1

Temat: Wakacyjna liga w Krakowie

Jak co roku na początku wakacji w ramach dbania o frekwencję wrzucaliśmy sobie opcję ligi, zbierania punktów za turnieje i pod koniec wakacji za uzbieraną kasę zakupienia nagród dla najlepszych i najczęściej przychodzących zarazem.


W tym roku będzie podobnie. W każdym tygodniu odbywać się będą dwa turnieje (W czwartki o 16 i w soboty od 11)*.
Każdy z graczy może wziąć udział w obu, ale punkty do końcowego rankingu liczyć mu się będą z jednego z turniejów (lepsza ilość punktów). Wpisowe wynosić będzie 6,50 na boostery i 1zł na ligę (w wypadku nieparzystej ilości osób wpisowe może być nieco większe - by dozbierać pozostałe 6,50).

Co do punktów:

Jeżeli Dragonus nie zacznie sankcjonować turniejów to jak co roku pierwszy gracz dostaje tyle punktów ile było graczy, a każdy kolejny gracz 1 punkt mniej. Zwycięzca turnieju dostaje bonus 5 punktów.

Jeżeli turnieje będą sankcjonowane prawdopodobnie zrobimy osobny ranking dla junior+senior oraz masters. Kwestia czy Dragonusowi ruszy programik na komputerze i czy dostaną TO na czas wink.


Co do podziału nagród chciałbym by jednak każda z kategorii otrzymała osobną pulę nagród. Zwykle dzieliliśmy ją 50%, 30%, 20% oraz boosterek do draftu dla miejsc od 4 w dół. Tyle, że zwykle MT sponsorowało nam drugie tyle ile wpłaciliśmy, tak więc dużo zależy od rozmowy z Dragonusem.


Ligę zaczniemy od lipca, zapraszam w sobotę z ewentualnymi propozycjami do przedyskutowania.



*-Czwartkowe turnieje na wniosek Hunta i Jingo, którym totalnie soboty nie pasują, a tak będzie opcja, że pograją sobie częściej smile. Termin może ulec zmianie na wniosek któregoś z nich, jako że są to osoby, którym soboty nie pasują.

7 miejsce ECC 2013
19 miejsce ECC 2014
Więcej grzechów nie pamiętam. Za wszystkie lock decki serdecznie dziękuję.

2

Odp: Wakacyjna liga w Krakowie

Rozumiem, że wszystkim pasują czwartki jako termin alternatywny dla sobót i jutro gramy?

3

Odp: Wakacyjna liga w Krakowie

Ja się planuję pojawić. Może rowerem bo ciepło ;D. Ale już bez segregatora wtedy smile

7 miejsce ECC 2013
19 miejsce ECC 2014
Więcej grzechów nie pamiętam. Za wszystkie lock decki serdecznie dziękuję.

4

Odp: Wakacyjna liga w Krakowie

W przyszłym tygodniu powinienem być conajmniej w czwartek, a może i na obu wink.

7 miejsce ECC 2013
19 miejsce ECC 2014
Więcej grzechów nie pamiętam. Za wszystkie lock decki serdecznie dziękuję.

5

Odp: Wakacyjna liga w Krakowie

Dla mnie bez problemu. smile

6

Odp: Wakacyjna liga w Krakowie

Tak jak odpisałem na gg, będę o 15 nie ma problemu wink.

7 miejsce ECC 2013
19 miejsce ECC 2014
Więcej grzechów nie pamiętam. Za wszystkie lock decki serdecznie dziękuję.

7

Odp: Wakacyjna liga w Krakowie

Nie mogę się zjawić z powodów rodzinnych.

Nie będę wam psuł więc przez to pory turniejowej i tak dalej. Wybaczcie.

8

Odp: Wakacyjna liga w Krakowie

Ile osób można się jutro spodziewać? Tydzień temu były cztery (licząc ze mną)...

9

Odp: Wakacyjna liga w Krakowie

Ja się powinienem stawić, Qzin też wspominał, że będzie, inni na forum coś nie chcą pisać. Ze Zgredkiem mogę pogadać, to też może przyjdzie.

10

Odp: Wakacyjna liga w Krakowie

Ja tak jak pisałem mogę już od 15 być. Pasuje wam wcześniejsza pora? Btw. będę miał juniperki chyba wolne jakieś Hunt =P Doszły do mnie promo od TPCi ;>.

7 miejsce ECC 2013
19 miejsce ECC 2014
Więcej grzechów nie pamiętam. Za wszystkie lock decki serdecznie dziękuję.

11

Odp: Wakacyjna liga w Krakowie

Dla mnie też 15 może być. smile

12

Odp: Wakacyjna liga w Krakowie

Również mogę być o 15. I nie potrzebuję Juniperek, mam ze 3 albo i 4 xD