576

Odp: Spotkania

A dzwoniłeś do nich? Bo jak załatwiałem poprzedni turniej to mówili, że w obydwa weekendy: 28/29 września i 5/6 października już coś mają, przez co termin wylądował na 21 IX.

577

Odp: Spotkania

Nie odbierają. To GM?

578

Odp: Spotkania

Yabol napisał/a:

Nie odbierają. To GM?

A może Gryf? Albo oficjalna nazwa tego miejsca, delikatesu u Piotra?

I TYLE XD

579

Odp: Spotkania

Amphi napisał/a:

A może Gryf? Albo oficjalna nazwa tego miejsca, delikatesu u Piotra?

To Gryf nadal działa ?... Mógłbyś jakoś wyjaśnić ten swój powyższy tekst ?

McLer,
simply The Best
in every contest

580

Odp: Spotkania

McLer napisał/a:
Amphi napisał/a:

A może Gryf? Albo oficjalna nazwa tego miejsca, delikatesu u Piotra?

To Gryf nadal działa ?... Mógłbyś jakoś wyjaśnić ten swój powyższy tekst ?

Gryfa już nie ma big_smile dlatego oficjalna nazwa delikatesy u Piotra, bo taki sklep sie tam teraz znajduje, gryf już nie działa, od... stycznia czy coś. Chodziło o taki żart, że spotykamy sie w  gryfie, co z tego że jest tam teraz inny sklep... big_smile

A co do samego gryfa w czerwcu pisałem do nich na facebooku, czy planują jeszcze prowadzić działalność, ale niestety od tego czasu już nic sie nie wydarzyło. A szkoda

I TYLE XD

581

Odp: Spotkania

To jak w końcu z jutrem?

582

Odp: Spotkania

W takiej sytuacji pozostaje chyba tylko GM, i właśnie tam mam zamiar się jutro pojawić, jakoś tak około 10.30 (lub niewiele później).

McLer,
simply The Best
in every contest

583

Odp: Spotkania

będę smile

584

Odp: Spotkania

Jak złożę jakiś deck to będę, bo bieda ostatnio.
No chyba, że zagramy HS-on to odkopię szmergle i Dow... tfu... Junk Army.

:::::::::::||"""\\::::://""\\ ::::::||"""\\.::::||:::||""\\ ::::|| :::::::::::
:::::::::::||:::://:::://::::::\\:::::||:::://:::::||:::||::::\\:::||::::::::::::
:::::::::::||::::\\::://====\\::::||::::\\ ::::||:::||:::://:::||::::::::::::
:::::::::::||__//://::::::::::::\\::||__//:::::||:::||_//:::::||::::::::::::

585

Odp: Spotkania

Wpadajcie za tydzień to się dowiecie, co i jak. Praktycznie każdy z nas ma dużo kart na sprzedaż. smile

586

Odp: Spotkania

Ja już niedługo wracam, nie wiem tylko czy już od najbliższego weekendu. Ale tak sobie piszę, żebyście nie myśleli że sobie dałem spokój z kartami czy coś smile Ktoś zamierza jechać do tego Mediolanu (albo do Pragi, ale to już mniejsza zajawka) na samym początku listopada czy nie ma żadnych chętnych?

587

Odp: Spotkania

Chętni są, pieniądze nie, ja w niedziele chyba mógłbym być ale w sobotę raczej nie.

Mam Landorusa EX na zbyciu

588

Odp: Spotkania

ja wolę sobotę.

589

Odp: Spotkania

Mi na razie obojętnie, ale jak zwykle sobota lepsza, jeśli nie bedzie spotkania to X sam sie nie przejdzie i bede mieć co robić, więc niech sie wszyscy szybko wypowiedzą

I TYLE XD

590

Odp: Spotkania

Dobra już czwartek, mam nadzieje, że większość osób wie już czy ma czas w sobote, bo na razie wypowiedziałem sie w tej sprawie ja, Yabol i Koga. Wszyscy grają w XY czy co? Co z wami Babidi, Końsko, Shun, Maklor i jego powrót, Pelek, Artur, Kakel i inni?

I TYLE XD

591

Odp: Spotkania

Ja w sobotę odpadam.

592

Odp: Spotkania

Ja w sobotę i niedzielę odpadam. Możliwe, że na dłuższy czas też.

[20:14] Kakel: ja byłem Trollem, co chyba nikogo tu nie dziwi ;p

593

Odp: Spotkania

Pasują mi oba terminy raczej.

:::::::::::||"""\\::::://""\\ ::::::||"""\\.::::||:::||""\\ ::::|| :::::::::::
:::::::::::||:::://:::://::::::\\:::::||:::://:::::||:::||::::\\:::||::::::::::::
:::::::::::||::::\\::://====\\::::||::::\\ ::::||:::||:::://:::||::::::::::::
:::::::::::||__//://::::::::::::\\::||__//:::::||:::||_//:::::||::::::::::::

594

Odp: Spotkania

A gdzie teraz się spotykacie, bo my (ja i Evildanon) chcielibyśmy przyjść popatrzeć? Na razie się wstydzimy grać ;D

Zebranych kart Eevee i Eeveelucji na dzień dzisiejszy:    130/287   --->   45,3%
Gotta catch 'em all! big_smile

There comes a time in every man's life when they must make a choice; Charmander, Squirtle or Bulbasaur. ~ JWittz

595

Odp: Spotkania

Spotykamy się w Paradox Cafe zazwyczaj około godziny 10.30 a spotkanie trwa około 3-4 godziny.
Dziś zapewne zapadnie decyzja kiedy gramy. Dobrze by było żebyś się wypowiedział(a) kiedy Wam pasuje, bo myślę, że to również będzie miało wpływ na naszą decyzję.

Nie ma się co wstydzić. Przyjdziecie, pokażecie co macie a my postaramy się coś pomóc. Najważniejsze żeby grać a sukcesy przyjdą z czasem wink

:::::::::::||"""\\::::://""\\ ::::::||"""\\.::::||:::||""\\ ::::|| :::::::::::
:::::::::::||:::://:::://::::::\\:::::||:::://:::::||:::||::::\\:::||::::::::::::
:::::::::::||::::\\::://====\\::::||::::\\ ::::||:::||:::://:::||::::::::::::
:::::::::::||__//://::::::::::::\\::||__//:::::||:::||_//:::::||::::::::::::

596

Odp: Spotkania

Jeśli potrzeba boosterków, mogę jutro wpaść.

597

Odp: Spotkania

Jestem dziewczyną, Evil to mój chłopak smile Pojawimy się oboje niezależnie od godziny, weekend mamy cały wolny smile Póki co na naszą dwójkę dysponujemy tylko jednym deckiem w odpowiednim formacie, złożonym jedynie dzięki uprzejmości znajomego gracza. Jeszcze pewnie się trochę zejdzie zanim oboje wejdziemy do gry^^"

Zebranych kart Eevee i Eeveelucji na dzień dzisiejszy:    130/287   --->   45,3%
Gotta catch 'em all! big_smile

There comes a time in every man's life when they must make a choice; Charmander, Squirtle or Bulbasaur. ~ JWittz

598

Odp: Spotkania

Czyli na razie za jutrem są: Amphi, Yabol, Babidi?, Kakel i Isilmeiel (to zagracie tym deckiem big_smile) To spotykamy sie jutro w 5 osób, czy nie ma sensu?

I TYLE XD

599

Odp: Spotkania

Ja chętnie pogram jutro. Jeśli nawet będzie nas 4 grających to zagramy każdy z każdym do 2 wygranych smile



EDIT: TO GRAMY JUTRO??

:::::::::::||"""\\::::://""\\ ::::::||"""\\.::::||:::||""\\ ::::|| :::::::::::
:::::::::::||:::://:::://::::::\\:::::||:::://:::::||:::||::::\\:::||::::::::::::
:::::::::::||::::\\::://====\\::::||::::\\ ::::||:::||:::://:::||::::::::::::
:::::::::::||__//://::::::::::::\\::||__//:::::||:::||_//:::::||::::::::::::

600

Odp: Spotkania

Anyway, ja i Evil się pojawimy, ja spróbuję zagrać tą talią co mamy, o ile nic nie ugram to przynajmniej zupdate'uję sobie zasady gry bo utknęłam z nimi na poziomie I generacji i nie mam obeznania w nowszych smile

Zebranych kart Eevee i Eeveelucji na dzień dzisiejszy:    130/287   --->   45,3%
Gotta catch 'em all! big_smile

There comes a time in every man's life when they must make a choice; Charmander, Squirtle or Bulbasaur. ~ JWittz