Temat: Od organizatora słów kilka

Po pierwsze dziękuję wszystkim za przybycie. Było bardzo miło zobaczyć "stare twarze" jak również te "nowe". Bardzo miło widzieć, że karcianka dalej budzi zainteresowanie.

Po drugie przepraszam jeśli były niedogodności lub problemy jakieś ze strony mojej organizacji.

Tak samo przepraszam za ilość rund ale 7 byłoby niemożliwe do zrobienia. Za duży poślizg na początku i kolejne mniejsze po drodze. Gdy planowo miała się kończyć 6 runda, my dopiero kończyliśmy 5.

Mało było odpoczynku ale chyba raczej dobrze się ogarniało kto z kim i gdzie gra.

Pierwszy raz wziąłem na siebie taką organizację i nie wiem jak wyszło bo jedyne co teraz czuję to zmęczenie i ból w krzyżu  (który męczy mnie bardzo od wczoraj od wieczora).

Mam nadzieję, że nagrody które udało się zorganizować i karty promo będą dla Was miłym wspomnieniem tego OTP.

Gratulacje dla Top8 i w szczególności dla Piterra za zwycięstwo! Dbaj o Puchar i pochwal się jak już zajmie miejsce u Ciebie w pokoju.

Standingi wszystkich wrzucimy pewnie na dniach.

A narazie dziękuję jeszcze raz! Wracam do domu i muszę odespać dzisiejszy dzień smile

OTP 2016 Organizator
Online Tournaments Organizator