1

Temat: Oficjalna liga we Wrocławiu

Jak już wiecie, dziś byłem w Fenixie popytać się o możliwości jakie mają w tym względzie. Na ten moment możliwe niestety tylko terminy w tygodniu (ale do 20:00) w:
- poniedziałki
- wtorki
- czwartki (wspólnie z WoWem bodajże, ale nie ma ich podobno wielu)

Popytajcie proszę, czy na oficjalną ligę nasi niewidoczni od dłuższego czasu gracze pojawiliby się ponownie. Przy naszej ilości oficjalna liga to byłoby pewnie 2-3 rundy. Niewiele, dlatego myślę, że możemy się wyrobić zaczynając nawet o 17 (zależy jak komu szkoła itp. sprawy by pozwalały). Proszę, niech osoby które miałyby chęć wrócić, zacząć grać, jakby to ruszyło, dadzą znać w tym temacie. Jak chociaż ósemka będzie to myślę, że jest o czym mówić wtedy.

Kolejna sprawa to jak to miałoby wyglądać. Ja proponowałbym turniej ligowy raz w miesiącu, ewentualnie poza nim jakieś luźne cotygodniowe spotkania - co do terminów to już to jakoś musimy ustalić między sobą jakie nam najbardziej pasują i wtedy pogadać ze sklepem. Jak nas kiedyś więcej będzie to może i uda się raz w miesiącu jakąś sobotę dostać, ale na ten moment mają je niestety pozajmowane przez bardziej popularne gry, więc nie ma co się zbytnio na to nastawiać.

Liczę na Wasze wejścia u pozostałych graczy, możemy nawet przez jakiś czas jeszcze w HS-on pograć jeśli kart ludzie nie będą mieli (z tego co kojarzę to organizator turnieju ustala format, ale pewności nie mam, a że się tym nie interesowałem, to można mnie śmiało prostować x)). No i chyba tyle co chciałem napisać. Ja swoje chwilowo zrobiłem, czas teraz byście połowili trochę ludzi tongue

2

Odp: Oficjalna liga we Wrocławiu

Ogółem tak. Jeśli chodzi o mnie to jestem chętny smile... Znacie mnie wiecie czym gram ale jestem smile... Sprawa ponad mnie to mój grafik... Jest ruchomy i ja nie mogę nic powiedzieć na 100%... Niestety.

Maślak ;P -> Tak poprostu wink Od lat big_smile
+ dla AgentX za udaną i szybką transakcje.
+ dla McLer za udaną i szybką transakcje.

3

Odp: Oficjalna liga we Wrocławiu

Świetnie. smile
W poniedziałki wcześnie bardzo kończę, to mi nie za bardzo pasują. Wtorki chyba Averossowi nie odpowiadają (?), także czwartek wydaje się być idealny.

Obecna liczba Patratów: prawie 600 chyba, potem policzę

4

Odp: Oficjalna liga we Wrocławiu

Pitter smile Wakacje wielkimi krokami się zbliżają big_smile

Maślak ;P -> Tak poprostu wink Od lat big_smile
+ dla AgentX za udaną i szybką transakcje.
+ dla McLer za udaną i szybką transakcje.

5

Odp: Oficjalna liga we Wrocławiu

Dobra, taka propozycja, może nie do końca na temat samej ligi.
Skoro mamy miejsce, a na miejscu stoliki, to czemu by się nie przenieść już do Feniksa? Nie mają jeszcze boosterów, ale skoro zgodzili się wstępnie (???) na ligę, to chyba możemy się zacząć "wprowadzać" i robić nieoficjalne spotkania? Bo w KFC chyba nie za wygodnie, głośno, dużo ludzi etc.

Obecna liczba Patratów: prawie 600 chyba, potem policzę

6

Odp: Oficjalna liga we Wrocławiu

Dobrze goda polejcie mu smile

Maślak ;P -> Tak poprostu wink Od lat big_smile
+ dla AgentX za udaną i szybką transakcje.
+ dla McLer za udaną i szybką transakcje.

7

Odp: Oficjalna liga we Wrocławiu

I jak?
Przede wszystkim, Schen, co konkretnie mówili Ci jak  byłeś w Feniksie? Zamierzają w najbliższym czasie boosterki dla nas zamawiać? Kiedy ligą się zajmą? Najpierw wypapadłoby się pokazać i zacząć grać. Proponuję tam pójść w czwartek całym składem i spytać, czy możemy u nich już grać od tego czwartku, czy mogą nas w czwartek na stałe zapisać do jakiejś rozpiski, żeby nie siedzieć już więcej w KFC. .__.

Aha, ogłoszenie.
Jak pewnie niektórzy wiedzą, jakiś czas temu w mojej rewelacyjnej komórce zepsuł się ekran. Mogłem ew. do kogoś z Was zadzwonić, jeśli tylko miałem zapisany na kartce numer, wpisując go w ciemno. Mogłem też odbierać, czyli nie najgorzej. Bo najgorzej jest teraz, bo również dźwięk nie działa, także nie dzwońcie w razie czego (trochę jakby próbować się dogadać z głuchym niewidomym...). -.-

Obecna liczba Patratów: prawie 600 chyba, potem policzę

8

Odp: Oficjalna liga we Wrocławiu

Piter! Jak mi się uda od siostry wziąść to skołuje ci takiego LG kp300 chyba dotykowy ekran i stan chyba taki średniawka ale ważna i istotna rzecz działa smile

---------

Tylko muszę z nią na spokojnie pogadać a to jutro po pracy. Trzymajcie się ziomki i życzcie mi wytrwałości na dzisiejszej nocce w pracy. Elo

Sklejony double post popełniony w ciągu 65 sekund. W przyszłości polecam opcję "edytuj". ~ Kakel

Maślak ;P -> Tak poprostu wink Od lat big_smile
+ dla AgentX za udaną i szybką transakcje.
+ dla McLer za udaną i szybką transakcje.

9

Odp: Oficjalna liga we Wrocławiu

No powiedział, żebyśmy się zastanowili i dali znać, czy chcemy, ale imho to jak na razie nas trochę mało jest? Najpewniejsze osoby to Ty Piterr i Aveross. Maślak i ja mamy robotę, więc nie zawsze będziemy w stanie się pojawiać, znajdźcie jeszcze 2 osoby chociaż to będę widział w tym większy sens... No chyba, że chcecie zaryzykować w takim składzie. Dunno, przemyślcie.

10

Odp: Oficjalna liga we Wrocławiu

Czyli poniedziałki wolne, hmmm... Brzmi zachęcająco.
To co? Tak, jak mówiliśmy dzisiaj? Aveross pójdzie jutro do Feniksa i spyta, czy możemy zagrać w poniedziałek turniej, wszyscy się spinają, żeby przyjść i jak najwięcej nowych/dawnych graczy dostarczyć przytargać sprowadzić?

Obecna liczba Patratów: prawie 600 chyba, potem policzę

11 (edytowany przez xmaslakx 2013-05-31 17:52:07)

Odp: Oficjalna liga we Wrocławiu

Się nic nie dzieje. To rozruszamy trochę ten jakże stary temat.!!

Deleganci w postaci Piter Inumaru Maślak wybrali się dnia dzisiejszego do "Feniks" na czwarte piętro tego jakże zacnego centrum handlowego.

Dobra dobra dość tego ględzenia. Spotkania w czwartki ustaliliśmy i wynegocjowaliśmy wstępne rozmowy na temat wsparcia ISY.

Panowie no i z mojej strony sprawa się rypie... Iż gdyż w ten czwartek nie dam rady z racji pracy. Ale
Averos
Inumaru
Piter
Schen
Mam nadzieje, że zawitacie tam i pokażecie, że gołosłowni nie jesteśmy.

Piter planuj maluj rób plakat bo wiem, że uzdolnienia graficzne masz smile i potem pomyślimy nad szerokopasmowym drukiem.
Bądź co bądź pójdźcie w czwartek i obczajcie co panowie powiedzą.

Pozdrawiam i udzielajcie się co na ten temat sądzicie...

Czwartek 06.06.2013 Mam na 12:40 do 21.
Czwartek 13.06.2013 Mam wolny
Czwartek 20.06.2013 Mam na 12:40 do 21.
Czwartek 27.06.2013 Mam wolny

Więcej czwartków w tym miesiącu nie mamy tongue

Maślak ;P -> Tak poprostu wink Od lat big_smile
+ dla AgentX za udaną i szybką transakcje.
+ dla McLer za udaną i szybką transakcje.

12

Odp: Oficjalna liga we Wrocławiu

Spoko, ja się postaram być zawsze, jak tylko skończę pracę smile

13

Odp: Oficjalna liga we Wrocławiu

No Inu właśnie będzie Holendra miał... ;/ Także myślę, że przyjdziemy w trójkę pograć trochę.
Natomiast proponuję czwartek po OTP jako wielki czwartek rekrutacyjny - przychodzimy wszyscy, sprowadzamy, kogo się da (przy maks. frekwencji póki co by było 8 osób), składamy decki dla nowych - stąd propozycja, pomysł i prośba - na OTP postarajcie się zdobyć troszkę Supporterów, balii, jakiś trainerków podstawowych, jakieś fajne pokemony do prostych talii (osobiście poza Watchlockiem i Garbodor/Exeggutor/Ghetsis/Hammers będę się starał skompetować Weavile/Exeggcute).

Pan z Feniksa był bardzo miły. Jak będzie nas z ośmiu, to zamówią boxa z PLF, potem o lidze z Marcelem pogadają, więc nie jest źle, nie jest źle. big_smile


Napisał Piterr z nowego laptopa, który zaraz pobierze PTCGO... ;]

Obecna liczba Patratów: prawie 600 chyba, potem policzę

14

Odp: Oficjalna liga we Wrocławiu

Haha tongue
Na dzień dziecka dostałeś ?? ;P
jak coś to Maslaku mój nic ;P zapraszaj wink...

Holender nie debil przyjdzie z inu pogra z nami wink haha

Maślak ;P -> Tak poprostu wink Od lat big_smile
+ dla AgentX za udaną i szybką transakcje.
+ dla McLer za udaną i szybką transakcje.

15

Odp: Oficjalna liga we Wrocławiu

I nawet zamów dla nas BOOSTERBOXA z boosterami hehe

Maślak ;P -> Tak poprostu wink Od lat big_smile
+ dla AgentX za udaną i szybką transakcje.
+ dla McLer za udaną i szybką transakcje.

16

Odp: Oficjalna liga we Wrocławiu

http://i40.tinypic.com/8z0615.png
Może być? Coś zmienić? Poprawić?


W następny czwartek (pierwszy po OTP) mamy szansę mieć na spotkanie całe 9 osób, pierwszy raz od jakiegoś roku(!)(jeśli Aveross przyprowadzi Naita i Mikuri). W związku z tym proszę wszystkich o przybycie pełnym składem. ;]

AVEROSS, SCHEN, przypominam o jutrzejszym spotkaniu w Feniksie, będę o 16.40.

Obecna liczba Patratów: prawie 600 chyba, potem policzę

17

Odp: Oficjalna liga we Wrocławiu

Jak dla mnie super :]
Będę po pracy i najchętniej będę grał dopóki nie będę pewny czym zagram na OTP xD - nawet po 20 mogę się do KFC przenieść XP

18

Odp: Oficjalna liga we Wrocławiu

hehe jak o 22 jeszcze gdzieś będziecie siedzieć to dołączę ;P hehe haha hihi hohoho plakat jak na początek spoko wink. Teraz na fora.
I do Feniksu zanieść.

Maślak ;P -> Tak poprostu wink Od lat big_smile
+ dla AgentX za udaną i szybką transakcje.
+ dla McLer za udaną i szybką transakcje.

19

Odp: Oficjalna liga we Wrocławiu

Boosterki już w Fenixie są (z najnowszego setu), a nawet pierwszy EX już z nich poleciał wink

20

Odp: Oficjalna liga we Wrocławiu

Wybaczcie double posta.

Przedstawiłem mailowo naszą propozycję plakatu feniksowi i została ona przez nich zaakceptowana. Jako, że nie mają możliwości powieszenia go gdzieś, przydałoby się wykonać taką jego stabilnie stojącą wersję. Poza tym, parę kopii może być takich luźno drukniętych do położenia na ladzie wśród innych ulotek.

Piterr, mam zaufanie do Twojego zmysłu estetycznego, ogarnąłbyś to?

21

Odp: Oficjalna liga we Wrocławiu

Mhm, zobaczę, co da się zrobić.

Obecna liczba Patratów: prawie 600 chyba, potem policzę

22

Odp: Oficjalna liga we Wrocławiu

I jak tam z ligą panowie? Co ustaliliście ze sklepem?

23

Odp: Oficjalna liga we Wrocławiu

Nic. Bo nie ma "KIUBA" a to z nim trzeba rozmawiac w takich sprawach organizacyjnych.

Maślak ;P -> Tak poprostu wink Od lat big_smile
+ dla AgentX za udaną i szybką transakcje.
+ dla McLer za udaną i szybką transakcje.

24 (edytowany przez Piterr 2013-08-30 08:35:36)

Odp: Oficjalna liga we Wrocławiu

Yup, w następnym tygodniu ponoć ma być dopiero.

Ale medżikowcy zrobili sobie niskobudżetową playmatę z jakiegoś kawałka papieru z Yooteriim. XD

Obecna liczba Patratów: prawie 600 chyba, potem policzę

25

Odp: Oficjalna liga we Wrocławiu

I dlatego mówiłem, byście ogarniali to w środę ^^' Cóż przynajmniej pierwszego ligowego spotkania nie przegapiłem tongue

Ale inna sprawa, ja bym proponował, byście uzgodnili coś takiego:
spotkania ligowe co tydzień, wszystkie liczą się do rankingu itp. (wtedy dużo pieczątek będzie można gromadzić) ale jedna rzecz - możliwość udziału bez wpisowego (jako powód możecie podać, że dzieci mają ograniczone finanse itp.). Osoba bez wpisowego normalnie dostawałaby pieczątki i brała udział w rankingu, ale byłaby pomijana przy drafcie z danego turnieju (czyli coś takiego jak robimy aktualnie). Imho takie rozwiązanie byłoby najlepszą opcją.
Pamiętajcie też by uzgodnić, jak się kończy sezon ligowy (najlepiej się dowiedzieć do kiedy on trwa oryginalnie i tak zaproponować), oraz czy coś przewidujemy dla zwycięzcy rankingu.

To chyba tyle ode mnie, proszę, ogarnijcie to, ostatnio jak w sobotę jakąś byłem to też szefo był, więc może w sobotę nawet zajdźcie, zaszkodzić to Wam nie zaszkodzi nawet jeśli mielibyście tam chodzić każdego dnia (sobota, poniedziałek, wtorek, środa). Zwłaszcza, że teraz jeszcze Wam ten rok szkolny się zacznie i kij wie jak czas będziecie mieli. Się umówcie Maślak, Avek i Piterr w sobotę na 12 np., potem w każdy następny dzień na 16:00 czy cuś. Jak ktoś nie może to w mniejszym gronie. Nie ma sensu odkładać.