1

Temat: Raporty z Bielska

Ja szybciutko, nie mam doświadczenia i skilla w pisaniu raportów/artykułów.

Dziękuję Adrianowi i Matiemu w imieniu swoim i organizatora za wizytę w Bielsku i mam nadzieję, że mimo tego, że Bielszczanie nie dopisali frekwencją sad to nie grało się wam źle. Rozegraliśmy 3 rundy bo3, a końcowe standingi wyglądały tak:

1. Matilol 3:0
2. Adrian 2:1
3. Panda 2:1
4. Zambiuch 1:2
5. Natalia 1:2
6. Patryk 0:3

Co tu dużo mówić, w dwóch grach trafiłem na Bielszczan, którzy mimo tego, że grali zmodyfikowanymi starterami przysporzyli mi sporo problemów (eevolucje). W grze z Adrianem najpierw mój przeciwnik dobrał słabo; zaczął z samotnym  Rayquaza EX DGE na stole, który dostał z laserbanka i regularnie od 1 tury był bity przez Cobalion EX PS. Pozostałe gry to bardziej Victini NV 15/101 (i wszystko jasne, jeśli weźmie się pod uwagę, że grałem plasmaklangiem) sad

Sklep zgodził się przeznaczyć 4 boostery na nagrody więc nie było źle. Picków nie pamiętam (nie ogarniam jeszcze kart po obrazkach sad )

Jeszcze raz dziękuję za przyjazd i liczę na to, że częściej będziecie wpadać. Może wkrótce dorobimy się jakiejś konkretnej sceny w BB .

2 (edytowany przez adriank1 2013-08-24 16:45:25)

Odp: Raporty z Bielska

Runda 1: Matilol (Plasmaklang) 1-2

Powiedzmy, że nie ucieszył mnie ten matchup. Szczególnie że zaczął.

W pierwszej grze nie umiał się dokopać do niczego, przez co ubiłem cztery pokemony z Benchtiniego, a następnie załadowałem Rayquazą EX w Keldeo.

W drugiej grze tym razem nie miałem tyle szczęścia - Victini co prawda wyszedł, ale został ubity przez naładowanego Cobaliona. Do końca gry szukałem odpowiedzi ale nie znalazłem.

Trzeci mecz to dramat i kwintesencja tego matchupu - w T2 załadowałem za 200 w Cobaliona. Co z tego jak on w T2 dołożył DCE do Keldeo EX'a i oddał mi za 100? Władowałem 3 elektryczne do mojego Keldeo i naparzałem po 50, ale szybko wyszedł Plasmaklang. Zsuperrodowałem Victiniego i wystawiłem na stół, ale po supporterze nie byłem w stanie wyrzucić do discarda żadnej elektrycznej energii żeby użyć dynamotora. Catcher na Victiniego i mogę poskładać!

Runda 2: Panda (Plasmaklang) 2-1

Znowu plasmaklang?

Zaczął, a ja miałem trzy Mulligany. W T0 Rayquaza zarobiła Laserbanka i z trzech kolejnych N'ów nie dostałem basica.

Dwa kolejne mecze to było zagranie "na pałę", czyli pod Benchtiniego w T2. Dwa razy się udało i dwukrotnie dojechałem 6-0.

Runda 3: Brat Pandy (Blastoise/Keldeo/Mewtwo) 2-0

Przeciwnik miał naprawdę nieźle złożony deck. Niestety na moje trzy Eelektriki w T2 dwukrotnie sympatyczny przeciwik nie mógł znaleźć odpowiedzi, co na sześć ataków Rayquazy za 180 spotkało się tylko z czterema atakami Keldeo EX'a za 130. Ogólnie słaba wymiana.

Miły turniej choć miejscowi zawiedli. Może następnym razem będzie lepiej.

3

Odp: Raporty z Bielska

adriank1 napisał/a:

Dwa kolejne mecze to było zagranie "na pałę", czyli pod Benchtiniego w T2. Dwa razy się udało i dwukrotnie dojechałem 6-0.

Raz udało mi się zabić tą mysz/wiewiórkę czy co to tam było, ale potem wskoczył smok zniszczenia i dopełnił dzieła smile

4 (edytowany przez Panda 2014-03-16 11:39:00)

Odp: Raporty z Bielska

15.03.2014 w BB na turniej dało radę stawić się tylko 6 graczy. Organizator stwierdził, że dopisze 2 graczy, których sparuje razem w pierwszej rundzie i ich zdropuje tym samym robiąc nam 6-cioosobowy turniej sankcjonowany smile

I runda:

Panda vs PiccoloFWK 2:0
Donik vs Melan 1:2
Marek vs matoozik 0:2

II runda:

Panda vs Melan 2:0
matoozik vs Donik 0:2
Marek vs PiccoloFWK 2:0

III runda:

Panda vs Marek 2:0
Melan vs matoozik 1:2
Donik vs PiccoloFWK 2:0

Standingi:
1. Panda 3/0/0
2. matoozik 2/1/0
3. Donik 2/1/0
4. Melan 1/2/0
5. Marek 1/2/0
6. PiccoloFWK 0/3/0

W drafcie nie było nic poza reverse rolkami i rainbowką :<
Wiem, że 2 osoby nie dały rady zagrać, jedna mi uciekła na IEM a kolejna pracowała.
Może następnym razem zbierze się więcej ludu!

5

Odp: Raporty z Bielska

Grało się super!
Dzięki wszystkim za obecność.

---
Małpa nie żyje. Przedstawienie skończone.

6

Odp: Raporty z Bielska

Dziś 29 marca zebrało się nas 8 osób + Karolinka (mała córka jednego ze sprzedawców, która grając pożyczonym deckiem  po 1 rundzie stwierdziła, że pasuje i zdropowała, później zmuszając tatę do kupienia jej własnego startera). Zaszczycił nas swoją obecnością Mateusz z Pszczyny (nick 14717). Jako, że nie przyzwyczaję się do tego nicku to dalej będę używał imienia. Zagraliśmy 3 rundy i Top 2, które miało wyłonić zwycięzcę.

1 Runda:
Adam vs Panda 2:0
PiccoloFWK vs Mateusz 2:0
Mariusz vs Maciej 1:2
Matoozik vs Karolina (drop) 2:0
Donik = bye

2 Runda:
Adam vs Maciej 2:0
Donik vs Piccolo FWK 2:0
Matoozik vs Mateusz 2:0
Panda vs Mariusz 2:0

3 Runda:
Matoozik vs Adam 1:2
Maciej vs Donik 0:2
PiccoloFWK vs Panda 1:2
Mariusz vs Mateusz 2:0

Top 2:
Donik vs Adam 2:0

Standingi:
1. Donik (Keldeo/Blast)
2. Adam (Fairy pink power)
3. Panda (Fairy Basics)
4. Matoozik (mix Yveltal/Fairy)
5. Maciej
6. PiccoloFWK (Speed Lugia)
7. Mariusz
8. Mateusz
9. Karolina

W nagrodach bez szału, 2x Sycamore, Emolga FA, rolki, Trevenant.
TO obdarował nas hojnie promkami, brelokami i kodami więc nie wypada narzekać big_smile
Dziękuję wszystkim za przybycie. Jeśli znajdziecie gdzieś błędy to piszcie, poprawię.

Panda's Strona

Podziękowali za posta: Piterr

7

Odp: Raporty z Bielska

Ja gratuluję frekwencji wink. Tak jak mówiłem widzimy się w wakacje w BB wink.

7 miejsce ECC 2013
19 miejsce ECC 2014
Więcej grzechów nie pamiętam. Za wszystkie lock decki serdecznie dziękuję.

8

Odp: Raporty z Bielska

Turniej w Strefie Gry

26.04.2014r.

4 Rundy BO3 50 min, 10 osób

Wyniki po swissie:

1. Betonowy 10 (Yveltal/Raichu)
2. YoYo 9 (Plasma)
3. Lesiu 9 (Yveltal/Garbodor)
4. Kicek 8 (Yveltal/Darkrai)
5. Donik 7 (Blastoise)
6. Panda 6 (DugChu)
7. Lokolin 3 (RayBoar)
8. Matoozik 3 (Hydreigon/Darkrai/Malamar)
9. Mateusz BB 3 (Grass Mix / Yveltal EX)
10. Mariusz BB 0 (Darkbox)

Top 4:

Lesiu - YoYo 2:1
Betonowy - Kicek 2:1

Finał:

Lesiu - Betonowy 2:1


Ależ to był turniej! Warto było przyjechać do Bielska. Szkoda, że nie udało się obronić pierwszego miejsca po swissie. Swoją drogą topy nas nieco zaskoczyły.

Nagrody: Puszka z Xerneasem i parę boosterów. Wypadły m.in: Xerneas EX, Emolga EX FA, Delphox reverse, Rainbow Energy, Muscle Band.

Krótko o grach:

Runda 1: Kicek

Kicek bardzo zaskoczył mnie swoim buildem który nie miał ani jednej energii specjalnej. Jego enhanced hammery były skuteczniejsze od moich, co zrozumiałe (miałem cztery DCE). Pierwszy mecz wygrałem przepychając go Yveltalem, drugi mecz poskładałem z powodu słabego startu (same pokemony i trainery). W trzecim gra była bardzo zacięta i przy prowadzeniu 2-3 zacząłem zasłaniać się nie-exami żeby złapać jego exa na strzał. Wziął dwa prizy, obiłem mu całe pole, złapała nas terminacja. Wystawił ostatniego zdrowego pokemona (Darkrai EX), zrobiłem wszystko co mogłem ale catcher na grę nie wypadł, a w ostatniej turze terminacji Yveltal uderzył tylko za 160. To i tak lepsze niż nie zdążyć zabić bo trucizna nie zdąży działać. REMIS

Statystyka catcherów: 2/6

Runda 2: Lokolin

W pierwszej grze Lokolin mnie zmiażdżył. W pięć tur wykonał trzy ataki za 180/240, dokładając na stół 16 energii. Zdołał nawet wycofać Emboara za trzy energie kiedy wyciągnąłem mu go catcherem.
W kolejnych dwóch grach deck Lokolina odmawiał posłuszeństwa. Jedną pozamiatałem Yveltalem, w drugiej zabijałem Tepigi zanim był w stanie wystawić Emboary. WYGRANA

Statystyka catcherów: 3/8

Runda 3: Matoozik

Matoozik grał interesującym deckiem który w początkowych turach zakładał disrupt Malamarem i rozkładanie swoich Yveltali. Bardzo mi się podobał! Oczywiście nie miał żadnych specjalnych energii - trzeci taki z rzędu.

W pierwszym meczu trwającym 35 minut udało mi się wygrać w ostatniej turze czteroprizową akcją Darkraiem (chyba jedyny moment w turnieju kiedy atak się przydał) którą zainicjowałem trzema dark patchami, bandem i laserbankiem. Trudno się było spodziewać takiego czegoś co mnie uratowało. W drugim meczu już lekko, chociaż Red Card + 4 tailsy na Malamarze były sytuacją bez wyjścia (3 juni do discardu) gdyby nie N z topa. WYGRANA

Statystyka catcherów: 4/10

Runda 4: YoYo

Zadowolony YoYo w pierwszej swojej turze napakował do benchowej Lugii DCE i dwie plazmy. Cóz, ten narwany człowiek zawsze miał skłonność do ładowania wszystkiego czym nie może akurat zaatakować. Dostał dwa enhancedy, dołożył dwie kolejne plazmy i dostał catchera. Do odbicia się brakowało mu banda i 4 Deoxysów... dostał tylko trzy.
W drugiej grze mecz przebiegał podobnie, ale próba ładowania na benchu czegokolwiek skończyła się TRZEMA UDANYMI CATCHERAMI i szybkim 6-0. Niesamowite, pierwszy raz od erraty jestem z flipami nad kreską! WYGRANA

Statystyka Catcherów: 7/13 (OVER PIĘĆDZIEJSIĄT PROCENTÓW! WOW!)

Dość niespodziewanie wyskoczyły nam topy...

Półfinał z Kickiem:

Mecz bliźniaczy do tego ze swissa z tym. Zacząłem wygrałem, nie zacząłem scoopnąłem, zacząłem wygrałem. Planowe wykorzystanie przewagi. WYGRANA

Statystyka catcherów: 8/16. Dla odmiany w trzeciej grze wszystkie lasery kończyły się wyrzuceniem piątki na kostce.

Finał z Lesiem:

Pierwszą grę Lesiu zaczął, ale miał ją straszną, więc zaczęliśmy drugą. Z kolei ja prócz Pikachu nie dostałem niczego sensownego. W trzecim meczu zacząłem, ale musiałem bronić się przed donkiem wyrzucając w T0 Raichu, 2 Dark Patche i 2 Catchery z juniperki. W decydującym momencie przy stanie 1-1 mogłem go zamieść, ale dostałem catchera na Darkraia i Toola do Garbodora. Biedny Darkrai nie mógł wycofać się za ostatnią energię w decku i został spacyfikowany. PRZEGRANA. Catchery mnie zawiodły.

Statystyka catcherów: 10/20

Wziąłem Emolgę EX Full Art.

adriank1's Strona

Podziękowali za posta: Kicek91

9

Odp: Raporty z Bielska

Wielkie dzięki za raport no i za przybycie! Gry z wami pokazały mi wady mojego decku. Liczę, że na następnym tego rodzaju turnieju mimo wszystko pojawi się więcej Bielszczan :<

Edit: Top4 takie zróżnicowane neutral

10

Odp: Raporty z Bielska

Dziś zagraliśmy sobie taki luźny, 4 osobowy turniej.

Wyniki z pamięci. Nieścisłości proszę zgłaszać to poprawię (jestem pewien tylko swoich wyników).

1 runda:
Panda vs Matoozik 2:0
Mateusz vs PiccoloFWK 0:2

2 runda:
Panda vs Mateusz 2:0
Piccolo FWK vs Matoozik 2:0

3 runda:
Panda vs Piccolo FWK 2:1
Mateusz vs Matoozik 0:2

Standingi był takie:

1. Panda
2. PiccoloFWK
3. Matoozik
4. Mateusz

W nagrodach Yveltal EX, dark patch, 2 cukierki i dalej nie pamiętam tongue

11

Odp: Raporty z Bielska

31 maja 2014

1. Betonowy 3-0-0
2. Nico 2-1-0
3. Matoozik 1-1-1
4. Lesiu 1-1-1
5. Mateusz 1-2-0
6. Jakiś Nowy Młody 0-0-3

Cieszy dwóch młodzików w Bielsku, każdy wziął po theme decku i puszce, Nico zagrał bardzo ładnie (po drobnym podrasowaniu decku typu 4x Juniper). Imienia drugiego nie zdążyłem zapamiętać.

Dawno nie byłem tak niezadowolony ze swojej talii, no ale... Tym razem wystarczyło

12

Odp: Raporty z Bielska

21 czerwca 2014
Dziś zebrało się nas 8 osób, w tym dwóch juniorów wraz z opiekunami big_smile
Gonił nas czas, ponieważ część grających chciała wziąć jeszcze udział w eliminacjach Carcassone do Mistrzostw Polski zagraliśmy więc 3 rundy bo1.

Runda 1:
Panda vs Matoozik
Donik vs Rafał
Wojtek vs Bartek
Ewa vs Mateusz tie

Runda 2:
Panda vs Donik
Matoozik vs Mateusz
Bartek vs Rafał
Wojtek vs Ewa

Runda 3:
Panda vs Ewa
Mateusz vs Rafał
Matoozik vs Wojtek
Donik vs Bartek

Standingi master division:
1. Panda
2. Matoozik
3. Donik
4. Mateusz
5. Ewa
6. Rafał

Standingi junior division:
1. Wojtek
2. Bartek

Ogólnie:
1. Panda (Darkrai/Yveltal/Raichu)
2. Matoozik (Darkrai/Yveltal/Malamar/Hydreigon)
3. Donik (Empoleon/Miltank)
4. Wojtek (Water/Steel mix)
5. Mateusz (Yveltal/Venusaur)
6. Bartek (Fire/Dark mix)
7. Ewa (Steel mix)
8. Rafał (Fire/Dark mix)

W nagrodach niewiele. Jakiś muscle band, prof Juniper, rare candy. Cieszy, że przybywa młodzików i ich opiekunowie też z nami grają. Po zabraniu banda i kodów praktycznie wszystkie karty trafiły w ręce dzieciaków big_smile
Dziękuję wszystkim za przybycie.
~Panda

13

Odp: Raporty z Bielska

20 września 2014 BW-on

1. Lesiu 3-0 (YveGarb)
2. Donik 2-1 (Empoleon/Miltank)
3. Matoozik 2-1 (Lucario/Mewtwo)
4. Betonowy 2-1 (Aggron/Sableye)
5. Panda 1-2 (Weavile/Loppuny)
6. Adam 1-2 (Plasma Lugia)
7. Arek 1-2 (Fairy)
8. Maciek 0-3 (Toxicroak)


Ograłem Adama 2-1 który nie miał pomysłu jak ominąć moje młotki, Empoleony nie dały mi szans w obu grach w których zaczynały, a Panda w decydującej grze nie dołożył energii przez 7 tur.

WIDZIMY SIĘ W PAŹDZIERNIKU NA LEAGUE CHALLENGE!

14

Odp: Raporty z Bielska

25 października 2014, Strefa Gry Bielsko-Biała

1. Betonowy 4-0 (Yveltal EX/ Yveltal / Zoroark LTR)
2. Panda 3-1 (Yveltal EX / Seismitoad EX / Yveltal / Mewtwo EX)
3. Donik 3-1 (Empoleon / Miltank)
4. Barti 2-2 (Pyroar / Eeveelucje)
5. Lesiu 2-2 (Blaziken / Miltank)

Startowało 10 osób, więcej talii nie pamiętam i postanawiam je poprawić (jak dostanę wyniki od Romka)

Turniej bardzo przyjemny, grałem z graczami z miejsc 2-5 i udało mi się wygrać mecz z Pandą 2-0 nie zaczynając ani razu. Zoroark jednak jest lepszy na Seismitoady. Nie udało mi się za to przegrać ani jednej gry co mnie bardzo martwi, bo w przyszłości pewnie dostanę za to srogi łomot.

W nagrodach: złoty Mega Heracross EX, Beartic, Strong Energy, Focus Sash reverse holo i inne.

15

Odp: Raporty z Bielska

Sealded z PF:

Byla nas czworka, wiec zagralismy kazdy z kazdym. Niestety okazalo się że o miejsca 1-3 musieliśmy rzucić kostką.

1. Lokolin 2-1 (kingler/lampent/gourgeist)
1. Lesiu 2-1 (heatran/skymor/chensey/klafki)
1. Mateusz 2-1 (regigigas/bronzong/golbat)
4. Maciek 0-4 (girafig/gourgeist/poki których nazw nie pamiętam)

W nagrodach byl lysandre last resort FA i koszulki na karty z PF (Romek dorzucil jako pick do drafta).


2.

Podziękowali za posta: Babidi

16

Odp: Raporty z Bielska

28.03.2015r, Strefa Gry
Dziś odbył się kolejny już LEAGUE CHALLENGE. Było nas czterech więc zagraliśmy każdy z każdym.

1 runda:
Mateusz - Krzysiek    2:0
Tomek - Wiktor        2:0

2 runda:
Mateusz - Tomek        2:0
Krzysiek - Wiktor    2:0

3 runda:
Krzysiek - Tomek    2:0
Mateusz - Wiktor    2:0

Standingi:
I.Mateusz (Night March)
II.Krzysztof (Lucario/Landorus/Machamp)
III.Tomasz (Yveltal/fire)
IV.Witkor (Metal)

W nagrodach trafił się Sharpedo EX FA

Night March sprawdził się dobrze choć były słabsze momenty. Dziękuję wszystkim za przybycie. Do zobaczenia.

Podziękowali za posta: McLer, Tchomer

17

Odp: Raporty z Bielska

7 kwietnia 2015

1. Lesiu 4-0 (Donphan)
2. Betonowy Adrian 3-1 (Yveltal/Zoroark)
3. Mateusz Lubski 2-2 (Night March)
4. Lokolin 1-3 (Yveltal defensywny)
5. Wiktor Adamczyk 1-3 (Stal)
6. Naglik Tomasz 1-3 (mix darków)

Lesiu nas pozamiatał, w decydującej trzeciej grze dostałem donka od Phanpyego na Zorurze ;p draft udany jak nigdy, z sześciu boosterów wypadło... z resztą, zobaczcie sami

http://ptcg.eu/forum/extensions/om_images/img/55f65e506dff5/20150407_142930.jpg

Dobrze też wiedzieć, że 'wymarła' scena bielska gra turnieje w sobotę co tydzień na 6-8-10 osób, a ten podobno był jednym z mniejszych big_smile

Pewnie jeszcze wpadniemy!

adriank1's Strona

Podziękowali za posta: Shellaqdo, McLer, Tchomer, Lesiu, 14717

18

Odp: Raporty z Bielska

11 kwietnia 2015.

Najzwyklejszy turniej za 7zł, zgromadziło nas się pięć osób.. wink

Runda 1:
Tomasz Naglik 2:1 Wiktor Adamczyk
Krzysztof Matusik 2:0 Dominik Martyniak
Mateusz Lubski WOLNE.

Runda 2
Tomasz Naglik 2:0 Dominik Martyniak
Krzysztof Matusik 2:0 Mateusz Lubski
Wiktor Adamczyk WOLNE.

Runda 3
Tomasz Naglik 0:2 Krzysztof Matusik
Mateusz Lubski 2:0 Wiktor Adamczyk.
Dominik Martyniak WOLNE.

Standingi:
1. Krzysztof Matusik (Greninja, Wailord, Kingdra)
2. Mateusz Lubski'aka 14717 (Night March)
3. Tomasz Naglik'aka Tchomer (Dark/Fire)
4. Dominik Martyniak (Fire/Water)
5. Wiktor Adamczyk (Steel)

W nagrodach trafił się Blastoise EX. wink

Podziękowali za posta: 14717

19

Odp: Raporty z Bielska

18.04.2015r, Strefa Gry
Dziś zebrały się cztery osoby. Zagraliśmy każdy z każdym.

Runda 1:
Tomek 2:0 Wiktor
Mateusz 2:0 Krzysiek

Runda 2:

Mateusz 2:1 Tomek
Krzysiek 2:0 Wiktor

Runda 3:
Mateusz 2:0 Wiktor
Krzysiek 2:0 Tomek

Standingi:
1.Mateusz - 14717 (Nigth March)
2.Krzysztof (Kingdra/Greninja)
3.Tomasz - Tchomer (Dark/Fire)
4.Wiktor (Metal mix)

W nagrodach nic specjalnego się nie trafiło.

Podziękowali za posta: Tchomer

20

Odp: Raporty z Bielska

25.04.2015, Strefa gry.

Tak jak zwykle, zgromadziły się cztery osoby, mogło być nas pięciu, ale Pyrkon.

Runda 1:

Kamil 2:0 Wiktor
Tomek 1:2 Mateusz

Runda 2:

Kamil 2:0 Mateusz
Tomek 2:0 Wiktor

Runda 3:

Tomek 0:2 Kamil
Mateusz 2:0 Wiktor

Standingi:
1.Kamil  - Panda (Seismitoad EX/Slurpuff)
2.Mateusz - 14717 (Night March)
3.Tomasz- Tchomer (Dark/Fire)
4.Wiktor (Pożyczony deck od pandy: Wobuffet/Golbat)


W nagrodach trafiły się:
Kyogre EX FA
Trevenant EX

Podziękowali za posta: 14717

21

Odp: Raporty z Bielska

Dziś pojawiło się dwóch świeżych graczy. Po złożeniu "grywalnych" talii i zagraniu paru meczy treningowych rozpoczęliśmy turniej.

Runda I
Mateusz 2:0 Tomek
Iwo 2:0 Arek

Runda II
Tomek 2:0 Arek
Mateusz 2:0 Iwo

Runda III
Mateusz 2:0 Iwo
Tomek 2:0 Iwo

Wynik końcowy:
I.Mateusz (Night March)
II.Tomasz (Dark/Fire)
III.Iwo (Psycho-Dark Mix)
IV.Arkadiusz (Mix Trawiasto-Walczący)

W drafcie trafił się Camerupt EX PCL

Podziękowali za posta: Tchomer

22

Odp: Raporty z Bielska

Dzisiaj w bielsku zagraliśmy Sealeda z Roaring Skies. Do dyspozycji bylo 36 boosterów na 6 osób.

Wypadły:

2x Rayquazy EX (10+50)
1x Thundurus EX FA
1x Gallade EX
1x Złoty VS Seeker

Moją najlepszą kartą niestety był Zapdos, ale z jego pomocą udało mi się wygrać chociaż dwie gry. Niestety na żadnego przeciwnika obdarzonego EX'em nie wystarczyło, a co dopiero na Shellaqdo, który z sześciu boosterków dropnął dwa.

Wyniki:

1. Shellaqdo 4-1
2. Lokolin 4-1
3. Lesiu 3-2
4. Adriank1 2-3
5. Mateusz 1-4
6. Panda 1-4

Cieszę się, że Panda żyje i że szczęście go nie opuszcza (dropnął złotego VS Seekera więc miejsce w turnieju pewnie mu zwisa tongue) więc zapraszam na OTP.

W nagrodach z Drafta, jako, że Lesiu tym razem był trzeci, Gallade EX FA i złoty Energy Switch.

Po turnieju rozpruliśmy wspólnie jeszcze jednego booster boxa. Wypadły: 3x M Rayquaza EX (1 smocza, 1 normalna, 1 normalna FA), 2x Gallade EX (1x FA), Thundurus EX i złoty VS Seeker.

Także dzień na bogato, chociaż po całym dniu nadal najlepszą kartą jaką mam z Roaring Skies jest Zapdos...

adriank1's Strona

Podziękowali za posta: Bidulek, McLer

23

Odp: Raporty z Bielska

Ciekawe rozstrzygnięcia w Bielsku... 23.05.2015

1-2. Banzail i Panda 3/0/1
3. Mateusz Lubski 2/2/0
4. Shellaqdo 2/2/0
5. Adriank1 1/3/0
6. Bye 0/4/0

Ciekawe, nie?

Do zobaczenia na OTP!

adriank1's Strona

Podziękowali za posta: 14717, McLer

24

Odp: Raporty z Bielska

12.09.2015r. - Bielsko-Biała - Strefa-gry

Zebrało się nas tylko trzech, lecz nie przeszkodziło to nam w zorganizowaniu mini-turnieju.
Graliśmy każdy z każdym BO3.

Runda 1
Tomek 2:1 Mateusz
Szymon - Bye

Runda 2
Tomek 2:0 Szymon
Mateusz - Bye

Runda 3
Mateusz 2:0 Szymon
Tomek - Bye

Wyniki:
1. Tomasz (Fire Yveltal) - 6pkt.
2. Mateusz (Gengar/Batsy/Wobbuffet) - 3pkt.
3. Szymon (Metal) - 0pkt.


W drafcie trafiły się: Lugia EX AOR, Sharpedo EX PCL, M Gardevoir EX PCL.

Podziękowali za posta: Tchomer

25

Odp: Raporty z Bielska

Turniej za 15 zł cieszył się dzisiaj dużą frekfencją. Było nas siedmiu...

Runda pierwsza:
Adam 2:1 Eryk
Aleksander 0:2 Tomasz
Jakub 0:2 Mateusz
Wiktor przerwa

Runda druga:
Adam 0:2 Mateusz
Tomasz 2:0 Wiktor
Jakub 2:0 Aleksander
Eryk przerwa

Runda trzecia:
Adam 1:2 Wiktor
Mateusz 1:2 Tomasz
Jakub 2:1 Eryk
Aleksander przerwa

Wyniki:
1. Tomek - Tchomer
2. Mateusz - 14717
3. Jakub
4. Wiktor
5. Adam
6. Eryk
7. Aleksander

Z boosterków wypadły: Primal Kyogre Ex, Giratina Ex

Podziękowali za posta: 14717