Temat: Solar Strike - czas na ulepszenie!

Mam w planach po kupnie 3DSa i Pokemon X, kupno tali tematycznej Solar Strike.
Wiem, że theme decki nie są dobre, ale chciałbym ulepszyć ten deck. I mam też pytanko, gdy wyjdzie karcianka X&Y to jakimi setami z BW będzie można grać na turniejach gdzie będą X&Y?

Greninja & Dewott

2

Odp: Solar Strike - czas na ulepszenie!

Bidulek napisał/a:

I mam też pytanko, gdy wyjdzie karcianka X&Y to jakimi setami z BW będzie można grać na turniejach gdzie będą X&Y?

Od BW4, tzn. Next Destinis.  Ogólnie zakazane będą sety sety BW1 (Black and White), BW2 (Emerging Powers) i BW3 (Noble Victories).

Co do decku, to po pierwsze cięzko bedzie ci sie tym grało. Podstawowe zmiany, to na pewno zdobycie supporterów (około 12-14) i itemów bardziej grywalnych, którze stanowią większą część decku. Z samego decku dużo rzeczy nie bedzie sie nadawało do gry. Po jego zakupie warto składać deck Blastoise/Keldeo ze Suicunem. DO tego mu najbliżej, choć i tak trzeba wiele rzeczy dokupić.

I TYLE XD

3

Odp: Solar Strike - czas na ulepszenie!

Żeby pograć deckiem SOLAR STRIKE to musisz kupić minimu 3 takie ;P

Bo grywalne z niego są
PROFESSOR JUNIPER
ULTRA BALL
BLASTOISE (i oczywiście podstawki)
SUICUNE
WODNE ENERGIE

Do tego conajmniej ze trzy KELDEO EX i już można coś pograć.

Maślak ;P -> Tak poprostu wink Od lat big_smile
+ dla AgentX za udaną i szybką transakcje.
+ dla McLer za udaną i szybką transakcje.

4

Odp: Solar Strike - czas na ulepszenie!

Trzy decki to trochę idiotyzm. Można przecież kupić jeden, a wymienione karty zdobyć potem jeszcze na single - tak będzie dużo łatwiej.

Modelową rozpiskę talii znajdziesz np. na thedeckout.com albo na ptcg.eu w rozpiskach decków z OTP - Amphi złożył tam naprawdę dobrą talię.

5

Odp: Solar Strike - czas na ulepszenie!

adriank1 napisał/a:

na ptcg.eu w rozpiskach decków z OTP - Amphi złożył tam naprawdę dobrą talię.

http://ptcg.eu/?page=deck_otp2013

Nie widzę sad

6

Odp: Solar Strike - czas na ulepszenie!

http://ptcg.eu/otp/?page=otp2013_wyniki

Karty turniejowe uczestników

Mogę jeszcze w czymś pomóc?

7

Odp: Solar Strike - czas na ulepszenie!

Możesz jakieś ciastka przywieźć do BB jak już będziesz jechał big_smile
Dzięki.

8

Odp: Solar Strike - czas na ulepszenie!

Zamiast wydawać kasę na theme deck, poświęć ją na kupno po prostu nowego decku. Zrób sobie wcześniej listę co byś chciał i po problemie. Część kart, tych najczęstszych, lub energii pewnie od kogoś będziesz mógł dostać a resztę wymień, lub kup, bo tak jest najprościej i pewnie nie drożej.

9

Odp: Solar Strike - czas na ulepszenie!

Dzięki za odpowiedzi.

Greninja & Dewott

10

Odp: Solar Strike - czas na ulepszenie!

Jak widzę częstotliwość wylosowanych kaczerów u kicka na UNBOKSINGU to w 100% zgodzę się z przedmówcami. Kupowanie theme decku już mija się z celem.

Maślak ;P -> Tak poprostu wink Od lat big_smile
+ dla AgentX za udaną i szybką transakcje.
+ dla McLer za udaną i szybką transakcje.