Temat: 20x

Czy istnieje atak który zadaje tym wiecej obrażen im wiecej razy został uzyty ten atak?

2

Odp: 20x

Więcej czasu straciłem na przepisanie tych kart niż na samo wyszukanie. Keeshi po to zrobił taką fajną wyszukiwarkę, żeby z niej korzystać smile
http://ptcg.eu/#/search/

Machamp BREAK EVO
Serperior FCO
Unfezant ROS-2
Klinklang STS
Slowking BKP
Swoobat BKT
Elgyem BKT
Deoxys ROS
Ludicolo PCL-2
Gigalith PFO
Sylveon FFI
Pidgeot FLF
Bisharp XY
M Blaziken EX P_XY
Virizion AOR
Meloetta LT
Cinccino LT
Watchog BC
Seismitoad DGE
Genesect (Plasma) P_BW

Mogłem coś przegapić, ale z grubsza tyle.

3

Odp: 20x

Twoj sarkazm był zbedny gdyz nie mialem na mysli tak ograniczonych obrazen.chodzilo mi o uzyte 2x 40 uzyte 3x 60 uzyte 10x 200

4

Odp: 20x

Woodhamma napisał/a:

Twoj sarkazm był zbedny gdyz nie mialem na mysli tak ograniczonych obrazen.chodzilo mi o uzyte 2x 40 uzyte 3x 60 uzyte 10x 200

Nie bardziej niż Twoje pytanie. 1 minuta korzystania z wyszukiwarki to nie to samo co czekać dzień na odpowiedź, a biorąc pod uwagę poziom Twoich postów to na następną będziesz czekał dłużej. Swoją drogą język polski jest piękny. Niepotrzebnie go tak kaleczysz smile

Pozdrawiam

Panda's Strona

Podziękowali za posta: Anders, Kars

5

Odp: 20x

Woodhamma napisał/a:

Czy istnieje atak który zadaje tym wiecej obrażen im wiecej razy został uzyty ten atak?

Tak (prawidłowa odpowiedź)

Podziękowania za transakcje dla: Adrian22, adriank1, Aveross, Babidi, Banzail, Bidulek, Bulbinek, Fosgen_2004, Inumaru, Kakel, Kars, Kicek91, kixos, Koga, konradmadry, Krizz, Lesiu, Lokolin, mcszuwacz, Piterr, Schen, ShrimpCards, sikorkatrol, szymon.przybyl, wexegon01, X-Wing666.

Podziękowali za posta: Woodhamma