1 (edytowany przez Colde 2013-06-08 09:02:17)

Temat: Szczecińska Liga Pokemon

Cześć wszystkim.
Wraz z paroma znajomymi stwierdziliśmy, że przyszedł wreszcie czas na wznowienie naszej Szczecińskiej Ligii. Jak na razie gra nas co tydzień sześciu, co nie jest zbyt zadowalającą ilością, więc czy znajdą się może jacyś chętni gracze ze Szczecina lub okolic?

Spotkania co sobotę w Feniksie o godzinie 12. Sklep zamykany jest o 17, więc musimy do tego czasu skończyć. tongue

Format : Jak na razie DP-on z powodu braku dostępnych boosterów w mieście, ale jak zbierze się więcej osób, to przejdę się do Feniksa poprosić o zamawianie nam boosterów na ligi.

Pozdrawiam i zapraszam wszystkich chętnych. smile

EDIT.
Zmiana miejsca spotkań. Od teraz KFC jest jedynie miejscem zastępczym na wypadek braku miejsca w Feniksie, w którym od teraz spotykamy się co sobotę o godzinie 12. smile

Mam nadzieję, że nie będzie już problemów związanych z tym gdzie i kiedy gramy. wink

2

Odp: Szczecińska Liga Pokemon

Szczecin wraca do Pokemona!! Ludzie jakieś cuda się ostatnio dzieją!

3 (edytowany przez Colde 2013-05-05 15:25:29)

Odp: Szczecińska Liga Pokemon

Hah, dwa lata przerwy to za długo dla nas. tongue Chociaż i tak ze starej ekipy jestem tylko ja...

4

Odp: Szczecińska Liga Pokemon

Wow, Szczecin dycha~! Świetnie o tym słyszeć smile Kompletnie nikogo ze starej ekipy już nie ma? Smutne to trochę, a próbowałeś się odezwać do nich może? Może co niektórzy by wrócili. Z tego co wiem to Fenix boostery z isy sprowadza, więc całkiem możliwa byłaby u Was oficjalna liga. Fajnie by było jakbyście się tam z tym wszystkim ogarnęli smile

5

Odp: Szczecińska Liga Pokemon

Z Miśkiem pisałem, ale niestety szkoła mu nie pozwala grać. Adi na Magica się przerzucił...Ale kogoś może da radę ogarnąć, zobaczymy. W sumie dlatego tu napisałem, może ktoś przeczyta. smile

6

Odp: Szczecińska Liga Pokemon

Colde jeżeli macie grać w DP-on to za koszty przesyłki mogę wam wysłać jakiś pakiet darmowych kart, które mam z tamtej ery. Tylko musiałyby iść do jakiejś wspólnej póli do podziału. Odezwij się na PW. Mogę i wysłać ekonomicznym wink


Ważne żeby gracze wracali wink.

PS. No i jak już przestaniecie grać w DP to miłoby było je odzyskać kiedyś wink. Chociaż na DP-ona bym wpadł chętnie pewnie.

7 miejsce ECC 2013
19 miejsce ECC 2014
Więcej grzechów nie pamiętam. Za wszystkie lock decki serdecznie dziękuję.

7

Odp: Szczecińska Liga Pokemon

Dobra, masz wiadomość w skrzynce. c: A co do grania, to zapraszamy, nawet z talią z BW, dla nas to nie problem. wink

Dobra, jeszcze tylko jedna rzecz. Jeśli do środy znaleźliby się chętni, to zapraszamy do KFC przy Placu Kościuszki na godzinę 12-12:30, nagrody to jak na razie polskie DP z TM Toys z powodu braku innych możliwości, do Feniksa przejdę się dopiero we wtorek żeby uzgodnić jakie boostery chcemy żeby się w sklepie pojawiły.
Także, zapraszam wszystkich chętnych. smile

8

Odp: Szczecińska Liga Pokemon

Informacja dla ludzi ze Szczecina. Jeżeli ktoś trafi Empoleona Pz.X to będę nim bardzo zainteresowany wink.

[20:14] Kakel: ja byłem Trollem, co chyba nikogo tu nie dziwi ;p

9

Odp: Szczecińska Liga Pokemon

Adi na 100% ma, bo akurat jego nie sprzedał. Ale we środę dam znać, czy przypadkiem ktoś nie wydraftował jednego. smile

10

Odp: Szczecińska Liga Pokemon

a ja sprzedałem TyRama tongue którego złożyłem na ostatni turniej Ogisia:P Schen i Qzin powinni pamietać

11

Odp: Szczecińska Liga Pokemon

Jak chcesz to wpadaj, jakieś Beatifly'e się złoży. wink

Nastąpiła mała zmiana planów. Spotkanie otwierające oficjalnie Szczecińską Ligę v2 odbędzie się jutro w godzinach 12:30-19 w sklepie Feniks. Jeszcze raz zapraszam wszystkich chętnych. smile

12

Odp: Szczecińska Liga Pokemon

Witam, witam, i od razu ogłoszenie wnoszę, że poszukuję przyzwoitych ognistych kart, bo narazie dysponuję beznajdziejnym, odrobinę ulepszonym starterem. Najchętniej wymienię, głównie karty typu fighting.

13

Odp: Szczecińska Liga Pokemon

No proszę, a jednak Szczecin ma odżyć.
Nie chcę od razu ładować w to kasy, bo już kilka razy było tak, że miał się pok zacząć kręcić, a nic z tego nie wyszło. Mam więc pytanie do prowadzącego: Da radę na pierwszym turnieju zagrać talią na skanach kart?

14

Odp: Szczecińska Liga Pokemon

Pewnie, że da radę, możemy nawet ze dwie talie pożyczyć, byle by się to rozkręciło.
Zapraszam w sobotę do Fenika, będę tam siedział od 11:30-12, więc możesz przyprowadzić znajomych, nawet takich, którzy nie potrafią grać, to ich nauczę przed ligą. Wyniki z dzisiaj dodam jak skończymy, bo dopiero pierwszą rundę kończymy z powodu małego spóźnienia jednej osoby. Ale jest dobrze, łącznie ze mną przyszło 6 osób. smile

15 (edytowany przez xmaslakx 2013-05-07 14:45:36)

Odp: Szczecińska Liga Pokemon

Ja mam około 500kart z DP2 PL oddam je za friko. Mowa o comonach i uncomonach ale mogą się komuś przydać. Jestem z Wrocławia wink i moja przygoda a w zasadzie mój powrót do PoKeMoNa po 10latach przerwy zaczął się właśnie od żabkowych boosterków. Teraz już z Schenem Piterem i Averosem po woli składam jakąś swoją talię BW on.

BTW. Chcę dozbierać DP2 PL do końca i brakuje mi kart o numerach w nie revholo wersji
6
12
18
39
123
124
Na wymianę mam takie karty jak:
ALAKAZAM HOLO 2/123
GARCHOMP HOLO 9/123 x2
HONCHKROW HOLO 10/123
Magmortar REV HOLO 12/123
TYPHLOSION HOLO 16/123
ARIADOS 20/123 x2
BASTIODON 21/123 x3
MANECTRIC 28/123
MANTINE 29/123 
NIDOQUEEN 31/123
TOXICROAK 36/123 x2
UNOWN i 37/123
WHISCASH 40/123
BIDOOF REVHOLO 73/123
SHIELDON REVHOLO 63/123
EXEGGCUTE REVHOLO 82/123
MURKROW REVHOLO 90/123
TOTODILE REVHOLO 106/123
KOPARKA RELIKTOW REVHOLO 111/123
RELIKT CZASZKI REVHOLO 117/123
ENERGIA MULTI REVHOLO 118/123 x2

Wszystkie wyżej wymienione wymienie na te brakujące mi. Z DP1 PL też chętnie przygarnę karty smile

Maślak ;P -> Tak poprostu wink Od lat big_smile
+ dla AgentX za udaną i szybką transakcje.
+ dla McLer za udaną i szybką transakcje.

16

Odp: Szczecińska Liga Pokemon

Haha no i tak swoją drogą u nas we Wro gra nas 5 ale coś czuje, że jeden odpadnie wink i jesteśmy na głównej więc warto Szczeciniaków też tam ulokować big_smile

Maślak ;P -> Tak poprostu wink Od lat big_smile
+ dla AgentX za udaną i szybką transakcje.
+ dla McLer za udaną i szybką transakcje.

17

Odp: Szczecińska Liga Pokemon

Schen sobie od nas wyjechał, to niesprawiedliwe. tongue Dp2 niestety nie mamy, wybacz. hmm
Miksowanie Raichu-Electrode z Walreinem to nie był dobry pomysł...Ale.i tak dawno nie grałem podobnie epickiej gry jak poprzednia...Ale o tym później, jak będę zdawał relację z całego spotkania. smile
A co do głównej, to jeśli admini się zgodzą to z chęcią tam pojawimy. ^^

18

Odp: Szczecińska Liga Pokemon

No ale jeśli chcecie to mogę wam commonów i uncommonów wysłać smile no i w sumie garchompy i typhlosiony były w dp2 big_smile a z tego co wiem są to dość mocne karty w DP

Maślak ;P -> Tak poprostu wink Od lat big_smile
+ dla AgentX za udaną i szybką transakcje.
+ dla McLer za udaną i szybką transakcje.

19

Odp: Szczecińska Liga Pokemon

To jak chcesz, to możemy je przygarnąć (kolejne kartt, yay tongue ), tylko ile byś chciał za nie?

Tak przy okazji sprawozdanie z turnieju:

Tabela wyników:
1.Maximax 3-1 - W sumie, ładnie mu poszło, a po poprzednich spotkaniach nic na to nie wskazywało.
2. Myszak 2-1-1 - Tutaj mój faworyt, ładnie gra swoją talią, trudny przeciwnik.
3.Kuba 2-2 - Tego w sumie się nie spodziewałem, ale dwie ostatnie gry zdecydowały o wylądowaniu w top3.
4.Bernard 2-2 - Sądziłem, że będzie ciut wyżej. Ostatnia gra z Kubą zadecydowała o takim stanie rzeczy.
5.Colde 1-2-1 - Totalna porażka, ale o tym potem.
6. Mikołaj 0-2-3 - Wyszedł po 2 rundzie, więc się nie wypowiem.

Teraz wrażenia z poszczególnych gier:
1.vs Kuba:
Łatwo poszło, Electrody ładnie się spisały niszcząc mu kolejne basici. 1:0

2.vs Myszak :
Epickość w pełnym tego słowa znaczeniu. Gra trwała chyba godzinę. Niestety jego N przy moich ostatnich dwóch prizach i moje zbyt długie trzymanie Spheala z ewolucjami na ręku zadecydowały o przegranej. Ale gra wyrównana, nie powiem. 1:1

3.vs Bernard :
Szybka przegrana, brak energii do trzeciej tury, potem stracenie wszystkich przez obicie mi bencha jego Prinplupem. 1:2

I to tyle. 4 rundę przesiedziałem, bo Mikołaj sobie poszedł. hmm Ogólnie spotkanie pozytywne, oby tak dalej. wink

20

Odp: Szczecińska Liga Pokemon

Teraz będzie tak co sobotę, a może i nawet lepiej? Kto wie. smile Mam tylko nadzieję, że zacznie przychodzić coraz więcej ludzi...Gdzie tu porównywać dzisiejsze 6 osób do cotygodniowych 12-15 w 2010/11...Ale cóż, nie jest źle, więc nie narzekam. smile

21

Odp: Szczecińska Liga Pokemon

A coś z tą Krakowską Ligą nie tak, że tak przepraszasz za porównanie? tongue

Wiesz, mam nadzieję, że do następnego OTP znowu będziemy mieli silną ekipę, jak w 2011 (w końcu wice-mistrz ze Szczecina był ^^).

22

Odp: Szczecińska Liga Pokemon

Czyli wy gracie DP1 i tylko karty z tego formatu? Czy supportery itemy mogą być z BW on'u? Czy ja nie wiem i N był też w DP?

Maślak ;P -> Tak poprostu wink Od lat big_smile
+ dla AgentX za udaną i szybką transakcje.
+ dla McLer za udaną i szybką transakcje.

23

Odp: Szczecińska Liga Pokemon

Oj tam, może jednak serio ktoś tam jest? A ludzie ode mnie powinni się zacząć rejestrować, przynajmniej tak mówią..

U nas tam mistrzów nie ma, zaczynamy od zera, że tak powiem. Ale nadzieje zawsze jakieś są. c:

24

Odp: Szczecińska Liga Pokemon

Dolaczam sie do postu.
(Mam na sprzedaż 2/3 kart z Base Set'a)
Milo sie gra, ogolnie jest ok i zapraszamy wiecej osob



~Bernard

25

Odp: Szczecińska Liga Pokemon

Radzę już skończyć temat Krakowa, zwłaszcza Amphiemu, który po braku reakcji na swój pierwszy offtop w tym kierunku drążył go do skutku.

Szczecinowi gratuluję, życzę rozwoju i powrotu do grona największych ośrodków w Polsce smile . Z ciekawości: w niektórych miejscach tabeli są trzy liczby - graliście na remisy?