zdaje mi się że sklep powinien mieć do niego kontakt jeśli ściąga karty, a jeśli nie, to można znaleźć adres na stronie isy i organized-play.

Więcej nic nie wiem.

4

Odp: Turnieje sankcjonowane

Tak w ramach epilogu napiszę, że dzwoniliśmy do tego Marcela i jest on bardzo skłonny do współpracy, więc jutro a może nawet i dziś oficjalnie będą turnieje sankcjonowane w B-stoku. wink

5

Odp: Turnieje sankcjonowane

Marlena już wszystko załatwiła wink

6

Odp: Turnieje sankcjonowane

Jest bardzo skłonny do współpracy o ile nie padają niewygodne pytania ukierunkowane na nationalsy, battle roadsy lub inne turnieje punktowane lub zasady prowadzenia turniejów =P.

7 miejsce ECC 2013
19 miejsce ECC 2014
Więcej grzechów nie pamiętam. Za wszystkie lock decki serdecznie dziękuję.

7

Odp: Turnieje sankcjonowane

Witam, mamy mały problem z włączeniem oficjalnego programu do parowania. Wyskakuje nam powiadomienie o application error, który pojawia się po wybraniu folderu, w którym ma zostać zainstalowany program.
W java cache viewer nie można odpalić tournament operation manager...
3.Right-click on Tournament Operations Manager and choose "Install Shortcuts". - tego właśnie punktu nie możemy zrealizować. hmm

8

Odp: Turnieje sankcjonowane

Jest na oficjalnej stronie support, który rozwiązuje problemy z instalacją wink.

7 miejsce ECC 2013
19 miejsce ECC 2014
Więcej grzechów nie pamiętam. Za wszystkie lock decki serdecznie dziękuję.