Temat: Zbieranie całego setu - trudne?

Hejka.
W planach mam zamiar zebrać cały set B&W10 - Plasma Blast. Pewnie parę osób zbierało już jakiś set i go skompletowało lub zostało mu parę kart do zdobycia  neutral Mam parę pytań:
1.Ile zbierałeś/aś jeden kompletny set?
2.Było ciężko?
3.Ile wydałeś kasy?

Greninja & Dewott

2

Odp: Zbieranie całego setu - trudne?

Ja zacząłem przygodę z pokami od DP tongue (DP2PL) i na PV poznałem szybko Pitera, z którym się skontaktowaliśmy zgraliśmy i wyszedłem na prostą czyli z prędkością światła przesiadłem się z DP na BW-ON ale już nie jako kolekcjoner ale jako grac.

Jeśli chodzi o kolekcjonowanie zbieram DP PL 2 Puki co później planowałem DP PL 1.

Puki co pochłonęło mnie to 360zł... (boosterki kupowałem po 5zł)

Jeśli chcesz plasma blast będzie drożej. Zwłaszcza że booster kosztuje 14 zł. Ale są tam karty FA i EX które są przy odkupywaniu po sztuce znacznie droższe. O ile się nie mylę Virizion EX kosztuje 20 dolców.

Maślak ;P -> Tak poprostu wink Od lat big_smile
+ dla AgentX za udaną i szybką transakcje.
+ dla McLer za udaną i szybką transakcje.

3

Odp: Zbieranie całego setu - trudne?

Nie w BW, nie zbierałem setu, ale jeśli już bym jakiś zbierał to nie set z masą shiny, FA i Ace specami. Jeśłi chcesz aby było to coś warte, to już na początku musisz wyłożyć 2x 30 $ na Viriziona EX i Genesecta EX. Po za tym 4 shiny po 10 $ i 4 ace spece.

Podsumowanie: Szybciej zbierzesz na 3DS-a niż zbierzesz cały set Plasma Blast, kupuj karty, ale setu nie zbieraj, nie polecam, nie dopóki nie masz dobrze płatnej pracy :D

I TYLE XD

4

Odp: Zbieranie całego setu - trudne?

Polecam robić to tak jak ja. Zbieram wszystko co jest w zasięgu i na co nie trzeba wydawać po 50zł+
Mam prawie cały set Plasma Freeze bez drogich exów(Deoxys i Thundurus) i Shiny kart. Z czasem te exy stanieją i wtedy sobie uzupełnię klaser wink
Najlepszym sposobem na uzbieranie jest kupno kilku boosterów na początku a później wymiany/drafty itd.

:::::::::::||"""\\::::://""\\ ::::::||"""\\.::::||:::||""\\ ::::|| :::::::::::
:::::::::::||:::://:::://::::::\\:::::||:::://:::::||:::||::::\\:::||::::::::::::
:::::::::::||::::\\::://====\\::::||::::\\ ::::||:::||:::://:::||::::::::::::
:::::::::::||__//://::::::::::::\\::||__//:::::||:::||_//:::::||::::::::::::

5

Odp: Zbieranie całego setu - trudne?

Kolega nie pytał czy warto wink. Kolega pytał o to ile czasu i kasy to zabrało wink.

Z tego co wiem całkiem sporo, ale ja nie szaleję z kartami ostatnio, bardziej zbieram talie wink.

7 miejsce ECC 2013
19 miejsce ECC 2014
Więcej grzechów nie pamiętam. Za wszystkie lock decki serdecznie dziękuję.

6

Odp: Zbieranie całego setu - trudne?

1. EX Sandstorm wyszedł w 2003, a ostatnie karty zdobyłem w 2010.
2. Oj, było. Największe problemy zawsze są z ultra-rare'ami. Nikt nie ma nigdy tych brakujących ;P.
3. Większość zdobyłem przez wymianę, więc nie jestem w stanie powiedzieć.
Powodzenia w zbieraniu PLB big_smile