1 (edytowany przez keeshii 2017-03-08 17:11:24)

Temat: Złap je wszystkie

W tym temacie będzie można poruszać kwestie związane z pluginem, który wgrałem dzisiaj na forum - nosi on nazwę "Złap je wszystkie". Po forum rozrzucone są różne Pokemony, użytkownicy mają za zadanie ich szukać. Jeśli macie jakieś pytania odnośnie tego rozszerzenia, to prosiłbym zadawać je tutaj i nie zasypywać mnie wiadomościami PW.

Ranking znajduje się pod tym adresem: Ranking. Gdy na liście rankingowej klikniecie w liczbę złapanych Pokemonów, to zobaczycie jakie ten użytkownik złapał stworki.

Pokemony pojawiają się:

  • tylko i wyłącznie w obrębie tego forum (czyli nie musicie szukać po stronie elo, wyszukiwarce, otp, itp.)

  • na górze lub na dole strony

  • w obrębie tematu pokemony są na wszystkich stronach albo nie ma ich wcale

  • niektóre są widoczne przez 24h na dobę, inne tylko przez kilka godzin dziennie

  • niektóre z nich są widoczne tylko w określonych dniach tygodnia (np. od poniedziałku do środy)

  • Mew jest wybitnie trudny do znalezienia smile Kto go znajdzie, ten farciarz.


Zachęcam do współpracy np. przez Shoutbox'a. Dzięki temu znalezienie wszystkich stworków będzie znacznie łatwiejsze.

Ja nie biorę udziału w zabawie, bo to ja ukrywałem wszystkie stworki.


Dotychczasowa Klasyfikacja Medalowa Wszechczasów (po pięciu konkursach):
/ liczba złotych - liczba srebrnych - liczba brązowych (medali) /

1. McLer: 2-2-1
2. Kubakonst: 1-0-1
3-4. Matilol / Kars: 1-0-0
5-7. Kicek91 / Suisho Kasumi / mcszuwacz: 0-1-0
8-10. Babidi / CakeOfLies / Evildanon: 0-0-1

Podziękowali za posta: McLer

2

Odp: Złap je wszystkie

Zachęcam do współpracy np. przez Shoutbox'a

Co to jest Shoutbox? sad

Szukam gier pokemon na gameboya advance.

3

Odp: Złap je wszystkie

Ten mini chat na dole strony głównej forum. Tam gdzie cały czas ktoś spamuje tongue

4 (edytowany przez Jameaz666 2013-04-14 14:15:23)

Odp: Złap je wszystkie

Shoutbox, to jest to pudełko na głównej stronie, w którym prowadzimy tak wymyślne dyskusje. Piszesz w nim od wczoraj, bystrzaku. smile

@DOWN: Oj, wiem. Nie spinaj tak ziomeczku. xD

[10:31] Shellaqdo: Cześć, tu Shellaqdo. Nie wylogowałem się z forum i teraz jestem gejem.
[10:31] Shellaqdo: Także Amphi, pilnuj dupala :*
[10:32] Jameaz666: O rany, Shell jest gejem.
[10:32] Jameaz666: Kto by pomyślał?

5

Odp: Złap je wszystkie

Jameaz666 napisał/a:

Shoutbox, to jest to pudełko na głównej stronie, w którym prowadzimy tak wymyślne dyskusje. Piszesz w nim od wczoraj, bystrzaku.

Wiem przyjacielu, że piszę w nim od wczoraj, ale nie widziałem, że akurat tak to się zwie.

Szukam gier pokemon na gameboya advance.

6

Odp: Złap je wszystkie

Kiedy będzie coś wiadomo odnośnie tych pokemonów, które pojawiają się tylko w określonych momentach? Pisałeś coś na ten temat na Shoutboxie Keeshii.

"Clear voice, good jokes."

7

Odp: Złap je wszystkie

Matilol napisał/a:

Kiedy będzie coś wiadomo odnośnie tych pokemonów, które pojawiają się tylko w określonych momentach? Pisałeś coś na ten temat na Shoutboxie Keeshii.


Keeshii, może pisz w tym temacie, np. aktualizacja, nowe poki, chodź, i tak każdy widzi ile mu brakuje

I TYLE XD

8

Odp: Złap je wszystkie

Amphi napisał/a:

Keeshii, może pisz w tym temacie, np. aktualizacja, nowe poki,

Otóż tym właśnie zajmuje się automat. Niektóre pokemony mają ustawiony pewien regularny cykl pojawiania się i znikania. Chyba najprościej do tego dojść poprzez analizę czasu, w którym je łapali inni użytkownicy forum. Ja nie chcę zbytnio zdradzać kiedy co się pojawia - chciałbym żebyście sami to odkrywali smile

Podziękowali za posta: McLer

9

Odp: Złap je wszystkie

Ej keeshi, a może zrobić coś takiego, że np. codziennie wszystkie nie złapane przez ciebie pokemony wracają na 5-10 min i masz możliwość nadrobienia? 10 min, to i tak bardzo mało na poszukiwania?

I TYLE XD

10

Odp: Złap je wszystkie

Ale po co? Te pokemony wrócą na forum. Jedne na drugi dzień, inne za tydzień, ale wrócą.

11

Odp: Złap je wszystkie

AAA... to ok, nie było tematu. A jeszcze mam pytanie, czy po złapaniu 50 poków coś sie stanie, gra sie skończy, jak kotoś złapie 50, czy bedzie trwałą dalej, aż inni znajdą, czy coś?

I TYLE XD

12 (edytowany przez keeshii 2013-04-16 20:48:49)

Odp: Złap je wszystkie

Musicie mi wybaczyć, ale postanowiłem nieco zmodyfikować zasady zabawy. Jutro mam zamiar wgrać nowy skrypt z występowaniem stworków i tym razem będzie ich znacznie, więcej (około 50 nowych na dzień). Codziennie będzie ładowany nowy zestaw z innymi storkami, które będą się regularnie zmieniać. Chcę aby nie było już takiej sytuacji, że ktoś raz w trakcie dnia wszedł na forum, wszystko wyłapał i teraz się nudzi - będą się one pojawiać i znikać nieustannie.

Resetować statystyk nie będę, po prostu oczekujcie jutro lekkiego przyśpieszenia akcji smile

---
EDIT:
W kwestii nowych zasad. Pokemonów jest teraz znacznie więcej niż 50 - mówiąc ściślej teraz jest ich cały komplecik - 649. Gdy trzech pierwszych użytkowników złapie wszystkie stworki, to ich nicki wraz z trofeami pojawią się w tym temacie. Sam plugin będzie włączony dłużej - przez około miesiąc, może nawet do końca maja.

Podziękowali za posta: McLer

13

Odp: Złap je wszystkie

Keeshii...
Ty...
Ty...

TY jesteś geniuszem zła! To jest istne szaleństwo! 649 POKEMONÓW!? CHORE, NIESAMOWITE, NIEWYKONALNE....

Bardzo mi się ten pomysł podoba!

Szukam gier pokemon na gameboya advance.

14

Odp: Złap je wszystkie

Widać, że od dzieciństwa rypie Sabledonkiem.

Nie zdziwię się jeśli dostajesz coś za odsłony na forum, Keeshi big_smile

adriank1's Strona

Podziękowali za posta: McLer

15

Odp: Złap je wszystkie

Ja mam takie małe pytanie, bo razem z CakeOfLies mamy wątpliwości, czy w zamkniętych tematach też się będą pojawiać Pokemonki?

Bądź ogarnięty, ogarnij się

16

Odp: Złap je wszystkie

"Keeshii rozlosował całego Pokedexa na forum. A Ty się chwalisz, że umiesz napisać kalkulator".

Taka tabliczka powinna wisieć odtąd we wszystkich technikach informatycznych i politechnikach ŚWIAAATAAA. Poza tym, podpisuję się pod postem Shellaqdo. Ode mnie dla Ciebie szacunek, Keeshii. big_smile

[10:31] Shellaqdo: Cześć, tu Shellaqdo. Nie wylogowałem się z forum i teraz jestem gejem.
[10:31] Shellaqdo: Także Amphi, pilnuj dupala :*
[10:32] Jameaz666: O rany, Shell jest gejem.
[10:32] Jameaz666: Kto by pomyślał?

17

Odp: Złap je wszystkie

Baka napisał/a:

Ja mam takie małe pytanie, bo razem z CakeOfLies mamy wątpliwości, czy w zamkniętych tematach też się będą pojawiać Pokemonki?

Nie widzę przeszkód (jak powiedział niewidomy koń wyścigowy).

McLer,
simply The Best
in every contest

18

Odp: Złap je wszystkie

Dzisiaj o 21:00 zaczął działać mój randomizer. Umieścił on wszystkie Pokemony w całkowicie losowych miejscach.

Kilka zasad odnośnie występowania Pokemonów:

  • około 10 Pokemonów jest niezmiennych - są na forum każdego dnia

  • pozostałe stworki pojawiają się raz na 2 tygodnie, wśród nich:

    • około 10 jest na forum przez cały dzień

    • około 40 pojawia się w godzinach od 14-23 i po kilku godzinach znika


Miejsca, w których się pojawiają:

  • 50% pokemonów trafia do tematów

  • 10% na forum (stronę z listą tematów)

  • 10% do profili użytkowników

  • 5% do ustawień użytkownika

  • 5% do wiadomości

  • 10% na pozostałe pomniejsze stronki (wyszukiwanie, pisanie postów, subskrypcje, zmiana hasła, itp.)


Skrypt "Złap je wszystkie" będzie działać do końca maja. Po tym czasie wszystkie Pokemony znikną, a w tym temacie umieszczę nicki wraz z trofeami. I prosiłbym nie sugerować się Pokemonami, które zostały złapane przed włączeniem randomizera - może się okazać, że 2 tygodnie później ten Pokemon się po prostu nie pojawi.

Życzę powodzenia i pozdrawiam.

Podziękowali za posta: McLer

19

Odp: Złap je wszystkie

Hura, Snorlax! Dziękować!


Wytrwali poszukiwacze Pokemonów pytają, czy jest możliwe, by jakieś stworki trafiły do działu dla nadludzi (moderatorów)? Są dwa poki, których nigdzie nie możemy znaleźć sad

Bądź ogarnięty, ogarnij się

20 (edytowany przez adriank1 2013-04-20 08:18:44)

Odp: Złap je wszystkie

To ciekawe, ale większość czołowych łapaczy nie znalazła wspomnianej dwójki.

adriank1's Strona

Podziękowali za posta: McLer

21

Odp: Złap je wszystkie

No to mała podpowiedź: arturomod, Lordwad.

pozdrawiam

Podziękowali za posta: McLer

22

Odp: Złap je wszystkie

Baka - z moich obserwacji w Panelu Moderatora nie pojawił się jeszcze żaden Pokemon. Trochę szkoda ;( .

23

Odp: Złap je wszystkie

Słuchajcie, coś chyba w tej zabawie jednak nie działa, bo natrafiłem na taki zestaw:

Uczestnik: Qzin
no i jego awatar, zaraz pod tym "Qzin"

I niezależnie od tego, czy kliknę na nazwę (nick) tego Uczestnika, czy też na ten awatar, to NIE POJAWIA mi się komunikat "Gratuluję, złapałeś nowego Pokemona" - ???

Pozdrawiam -
Psyduck zmartwiony wielce  hmm

McLer,
simply The Best
in every contest

24

Odp: Złap je wszystkie

Andrzeju Szanowny.

Powinieneś domyślić się, że wraz z wypadnięciem Vileplume UD z formatu ciężko o to, żeby wyświetlał się napis o złapaniu NOWEGO pokemona

Z poważaniem

Forumowy Beton Ze Wsi.

adriank1's Strona

Podziękowali za posta: McLer

25

Odp: Złap je wszystkie

Dzień dobry, chciałabym się pożalić, że znowu są jakieś magiczne miejsca na forum, na które nie da się dotrzeć i tam właśnie ukrywają się Pokemonki sad ostatnio nawet sprawdzaliśmy stronę z żółtodziobami, a jednego i tak nie znaleźliśmy. Z tego co widzę Matilol też ich nie ma, co znaczy że jest coś nie tak, Matilol zawsze ma wszystkie wink

Ładnie proszę o pomoc sad

Bądź ogarnięty, ogarnij się