1

Temat: Krakon 2013

http://rsquad.org/krakon/

Krakon jest konwentem organizowanym co roku w Krakowie. Cieszy się dużą liczbą atrakcji pokemonowych, całkiem sporo pokefanów ma zamiar się tam pojawić. Odbędzie się w dniach 25-28 lipca.
Jak napisano w temacie o Krakonie na PVF ISA i Dragonus mają coś na tym konwencie robić (poniżej cytat dotyczący tego).

Adon napisał/a:

[...]co do sklepu to przynajmniej jeden będzie na Krakonie (dragonus.pl) drugim prawdopodobnym gościm od strony PTCG bedzie wydawnictwo ISA[...]

Pytanie do Krakowiaków (i wszelkich innych osób zamierzających pojawić się na Krakonie): czy coś Wam o działalności isy i Dragonusa na Krakonie wiadomo? Czy zamierzacie się pojawić i poprowadzić jakiś panel o PTCG, naukę gry etc.? To świetna okazja dla zapoznania ludzi z PTCG, pozyskania nowych graczy imo.
Jeśli ktoś zamierza się pojawić i nie ma całego czasu zagospodarowanego, to może wziąć talię, bardzo chętnie pogram. Może jakiś turniej uda się zorganizować? Jeśli coś planujecie, to warto by to już zgłosić.

Pozdrawiam
Piterr

Obecna liczba Patratów: prawie 600 chyba, potem policzę

2

Odp: Krakon 2013

Rok temu Krakon zaczął się w piątek o 12 a zakończył w niedzielę o 15. Ja wyjechałem z niego w sobotę o 11 bo był tak beznadziejny że już ani minuty dłużej nie umiałem tam wysiedzieć.

Także jakby coś się organizowało to pewnie tylko na turniej bym przyjechał.

3

Odp: Krakon 2013

Jak ktoś inny się wpisze jako tournament organizer i wrzuci ktoś od nich info online to może bym i wpadł. Tak to jakoś nie chce mi się płacić za wejściówkę na konwent by zagrać turniej, już wolę w sklepie zagrać.


Krakon ssał. Jedyne co to napiliśmy się chyba whisky z Adrianem wtedy i było fajnie.

7 miejsce ECC 2013
19 miejsce ECC 2014
Więcej grzechów nie pamiętam. Za wszystkie lock decki serdecznie dziękuję.

4

Odp: Krakon 2013

Ano, dzięki za whisky i zaproszenie na Krakusów smile

5

Odp: Krakon 2013

Może w tym roku zamiast kona zrobimy piknik, lepiej wyjdziemy.

7 miejsce ECC 2013
19 miejsce ECC 2014
Więcej grzechów nie pamiętam. Za wszystkie lock decki serdecznie dziękuję.