1 (edytowany przez Piterr 2013-05-07 09:36:25)

Temat: Spotkania cotygodniowe we Wrocławiu

Jako, że isa blokuje rejestracje i nie wszyscy mają tam dostęp do naszego tematu, zakładam ten. Służy on do pisania nt. odpowiadających terminów na spotkania w tygodniu w KFC koło Rynku. Mam nadzieję, że wszyscy wrocławianie będą się wypowiadać.

Jako, że w następnym tygodniu zaczynają się święta, to warto by się zmieścić między poniedziałkiem, a środą. Mi odpowiada wtorek lub środa od 16.45.

Obecna liczba Patratów: prawie 600 chyba, potem policzę

2

Odp: Spotkania cotygodniowe we Wrocławiu

Faktycznie, w tym tygodniu święta :0 To ja bym był za wtorkiem jeśli można. Na święta wyjeżdżam i może się zdarzyć, że już w środę by mi się to udało, więc wtorek byłby dla mnie najlepszym wyjściem.

3

Odp: Spotkania cotygodniowe we Wrocławiu

Dla mnie też wtorek jest okej mam prace od 5 do 13:20 także spoko zdążę. Puki co dalej gram w DP PL 1i2 no chyba że ktoś mi pożyczy jakieś karty. Uganianie się za autem pochłania mi czas i mnustwo kasy na paliwo więc puki co nowych kart nie mam sad.

Maślak ;P -> Tak poprostu wink Od lat big_smile
+ dla AgentX za udaną i szybką transakcje.
+ dla McLer za udaną i szybką transakcje.

4

Odp: Spotkania cotygodniowe we Wrocławiu

Ok, czyli większość jest za wtorkiem. Averossa fajnie by było gdybyś Schen poinformował. Inumaru chyba nie może we wtorki.Czyli proponuję tak:


Wtorek 26.03.13.
Górne piętro KFC koło Rynku, godz. ok. 16.30 (ja się o tej godzinie zjawię).


Przyjdę z czymś hmmmm... Ciekawym, może nie jest to DP1/2, ale właśnie z tymi taliami chciałbym się zmierzyć. wink Postaram się złożyć do wtorku.

Obecna liczba Patratów: prawie 600 chyba, potem policzę

5

Odp: Spotkania cotygodniowe we Wrocławiu

Spoko piteros big_smile Czekamy big_smile

Maślak ;P -> Tak poprostu wink Od lat big_smile
+ dla AgentX za udaną i szybką transakcje.
+ dla McLer za udaną i szybką transakcje.

6

Odp: Spotkania cotygodniowe we Wrocławiu

Piterr, czyżbyś szykował jakiegoś Patratratora? o_O <trzęsie się ze strachu>

7 (edytowany przez Piterr 2013-03-25 14:43:10)

Odp: Spotkania cotygodniowe we Wrocławiu

@Up - I jak tu zachować dyskrecję? ;(((

Obecna liczba Patratów: prawie 600 chyba, potem policzę

8

Odp: Spotkania cotygodniowe we Wrocławiu

Hehe nie u nas tongue Się nie da:P I co jutro aktualne?

Maślak ;P -> Tak poprostu wink Od lat big_smile
+ dla AgentX za udaną i szybką transakcje.
+ dla McLer za udaną i szybką transakcje.

9

Odp: Spotkania cotygodniowe we Wrocławiu

Ok, to teraz tak odnośnie następnego tygodnia. Jak się zapatrujecie na czwartek? wink

10

Odp: Spotkania cotygodniowe we Wrocławiu

Środa - mogę być od 15.00.
Czwartek - 16.30.
Piątek - jw.

Czyli czwartek mi odpowiada.

Obecna liczba Patratów: prawie 600 chyba, potem policzę

11 (edytowany przez xmaslakx 2013-03-27 23:21:14)

Odp: Spotkania cotygodniowe we Wrocławiu

Ja po świętach mam cztery nocki (wt 02.04 śr 03.04 czw 04.04 pt 05.04) także mnie nie będzie.

Zaś za dwa tygodnie paso mi PN WT CZW

Maślak ;P -> Tak poprostu wink Od lat big_smile
+ dla AgentX za udaną i szybką transakcje.
+ dla McLer za udaną i szybką transakcje.

12

Odp: Spotkania cotygodniowe we Wrocławiu

Ok, czyli ostatecznie:

Górne piętro KFC koło Rynku,
Czwartek 4.04., godz. +-17.00 (będę o 16.45).

Inumaru mówił, że może będzie. Schen, jabyś mógł, to poinformuj proszę Averossa (zadzwonił najlepiej, jak nie jesteś pewny jego aktualnego numeru, powiedz, żeby się na omastarze zarejestrował dla lepszej komunikacji). Możesz Schenie złożyć jakiś Crap Basic Deck, szukam godnego przeciwnika dla Quad Patratów, ew. przekaż Averossowi, że może jakieś Larvesty złożyć. tongue

Obecna liczba Patratów: prawie 600 chyba, potem policzę

13 (edytowany przez McLer 2013-04-04 12:40:09)

Odp: Spotkania cotygodniowe we Wrocławiu

Prośba do graczy z Wrocławia:

Rozumiem, dlaczego tutaj jest Was już trzech, a wkrótce może być więcej (OBY!), ale teraz
można - może tylko przez kilka dni (?...) - znów rejestrować się na forum ISY, a ponieważ np. zapisy na OTP być może będą się odbywać akurat tam, no to zarejestrujcie się RÓWNIEŻ tam, please.

Sprawa pilna, ale w tej chwili raczej bardzo prosta.

EDIT: w świetle tego, co się teraz na ISIE wyprawia, to chyba jednak TUTAJ wszystko związane z OTP będzie się odbywać... W takiej sytuacji niech TUTAJ zarejestrują się Ci z Was (Aveross, Inu - ?), którzy jeszcze tego nie zrobili.

Pozdro/McLer

McLer,
simply The Best
in every contest

14

Odp: Spotkania cotygodniowe we Wrocławiu

Co powiecie na wtorek 9.04, koło 17.00 (ja może już o 16.30-40 będę)? Czwartek średnio mi pasuje, w poniedziałek za wcześnie kończę, środa Maślakowi nie pasuje, z tego co pisał. Inu i tak nie będzie, bo wyjeżdża na cały tydzień. Schen? Aveross?

Obecna liczba Patratów: prawie 600 chyba, potem policzę

15

Odp: Spotkania cotygodniowe we Wrocławiu

Ja jestem za. Btw. skoro mam boostery to może coś o turniejach by się pomyślało? Wiem, że Maślak decku nie ma jeszcze, ja mogę moimi hydrami wspomóc w razie czego, ale wybitne nie są - braki w max potionach są dość idiotyczne ^^'

16

Odp: Spotkania cotygodniowe we Wrocławiu

Faktycznie niezły pomysł, tak dawno nie było u nas turnieju, że zapomniałem, że coś takiego można zorganizować. smile Zakładając, że będzie na czterech (bo przy trzech chyba się nie opłaca?), można zagrać każdy z każdym, trzy rundy i wpisowe 5,25.
Może by pomyśleć o zaistnieniu w ELO? No i może kiedyś jakiś "większy" turniej, w jakiś weekend, żeby cała piątka była i w systemie każdy z każdym best-two-of-three zagrać? Wtedy licząc po 1h na rundę pogralibyśmy koło pięciu godzin? Wtedy wpisowe 11,50, booster od osoby?

Obecna liczba Patratów: prawie 600 chyba, potem policzę

17 (edytowany przez schen 2013-04-05 08:57:59)

Odp: Spotkania cotygodniowe we Wrocławiu

Booster był 12,50 jeśli dobrze pamiętam xP
co do większego turnieju, to co jakiś czas moja narzeczona wyjeżdża na weekend do rodziców i wtedy takowy weekend mógłbym mieć wolny, a dodatkowo proponowałbym by zrobić wtedy turniej u mnie. Dawałbym znać jakby taki wolny weekend się szykował tongue

18

Odp: Spotkania cotygodniowe we Wrocławiu

To może i Ja się w końcu wypowiem poraz pierwszy na tym zacnym forum:
Pasuje mi aktualnie każdy dzień oprócz wtorków przy czym w poniedziałek i czwartek w zasadzie każda godzina mi pasuje. I tak na przyszłość - wszelakie terminy naszych spotkań muszę mieć zapisane tu na forum (po prostu potrzebuję i tyle).

19

Odp: Spotkania cotygodniowe we Wrocławiu

Siema. Ja jestem za tym draftem. Schenie chętnie zostanę wsparty przez ciebie. Auto pochłonęło dość dużo mojej gotówki i puki co nie stać mnie na zakup nowych kart, a bynajmniej tych bardziej wartościowych.

Maślak ;P -> Tak poprostu wink Od lat big_smile
+ dla AgentX za udaną i szybką transakcje.
+ dla McLer za udaną i szybką transakcje.

20 (edytowany przez schen 2013-04-07 15:26:24)

Odp: Spotkania cotygodniowe we Wrocławiu

Dobra panowie, może jednak poniedziałek skoro by Averossowi pasowało? Mi w sumie odpowiada, Maślak napisał, że poniedziałek jest dla niego ok, Piterr, dasz radę?

EDIT:
A i wiadomość, w następny weekend (13-14 kwietnia) mam najpewniej wolne mieszkanie, więc można by zrobić w sobotę u mnie dłuższy turniej z większymi nagrodami na spokojnie, co Wy na to?

21

Odp: Spotkania cotygodniowe we Wrocławiu

Dam radę w poniedziałek. Będę koło... 17.00? Schen, Ty o której dokładnie byś był? 17.30 jakoś? To byśmy zrobili tak, że prosiłbym Averossa i Maślaka o przybycie również na 17.00, to Maślakowi Darkraie złożymy, pożyczymy co trzeba (od Ciebie Schen będziemy potrzebować z dwóch Darkrai, to by Maślak miał coś w stylu 4x Darkrai, 2x Mewtwo, 1+x Terrakion NVI i ew. jakiś Bouffalant etc., w sumie chyba znajdą się wszystkie rzeczy poza Catcherami?). No i super, wpisowe po 6,25zł, to będą 2 boostery do draftu. Cztery osoby, każdy z każdym, to skończymy jakoś po 19.00 i draft. Jak dla mnie moglibyśmy nawet zrobić grę do dwóch winów, z powiedzmy godziną na rundę, to byśmy grali jakoś do 20.30, ale to nie wiem, jak innym pasuje.

@Turniej 13 kwietnia - Mi raczej odpowiada, ale nie wiem, czy Inu już z Holandii wróci, bo mówił, że na tydzień wyjeżdża na wymianę, a wyjechał wczoraj.

Obecna liczba Patratów: prawie 600 chyba, potem policzę

22

Odp: Spotkania cotygodniowe we Wrocławiu

Dokładnie o której bym był ciężko mi powiedzieć, jak zwykle z resztą wink Jednego catchera mam w hydrach jak coś. No i wolałbym do 1 wina, bo siedzenie do późna po nocach mimo wszystko średnio mi się uśmiecha wink

Co do soboty to mi się wolna chata zbyt często nie zdarza mimo wszystko, a gdy wolna nie jest to tak średnio mi wypada na dłużej wybywać. Dlatego ja tam bym chętnie pograł, nawet jeśli Inu by miało nie być. Następna tego typu okazja byłaby w maju prawdopodobnie dopiero.

23 (edytowany przez Piterr 2013-04-07 16:30:34)

Odp: Spotkania cotygodniowe we Wrocławiu

Następna tego typu okazja byłaby w maju prawdopodobnie dopiero.

A to faktycznie szkoda by było nie zagrać tego turnieju. Ok, będę, to szczegóły jakieś byś w poniedziałek na spotkaniu/w tygodniu na forum podał.

Czyli jutro do jednego wina, godz. 17.00 na górze w kejefsi, 6,25zł wpisowe.

Obecna liczba Patratów: prawie 600 chyba, potem policzę

24

Odp: Spotkania cotygodniowe we Wrocławiu

Ta yes, dobrze by było wiedzieć, czy dotarło to do reszty, a ja za bardzo kasy na komie nie mam tongue

25

Odp: Spotkania cotygodniowe we Wrocławiu

Panowie poniedziałek odpowiada mi nawet bardziej niż wtorek big_smile.

PS. Co wy na to by zrobić tego drafta z 4 boosterków? Dacie rade finansowo? I ile by to było. Bo jesli było by nas 4rech to każdy dostał by co najmniej jedną rarkę smile Co wy na to? Dajcie mi na koma znać czy aby na pewno to jutro wypala i ile finansowo muszę się przygotować smile.

Mój kom to 791 419 007

Maślak ;P -> Tak poprostu wink Od lat big_smile
+ dla AgentX za udaną i szybką transakcje.
+ dla McLer za udaną i szybką transakcje.