Temat: Podziękowania i żale po OTP

Czekam na Wasze komentarze co do OTP. Ja osobiście jestem zmęczony. Dzięki że byliście!

OTP 2016 Organizator
Online Tournaments Organizator

Podziękowali za posta: Rhezus

2

Odp: Podziękowania i żale po OTP

Ja jestem zadowolony z mojego pierwszego w życiu udziału w OTP (10 miejsce). Nie moge się doczekać przyszłego roku. Chciałbym serdecznie podziękować organizatorom i uczestnikom. Warto było tłuc się 9 godzin pociągiem z Szczecina smile Pozdrawiam!!

P.S. Czekam na zdjęcia smile

3 (edytowany przez Banzail 2016-06-05 21:34:47)

Odp: Podziękowania i żale po OTP

Pare rzeczy odemnie.
Ocyganienie mnie o to ze internet jest drawniany (200zl poszlo w nic na modem. Net byl 20mb/sec upload do streama.) Jedyna na minus.
Reszta w miare ok.

Rzeczy z streama a raczej to co udalo mi sie nagrac. z Twitcha. Daje pozwolenie na upload na YT. Hikos z komentarzem kiedys wrzuci jak uda mu sie kiedys tam pobrac. Nie ma Rundy 1 z powodu problemow z netem.
Runda 2 Bidulek vs Arturomod
Runda 3 Augustyn vs Aveross
Runda 4 Chyba najciekawsze co udalo mi sie nagrac. Haru vs Qzin
Runda 5 Yabol vs Arturomod
Runda 6 Haru vs Kasia
Top 8Rexio vs Piterr
Pol Finaly Panda vs Piterr
Finaly Matilol vs Piterr
Calosc po tym jak udalo mi sie neta ogarnac. 7 Godzin!
Link do archiwum w yt

Jezeli zle wrzucilem. Przeniescie to gdzie indziej.
#edit. Dodalem link z yt

Zbieram kody PTCGO.
Irytacja. Kiedy ktoś odrzuca naszą pomoc, a potem użala się nad swoją krzywdą.
Shaymin EX na Ace speca

Podziękowali za posta: szymon.przybyl

Odp: Podziękowania i żale po OTP

Ja osobiście jestem bardzo zadowolony z mojego pierwszego turnieju chociaż że zająłem ostatnie miejsce bez nawet jednej wygranej big_smile Ale chociaż 3 boosterki za nietypowy deck i z zakupionego boosterka Umbreon EX full art ^^

5

Odp: Podziękowania i żale po OTP

Banzail napisał/a:

Pare rzeczy odemnie.
Ocyganienie mnie o to ze internet jest drawniany (200zl poszlo w nic na modem. Net byl 20mb/sec upload do streama.) Jedyna na minus.
Reszta w miare ok.

Rzeczy z streama a raczej to co udalo mi sie nagrac. z Twitcha. Daje pozwolenie na upload na YT. Hikos z komentarzem kiedys wrzuci jak uda mu sie kiedys tam pobrac. Nie ma Rundy 1 z powodu problemow z netem.
Runda 2 Bidulek vs Arturomod
Runda 3 Augustyn vs Aveross
Runda 4 Chyba najciekawsze co udalo mi sie nagrac. Haru vs Qzin
Runda 5 Yabol vs Arturomod
Runda 6 Haru vs Kasia
Top 8Rexio vs Piterr
Pol Finaly Panda vs Piterr
Finaly Matilol vs Piterr
Calosc po tym jak udalo mi sie neta ogarnac. 7 Godzin!

Jezeli zle wrzucilem. Przeniescie to gdzie indziej.

Sry Banzail ale jak sprawdzałem neta to była sieć obciążona. I nie jest to moją winą że wtedy działało wolno. Nikt Ci nie kazał kupować routera. Tyle.

OTP 2016 Organizator
Online Tournaments Organizator

6 (edytowany przez Panda 2016-06-05 09:09:44)

Odp: Podziękowania i żale po OTP

Siemano.

Dzięki, że wpadliście. Mam nadzieję, że bawiliście się równie dobrze jak ja big_smile
Raportu nie będę pisał. To nie dla mnie. W zamian za to mogę obiecać, że wszystkie filmiki, które będą nadawały się do oglądania wrzucę na nasz kanał na youtubie: https://www.youtube.com/channel/UCgnQWO … nSErAUMkqA

Tutaj standingi po Top8:

1. Piterr (ToadGarbodor)
2. Matilol (YZG)
3. Panda (Trevenant Break)
4. Robert (Trevenant Break)
5. Shen (Entei)
6. Rexio (Night March)
7. Adi (Night March)
8. AdrianK (Garchomp)

9. YoYo
10. Megastorm
11. Kakel
12. Kars
13. Yabol
14. Anders
15. Zgredek
16. Augustyn
17. Adrian22
18. Kasia Petruk
19. Lesiu
20. Stivi
21. Szymon Przybył
22. Aveross
23. Lokolin
24. Wexegon
25. McSzuwacz
26. Kasia Surel
27. Sebek5000
28. Qzin
29. Arczi
30. Arturomod
31. Bidulek
32. Bonku
33. Bulbinek
34. Haru
35. Krizz
36. Grzesiekx333
37. Andrea Lenti
38. Aqua
39. Tzage
40. BestMarshmallow

Decklisty z OTP do pobrania pod linkiem: http://speedy.sh/NQczB/OTP-2016-decklists.rar
(Nie wiem jak wrzucić je na ptcg.eu, me noob)

Jeszcze raz gratuluję Piterrowi wygrania turnieju oraz zaszczytnego 2go miejsca Matilolowi smile

Edit:

Banzail napisał/a:

200zl poszlo w nic na modem.

Przepraszam za słowa. Nie chcę nikogo urazić, ale czuję się zobowiązany napisać:
Dobrze, że w skali organizacji całego tego turnieju to jest "tylko" 200 zł. Zawsze mogło być gorzej, a ten sprzęt może Ci się jeszcze kiedyś do czegoś przydać smile

Edit 2:
filmik smile
https://www.youtube.com/watch?v=0Y0IK4TEyEA

7

Odp: Podziękowania i żale po OTP

Szczęśliwy, ale pobudzony smile przegrałem tylko z jedną talią - Trevenantem, i tylko z dwoma osobami - Pandą i Robertem. Ale koniec końców Panda spocił się solidnie w tym ćwierćfinale! To wspaniałe uczucie, przegrać na styk autolossa BO3.

Dziękować mógłbym w zasadzie absolutnie wszystkim którzy przecięli moją drogę, ale przede wszystkim:

a) Kickowi za wspaniałą organizację. Ponadprzeciętnie jak na pierwszy raz!

b) Mojej ekipie z samochodu - Matilolowi, Lesiowi i Lokolinowi. Dzięki za towarzystwo!

c) Wszystkim którzy zechcieli pożyczyć mi parę kart - nie wszystkich uzyłem, ale dzięki za chęci! Nataku, Lesiu, Bulbinek, Robert, Kars, Kakel, dzięki!

d) Ekipom z Warszawy, Krakowa, Wrocławia, Szczecina i wielu innym za przemiłe towarzystwo!

Dzięki alles - raport szczegółowy jutro wieczorem

adriank1's Strona

Podziękowali za posta: McLer

8

Odp: Podziękowania i żale po OTP

Dzięki Kicek, OTP naprawdę porządne. Adrian wymógł na mnie raport to może coś skrobnę, bo przemillowałem sobie drogę do drugiego stołu w ostatniej rundzie i naprawdę mało brakowało a byłoby 5-1 i ćwierćfinał, w którym bym odpadł. Zastrzeżenia, uwagi, komentarze, wszystko jutro. Teraz idę spać.

9

Odp: Podziękowania i żale po OTP

http://ptcg.eu/forum/extensions/om_images/img/57535447b92d9/received_10208049110599334.jpg
Raport i podziękowania na dniach, dzięki wszystkim za super turniej wink

"Clear voice, good jokes."

Podziękowali za posta: Piterr, Kakel

10

Odp: Podziękowania i żale po OTP

Wielkie, gigantyczne propsy dla Kicka za organizację turnieju, bawiłem się wspaniale i wróciłem z mózgiem naładowanym endorfinami. 12 miejsce i 4-2, jest dobrze. Dziękuję przeciwnikom za wszystkie gry, nie było słabej (Adrian Pałetko, Kasia S., Stivi, Bonku, Kakel, Adrian22 - mam cichą nadzieję, że Wy też nie żałujecie wpadnięcia na mnie), wszystkim warszawskim graczom, z którymi testowałem Trevenanty (Arturomod, Yabol, Kakel, Krzysiek, Augustyn, Karina, Koga, Kasia, Robert - dla Ciebie podwójny props za reprezentowanie w Topach i Warszawy, i Drzewek; jeszcze Adriank1 - bez Twoich rad moja talia nie nadawałaby się do niczego, dzięki za testy i rady i wszystko), ShrimpCardsowi za Trevenanty, Wexowi i reszcie Krakowa za bezbłędne poczucie humoru, Pandzie i Banzailowi za nagrywanie gier i streaming, Bidulkowi za DSa, Velfie za wsparcie mentalne i za całą resztę. Gratuluję wszystkim, którzy dostali się do Top8, Andersowi, dzięki któremu górne stoły prawdopodobnie pierwszy i ostatni raz zobaczyły Noiverny oraz Piterrowi - powodzenia na Światach!

To wszystko niestety prawda.

Podziękowali za posta: McLer, Robert, Anders

11

Odp: Podziękowania i żale po OTP

To skoro emocje po OTP opadły to napiszę, co mi się podobało i nie podobało:
Na plus:
- Swiss chyba najlepiej zorganizowany od kiedy jeżdżę na OTP. Terminacja przeprowadzana sprawnie, parowania wyświetlone na wielkim ekranie dzięki czemu w ciągu 2 minut wszyscy już tasowali talie przy odpowiednich stolikach. Jestem pod wrażeniem.
- Sędziowie sprawdzili się na szóstkę.
- Kicek, który ogarniał wszystko i uzupełniał wyniki na bieżąco (dzięki temu, że poświęcił granie), a jak nie on to Wexu albo ktoś inny, kto już skończył mecz.
Na zero:
- Motyw z siódmą rundą, która miała być ogłoszona po szóstej lub nie, na szczęście błyskawicznie zostało to wyperswadowane.
Na minus:
- Do tej pory nie rozumiem jakie były zasady terminacji w topkach. Ćwierćfinały miały 50 minut (a powinny mieć co najmniej 60), z kolei finał był bez limitu czasu? Rozumiem, że jeśli ktoś wygrywa OTP przez to, że jest terminacja w trzeciej grze to pozostaje niedosyt, ale terminacja po coś jest. Nie byłem w Topkach, ale czy Piterr, Matilol czy ktokolwiek inny wiedział przed ćwierćfinałem ile będzie czasu w każdej rundzie? Jeśli tak, to się nie będę czepiał.
- Tłumy w wąskim przejściu próbujące zobaczyć kończące się mecze na stolikach tych, na których były potem topy. Po pierwsze nie dało się przejść, po drugie niektórym to może przeszkadzać, po trzecie jest ryzyko ujawnienia informacji przez osoby trzecie (ktoś reagujący głośno na SSU z topdecku Piterra w finale), po czwarte ludzie dotykający kart na stole, którzy tego nie mogą robić (kogoś przyłapałem na liczeniu kart w talii Piterra w trakcie finału - serio?!).
- Moim zdaniem stracona okazja na puszczenie finału na żywo na ekranie, stream przecież był, a rozwiązałoby to parę problemów wymienionych powyżej.

Ale mimo tych paru minusów OTP było naprawdę super zorganizowane. Chylę czoła, Kicek naprawdę wysoko postawił poprzeczkę.

Podziękowali za posta: Matilol, Anders, Piterr

12

Odp: Podziękowania i żale po OTP

W tym roku nie miałem możliwości wyjazdu na turniej. Jeśli dobrze się ułoży to może w przyszłym roku się pojawię na OTP.

Przygotowałem grafikę i skleiłem ostateczny pojedynek o 1 miejsce smile
https://www.youtube.com/watch?v=WFoVT5mNdTU


Na specjalne podziękowanie zasługuje:
Damian "Kicek" Stokłosa - Za ogranizację tegorocznych mistrzostw
KNB - za zdjęcia z turnieju (dostępne na https://www.hikomikos.pl)
Banzaila - za stream na żywo i użyczenie nagrania do tego filmu
Uczestników za liczną frekwencję wink

www.Hikomikos.pl Kolekcjoner PTCG. Gracz dla zabawy ^^

Hikomikos's Strona

Podziękowali za posta: schen, Kars, szymon.przybyl, Matilol