1 (edytowany przez Jameaz666 2013-04-28 13:59:53)

Temat: Zeele is back!

Barti natchnął mnie ostatnio do napisania szkieletu takiego decku:

Pokemony:
2x Zekrom EX
2x Zekrom
4-4 Eelektrik
2x Thundurus EP (serio)
1x Mew2 Ex
1x Bouffalant

TSSy:
4x Juniper
4x N
2x Colress
1x Bianca
1x Skyla

4x HTL
3x Pokemon Catcher
3x Ultra Ball
4x Lvl Ball
1x Dowsing Machine
2x Switch

2x Virbank City Gym

Energie:
9x [L]
4x DCE

Bardzo tęsknie za moim starym ZETem, stąd idea takiego decku. 150 ZExa + 3 countery z HTLa zabija Exa. Chciałbym tu wcisnąć jeszcze 2 Terrakiony, ale za co? *chlip chlip* Myślałem też o Emoldze, ale po prostu nie chce jej tu grać. 80 Thundurusa + ewentualne 30 z HTLa w T2 jest dla mnie dużo lepszą opcją. Co myślicie?

[10:31] Shellaqdo: Cześć, tu Shellaqdo. Nie wylogowałem się z forum i teraz jestem gejem.
[10:31] Shellaqdo: Także Amphi, pilnuj dupala :*
[10:32] Jameaz666: O rany, Shell jest gejem.
[10:32] Jameaz666: Kto by pomyślał?

2

Odp: Zeele is back!

Grałem raz tą talią i niestety ma ona jeden wielki problem, na który zwrócił mi uwagę Babidi i który ją zdecydowanie dystansuje od RayEelsów. Bardzo trudno jest wyrzucić energie do Discard Pile'a. Rayquazą walniesz chociażby za 120 i już masz dwie elektryczne "w obiegu". Jeśli trafisz Juniperkę lub Ultra Balla z dwoma elektrycznymi w T1-T2, to talia ładnie chodzi, jednak często przez pierwsze kilka tur Eelektriki nie mają nic do roboty. Thundurus może być jakimś rozwiązaniem, przyznam, że grałem Emolgę. No i 1 Zekrom EX zdecydowanie wystarczy. Zamiast tego drugi Mewtwo lub Super Rod. Jako Ace-Speca grałem Scramble Switcha - pozwala na Mewtwo-niespodziankę ;P .

3

Odp: Zeele is back!

Też zastanawiałem się nad wrzuceniem Scramble Switcha, ale DM po prostu ułatwia wyrzucenie tych dwóch energii do discardu. A co myślicie o włożeniu to Tornadusa Ex (zamiast jednego Thundurusa) albo może Raikou? Będę testował wszystkie alternatywy, ale brak miejsca na cokolwiek w tym decku utrudnia złożenie go w idealny sposób. hmm

[10:31] Shellaqdo: Cześć, tu Shellaqdo. Nie wylogowałem się z forum i teraz jestem gejem.
[10:31] Shellaqdo: Także Amphi, pilnuj dupala :*
[10:32] Jameaz666: O rany, Shell jest gejem.
[10:32] Jameaz666: Kto by pomyślał?

4 (edytowany przez CakeOfLies 2013-04-28 15:09:50)

Odp: Zeele is back!

Jestem wielkim fanem Raikou EX DEX(lubię jak Lugia/Tornadus pada na strzał). Ciekawe jak z ich popularnością na OTP. Garbodora też zdejmuje-lubię Raikou jeszcze bardziej niż myślałem:)

Miłego dnia