Temat: Prośby o zmiany na forum

Uważacie, że coś na forum można usprawnić, poprawić? Jeśli tak, to opiszcie tutaj o jaką funkcję wam chodzi i dlaczego uważacie, że jest ona ważna, by ją wprowadzić. Rozważę wasze prośby i jeśli uznam to za słuszne dokonam koniecznych zmian.

Pamiętajcie - wasza opinia jest dla mnie ważna.

2

Odp: Prośby o zmiany na forum

Mam inny apel, zdejmijcie 60 sekundowy delay między postami. Wkurza jeżeli ktoś pisze szybko, a ma mało czasu na napisanie kilku wiadomości. Pojawił mi się już 2 raz dziś.

7 miejsce ECC 2013
19 miejsce ECC 2014
Więcej grzechów nie pamiętam. Za wszystkie lock decki serdecznie dziękuję.

3

Odp: Prośby o zmiany na forum

Zmienione na 45 sekund, niżej nie mam zamiaru schodzić. Ta blokada istnieje nie bez powodu i jakoś nie chce mi się wierzyć, że pisanie postu zajmuje ci krócej niż 45 sekund.

4

Odp: Prośby o zmiany na forum

Załóż się wink Zawsze można by chyba indywidualnie przypadki rozpatrywać. Nie ma nas tu tak wielu smile

7 miejsce ECC 2013
19 miejsce ECC 2014
Więcej grzechów nie pamiętam. Za wszystkie lock decki serdecznie dziękuję.

5

Odp: Prośby o zmiany na forum

Ja bym tylko prosił o skrzynkę PW jeśli to nie zbyt wiele. Po prostu e-maile to jednak dużo mniej wygodna alternatywa i nie każdy sprawdza skrzynkę mailową codziennie.

[10:31] Shellaqdo: Cześć, tu Shellaqdo. Nie wylogowałem się z forum i teraz jestem gejem.
[10:31] Shellaqdo: Także Amphi, pilnuj dupala :*
[10:32] Jameaz666: O rany, Shell jest gejem.
[10:32] Jameaz666: Kto by pomyślał?

6

Odp: Prośby o zmiany na forum

Jameaz666 napisał/a:

Ja bym tylko prosił o skrzynkę PW jeśli to nie zbyt wiele. Po prostu e-maile to jednak dużo mniej wygodna alternatywa i nie każdy sprawdza skrzynkę mailową codziennie.

To samo chciałem zasugerować, bo to znacznie ułatwia komunikację między użytkownikami forum.

7

Odp: Prośby o zmiany na forum

Do prywatnych wiadomości istnieje gotowa wtyczka - spolszczyłem, lekko poprawiłem i wgrałem. Ale ja i tak preferuję maile wink

8

Odp: Prośby o zmiany na forum

Dzięki, tak jest o wiele wygodniej. big_smile Do reszty forum nie mam więcej uwag. Wszystko działa jak w szwajcarskim zegarku.

[10:31] Shellaqdo: Cześć, tu Shellaqdo. Nie wylogowałem się z forum i teraz jestem gejem.
[10:31] Shellaqdo: Także Amphi, pilnuj dupala :*
[10:32] Jameaz666: O rany, Shell jest gejem.
[10:32] Jameaz666: Kto by pomyślał?

9

Odp: Prośby o zmiany na forum

Tematy w dziale "wymiany" są od teraz sortowane po dacie ostatniej edycji, a nie napisania posta. Czyli po wyedytowaniu swojego HAVE/WANT wasz temat podskoczy na samą górę.

10

Odp: Prośby o zmiany na forum

Pomysł dobry, ale i tak edycja będzie mało widoczna sad Nie da się zrobić tak żeby po edycji wyskakiwal jako nieprzeczytany?

11

Odp: Prośby o zmiany na forum

Lesiu napisał/a:

Nie da się zrobić tak żeby po edycji wyskakiwal jako nieprzeczytany?

To nie będzie proste... system śledzenia nieprzeczytanych postów w punbb jest oparty na ciasteczkach, które po jakimś czasie tracą ważność. Zmodyfikowanie tego, żeby działało na bazie danych będzie masakrą. Musiałbym przebudować ten system w zasadzie od zera, zapisywać listę nieprzeczytanych tematów w nowej tabeli, no i potem ją modyfikować przy każdej edycji postu. Ktoś już się tym tematem interesował, ale zasadniczo systemu śledzenia nieprzeczytanych postów wolałbym nie tykać. hmm

12

Odp: Prośby o zmiany na forum

Jasne, czyli po prostu po większych updatach bumpować temat wink

13

Odp: Prośby o zmiany na forum

Nie trzeba nic bumpować - po edycji posta, on sam podskakuje w górę.

14

Odp: Prośby o zmiany na forum

Ale nikt raczej tego nie zauważy. A po bumpie oznaczy się jako nieprzeczytany. Ale jak stwierdzisz, zę bumpowanie to nabijanie no to będzie trzeba przeżyć bez tego wink

15

Odp: Prośby o zmiany na forum

W sumie racja - dzięki temu temat oznaczy się jako nieprzeczytany. Nie mam nic przeciwko takiemu działaniu smile

16

Odp: Prośby o zmiany na forum

Drobna uwaga ode mnie: ALT+S podczas pisania PW nie daje "ś", tylko jest skrótem zapisującym wiadomość - dość wkurzające. Na szczęście nie na tyle jak to, z czym się spotkałem dawno temu gdzie indziej (ALT+A czyszczące pole wiadomości), ale i tak potrafi wybić z rytmu.

17

Odp: Prośby o zmiany na forum

śśśśśś Mi działa.

keeshi, dał byś radę zrobić spoiler tag?

18

Odp: Prośby o zmiany na forum

Kakel napisał/a:

Drobna uwaga ode mnie: ALT+S podczas pisania PW nie daje "ś".

Hm... rzuciłem okiem na skrypt i wynika z niego, że zapis wiadomości był pod skrótem Ctrl+S, a wysłanie pod Ctrl+Enter. Tak czy siak usunąłem te skróty, bo też mi się nie podobały. Teraz pod Ctrl+S jest zmiana rozmiaru czcionki. Jeśli nadal nie możesz pisać litery ś, to napisz mi jakiej używasz przeglądarki i jakiej wersji, wtedy przyjrzę się temu problemowi bliżej.

Lesiu napisał/a:

keeshi, dał byś radę zrobić spoiler tag?

Spoiler tag dodałem tego samego dnia, w którym o nim wspomniałeś w tym poście. Może ci się edytor nie odświeżył (przeczyść cache przeglądarki).

+ pokaż spoiler

Quilava (Delta Species) DF
Quilava, Quilava...

19

Odp: Prośby o zmiany na forum

Racja, po prostu nie zauważyłem. Dzięki smile

20 (edytowany przez Pelek 2013-04-03 13:38:56)

Odp: Prośby o zmiany na forum

Może Keeshi (wiem, że to trudne) zrobisz shoutboxa na tym forum? Ciekawa rzecz i dużo czasami ułatwia smile.

[20:14] Kakel: ja byłem Trollem, co chyba nikogo tu nie dziwi ;p

21

Odp: Prośby o zmiany na forum

Pelek napisał/a:

Może Keeshi (wiem, że to trudne) zrobisz shoutboxa na tym forum? Ciekawa rzecz i dużo czasami ułatwia smile.

To nie jest taki głupi pomysł smile

22

Odp: Prośby o zmiany na forum

Shoutboxa też popieram, choć osobiście rzadko korzystam wink

7 miejsce ECC 2013
19 miejsce ECC 2014
Więcej grzechów nie pamiętam. Za wszystkie lock decki serdecznie dziękuję.

23

Odp: Prośby o zmiany na forum

Padła propozycja, żeby akurat w dziale wymian zablokować możliwość zakładania tematów i wprowadzić zasady z ISY. Jednak prawdą jest, że stany kart jeden pod drugim dają dużo lepszy efekt porównawczy.

24

Odp: Prośby o zmiany na forum

Z drugiej strony miśki jest szukajka. Wpisujesz nazwę karty jakiej szukasz, zaznaczasz dział wymiany i masz od razu link do wszystkich osób które mają ją w H/W. Fakt nie rozróżnisz czy chcą ją czy oddają, ale masz już zawężone poszukiwania wink


Nie sądzę by konkurs na najwięcej w klaserze i porównywanie miało sens wink

7 miejsce ECC 2013
19 miejsce ECC 2014
Więcej grzechów nie pamiętam. Za wszystkie lock decki serdecznie dziękuję.

25

Odp: Prośby o zmiany na forum

Ponadto fakt, że na samej górze strony są posty ludzi, którzy aktualizują swoje listy regularnie eliminuje zaciemnianie, które powoduje pojedynczy temat. Wiadomo, że obydwa rozwiązania mają wady i zalety, ale oddzielny temat dla każdego z sortowaniem po dacie ostatniego edita i tym samym spokój z odnawianiem co jakiś czas tematu jakoś bardziej do mnie przemawia smile .

Swoją drogą: 'ś' już działa - dzięki keeshii ^^ .