1 (edytowany przez Amphi 2013-04-05 17:19:28)

Temat: Karciane pogaduchy

Skoro jest już na forum temat w którym piszemy na czym kto gra itp. a nie jakiegoś czatu (nie wiem jak sie pisze shuatbox tongue) to zakładam taki temat, jak kogoś najdzie na granie lub pogauchy to pisze, zagram dziś na playtcg.me na przykład.
Bo naprawdę pisanie do wszystkich PW, lub GG, lub na Skype nie urządza wszystkich graczy, zwłasza po tym jak widzę ile osób, bo aż 7 czasem naraz jest na forum, to po prostu taki dział jest praktycznie niezbędny

Można tu pisać o wszystkim, tak po porostu o wsyzstkim.

Nie wiem czy temat sie sprawdzi, jak bedzie uważany za durny, to usune big_smile



Tak więc,  kto chciałby teraz, czyli w godzinach 17-19 pograć na playtcg.me? CZekam na odpowiedzi na PW i tutaj

I TYLE XD

2

Odp: Karciane pogaduchy

Ma ktoś może ochotę na przetestowanie na playtcg swojej bezrare'owej talii? Jestem strasznie ciekaw, jak to chodzi. :]
PW.

Obecna liczba Patratów: prawie 600 chyba, potem policzę

3

Odp: Karciane pogaduchy

Chętnie, jak wrócę z turnieju na którym będę grał prawie bezrarową talią.

Czyli wieczorem. PW/GG

4 (edytowany przez Amphi 2013-04-08 07:28:15)

Odp: Karciane pogaduchy

Mam do was takie pytanie, jeśli dobrze wiecie, lub nie iwecie, to w sobotę został ujaniony nowy pokemon , bardzo podobny do Mewtwo, na pokeplaży jest artykuł, co o nim sądzicie? Czy to koleiny idiotyzm twórców? Poniżej wstawiam też trollerskie zdjęcie J Wittza, jakie wstawił na facebooku? Znowu twórcy dali plamę, lekko mówiąc.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kakel, patrz, nowy pokemon przypominający Dunsparce'a big_smile
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/536071_552032994827947_1919691159_n.jpg


Ten nowy pokemon, jak dla mnie to jeden wielki żart, każdemu mogli dodać rogi, koło na głowie i jakieś kółko na głowie

I TYLE XD

5

Odp: Karciane pogaduchy

Ja myślę że to będzie albo jakiś klon/mutacja albo nowa forma mew2. To na 1000000000% nie będzie pokemon nie związany z mew2/ mew.

A co do wyglądu to jak się już przyzwyczaiłem to stwierdzam że jest całkiem OK. Już większe pasztety po świecie pokemonow chodzą wink

6 (edytowany przez Jameaz666 2013-04-08 14:10:10)

Odp: Karciane pogaduchy

"Lol, Japończykom skończyły się pomysły" ~ Shellaqdo

Różnica pomiędzy zwykłym MewTwo a jego nową formą jest, mniej-więcej, taka jak pomiędzy Kaczorem Donaldem a Dolanem. Moim zdaniem, porażka na całej linii. Mew2 zawsze był przekozackim ultra bossem, a teraz wygląda jak swój upośledzony młodszy brat.

[10:31] Shellaqdo: Cześć, tu Shellaqdo. Nie wylogowałem się z forum i teraz jestem gejem.
[10:31] Shellaqdo: Także Amphi, pilnuj dupala :*
[10:32] Jameaz666: O rany, Shell jest gejem.
[10:32] Jameaz666: Kto by pomyślał?

7

Odp: Karciane pogaduchy

Ja zwykłe Mewtwo bardzo lubię i ucieszę się z każdej jego możliwej formy. A ta nowa wygląda całkiem znośnie. Mogło być gorzej, nie przesadzajmy.

Obecna liczba Patratów: prawie 600 chyba, potem policzę

8

Odp: Karciane pogaduchy

Lol, Japończykom skończyły się pomysły!

No nie wierzę. Wolę, żeby wymyślili chociażby pokemona krzesło niż przerabiali kochanego Mew2 sad

Szukam gier pokemon na gameboya advance.

9

Odp: Karciane pogaduchy

Pokemon krzesło został już zresztą oficjalnie zapowiedziany w filmiku "Pikachu on Acid".

[10:31] Shellaqdo: Cześć, tu Shellaqdo. Nie wylogowałem się z forum i teraz jestem gejem.
[10:31] Shellaqdo: Także Amphi, pilnuj dupala :*
[10:32] Jameaz666: O rany, Shell jest gejem.
[10:32] Jameaz666: Kto by pomyślał?

10

Odp: Karciane pogaduchy

To się nazywa Bad Trip!

11

Odp: Karciane pogaduchy

"I'm a POKEMON!!!.... six generation..."

Szukam gier pokemon na gameboya advance.

12

Odp: Karciane pogaduchy

zniszczyło mi dzieciństwo, dokładnie 2 film sad


Mewtwo i nowa przemiana

I TYLE XD

13

Odp: Karciane pogaduchy

Krótko

Co myślicie? Może Qzin też coś chapnie? big_smile