Temat: Informacje o Turniejach w Krakowie

Jako że na isie wróciły spam-boty zaczynam tutaj temat z Informacjami turniejowymi dla Krakowa smile

Najbliższy turniej:
Miejsce: Dragonus w Krakowie ul. Lubomirskiego 49 (najlepsze dojście z Ronda Mogilskiego);
Data: 6.04.2013;
Godzina: 10:00 (zaczynamy koło 10:30) [Dragonus jest nawet wcześniej otwarty niż to co wpisane, że od 10];
Limit osób: brak;
Wpisowe: 6,5/13 PLN - jak chcecie (ja zawsze jestem za graniem za 13 PLN);
Nagrody: Pewnie Plasma (jakby nie było to weźmiemy coś ze starszych setów).

Przychodźcie ludziska! smile Bo coś kiepsko z frekwencją ostatnio hmm Drobne namawiaj Andrzeja, Kamila.

OTP 2016 Organizator
Online Tournaments Organizator

2

Odp: Informacje o Turniejach w Krakowie

A to miła informacja, że wcześniej jest otwarty. Nie wiedziałem. Od Czerwca będziemy mieli z pewnością 2 osoby więcej. Kojarzycie może naszych znajomych Nielsa z żoną co nas odwiedzili w MDK na grunwaldzkiej? wink


Ja w tym tygodniu już się postaram być, choć fajnie wyszło że spontaniczne spotkanie wczoraj było i było 5 osób + Andrzej wink

7 miejsce ECC 2013
19 miejsce ECC 2014
Więcej grzechów nie pamiętam. Za wszystkie lock decki serdecznie dziękuję.

3 (edytowany przez wexegon01 2013-04-03 17:49:03)

Odp: Informacje o Turniejach w Krakowie

ja postaram się być w sobotę ale nie wiem czy  moim rodzicom nie odbije palma xD

Aye SIR!!!

4

Odp: Informacje o Turniejach w Krakowie

Niedziela palmowa już była to raczej nie ;D

7 miejsce ECC 2013
19 miejsce ECC 2014
Więcej grzechów nie pamiętam. Za wszystkie lock decki serdecznie dziękuję.

5

Odp: Informacje o Turniejach w Krakowie

dla nich zawsze jest smile

Aye SIR!!!

6

Odp: Informacje o Turniejach w Krakowie

Kamil może by i przyszedł, a z Piotrkiem i Andrzejem jest tak, że chcą skończyć grać. Nie chodzą na turnieje bo nie mają kart, a nie mają kart bo nie chodzą na turnieje -,-

7

Odp: Informacje o Turniejach w Krakowie

ja na pewno będę

8

Odp: Informacje o Turniejach w Krakowie

Drobne kwestia posiadania kart to kwestia zakupów boosterków i tyle wink No i korzystnych wymian, ale trzeba wiedzieć czym się chce grać ;]

7 miejsce ECC 2013
19 miejsce ECC 2014
Więcej grzechów nie pamiętam. Za wszystkie lock decki serdecznie dziękuję.

9

Odp: Informacje o Turniejach w Krakowie

Tak się cieszyłem, że przyjdę na ten turniej.... znowu niespodziewana zmiana w pracy;/
Muszę rzucić robotę, jakieś priorytety w życiu trzeba mieć

10

Odp: Informacje o Turniejach w Krakowie

Znaczy przyjdziesz nieprzytomny? Ja jutro - znaczy dziś mam na 8 zajęcia na uczelni. Dlatego uznałem że nie śpię i położę się o 10:00 po zajęciach w domu i pośpię do 19, a jutro odeśpię po turnieju/przed turniejem chwile jeszcze.

7 miejsce ECC 2013
19 miejsce ECC 2014
Więcej grzechów nie pamiętam. Za wszystkie lock decki serdecznie dziękuję.

11

Odp: Informacje o Turniejach w Krakowie

Nieprzytomny to ja zawsze przychodzę (nie pamiętam kiedy nie miałem nocki w piątek). Niestety w ten łikend knajpa w której pracuje obchodzi swoje urodziny, co sprawia że muszę być w pełnej gotowości i turniej znowu opuszczę;/

12

Odp: Informacje o Turniejach w Krakowie

Najbliższy turniej:
Miejsce: Dragonus w Krakowie ul. Lubomirskiego 49 (najlepsze dojście z Ronda Mogilskiego);
Data: 13.04.2013;
Godzina: 10:00 (zaczynamy koło 10:30) [Dragonus jest nawet wcześniej otwarty niż to co wpisane, że od 10];
Limit osób: brak;
Wpisowe: 6,5/13 PLN - jak chcecie (ja zawsze jestem za graniem za 13 PLN);
Nagrody: Pewnie Plasma (jakby nie było to weźmiemy coś ze starszych setów).

OTP 2016 Organizator
Online Tournaments Organizator

13

Odp: Informacje o Turniejach w Krakowie

No przecież, że będę. I Reksio będzie bo bezrobotny. I Ty chyba będziesz. I może Nataku w końcu będzie?


Btw. kiedy sobie strzelamy dwa turnieje? Jeden oficjalny choćby i bez nagród, a potem normala? wink

7 miejsce ECC 2013
19 miejsce ECC 2014
Więcej grzechów nie pamiętam. Za wszystkie lock decki serdecznie dziękuję.

14 (edytowany przez Qzin 2013-04-15 02:54:52)

Odp: Informacje o Turniejach w Krakowie

Sankcjonowany turniej w następną sobotę (wezmę laptop prawdopodobnie, ale Kicek może wziąć backup)

Mam możliwość wrzucania takowych co tydzień, więc możemy zagrać jednego dla testu, a potem ew. jeszcze pograć wink

Jeżeli będę musiał uczyć młodych jak się gra w tę grę, to raczej tylko posędziuję, ale jeżeli udałoby się namówić Andrzeja i Piotrka żeby nauczyli młodszych nowych kolegów grania w grę (bo będą mieli wtedy osobne turnieje w ich kategorii wiekowej) byłoby super.


https://www.pokemon.com/us/account/play … 04-000440/

http://assets5.pokemon.com/assets/cms/p … cklist.pdf

Polecam także posiadanie decklisty gotowej przed turniejem. Niestety muszę je trzymać do 2 miesięcy po turnieju. Aby turniej był oficjalny musi być 8 graczy, więc miśki STARAMY się o frekwencję okeeej? wink

Jeżeli jest przynajmniej 6 graczy w kategorii wiekowej gra się w różnych ;]. Tak więc może być nas 6 mastersów i 6 seniorów smile.


EDIT WAŻNE!:

Wszystkie osoby z zarejestrowanym ID są proszone o przyniesienie swojego. Osoby, które jeszcze go nie mają dostaną nowe ID. Takie turnieje sankcjonowane będą się odbywały raz w miesiącu (bo tylko raz na miesiąc można dostać na nich punkty by otrzymać ligowe energie świecące wink ). Dodatkowo Decklisty będą potrzebny tylko na takie turnieje wink.

7 miejsce ECC 2013
19 miejsce ECC 2014
Więcej grzechów nie pamiętam. Za wszystkie lock decki serdecznie dziękuję.

15

Odp: Informacje o Turniejach w Krakowie

Jeszcze jedno: Decklisty nie muszą być na oficjalnym formularzu, z tego co wiem akceptowalny jest dowolny format, ważne by dało się jasno określić jej spis wink.

7 miejsce ECC 2013
19 miejsce ECC 2014
Więcej grzechów nie pamiętam. Za wszystkie lock decki serdecznie dziękuję.

16

Odp: Informacje o Turniejach w Krakowie

Mam problem. Jeżeli jutro nie będzie padać to nie ide na turniej tylko będę pracował w Wieliczce pomożecie mi wywołać deszcz big_smile?

Aye SIR!!!

17

Odp: Informacje o Turniejach w Krakowie

Może jakieś info? Czy jutro nie gramy?

18

Odp: Informacje o Turniejach w Krakowie

A po co info? Gramy co tydzień o tej samej porze. Co w tym dziwnego? Mamy już stałą miejscówkę, nie trzeba o nic walczyć, na ścianie w Dragonusie jesteśmy non stop w rozpisce na sobotę.

Nie wiem co tu pisać więcej big_smile. Ja będę na pewno, Yoyo też, bo on sam nie jedzie do Kato, a mnie na wyjazd nie stać.

Wyjątkowo pewnie bym optował za mniejszym wpisowym, może nie 6,50 ale powiedzmy 10 zeta.

7 miejsce ECC 2013
19 miejsce ECC 2014
Więcej grzechów nie pamiętam. Za wszystkie lock decki serdecznie dziękuję.

19

Odp: Informacje o Turniejach w Krakowie

Ja już nieraz byłem za niższym, ale koniec końców prawie wszyscy są za maksymalnym.

20

Odp: Informacje o Turniejach w Krakowie

Ile osób byłoby chętnych na granie 2 maja? W ogóle jest wtedy otwarty Dragonus, wie ktoś może? Bo niby wolne chyba mają wszyscy w szkołach, to może by się popołudniowo zebrała ekipka? wink

7 miejsce ECC 2013
19 miejsce ECC 2014
Więcej grzechów nie pamiętam. Za wszystkie lock decki serdecznie dziękuję.

21

Odp: Informacje o Turniejach w Krakowie

Jeśli drugiego, to tylko rano. Pracuję, przez wszystkie te dni popołudniu...

22

Odp: Informacje o Turniejach w Krakowie

Postaram się być.

Aye SIR!!!

23

Odp: Informacje o Turniejach w Krakowie

Czyli KTO jest chętny na granie 2 maja?

24

Odp: Informacje o Turniejach w Krakowie

Ja chętnie zagram, o ile turniej będzie po 15.00. Komu pasuje taka pora?

25

Odp: Informacje o Turniejach w Krakowie

Ja się piszę wink. Z tego co wiem tylko Jingo nie, póki co.

7 miejsce ECC 2013
19 miejsce ECC 2014
Więcej grzechów nie pamiętam. Za wszystkie lock decki serdecznie dziękuję.