Temat: Panowie Panie? OTP 2016?

Witam. Może i już wypadłem z obiegu ale adekwatnie poprzednich lat to już jakieś innfo w analogicznym okresie było a teraz CISZAAAAA??

Będzie coś w tym roku czy nie będzie?

Maślak ;P -> Tak poprostu wink Od lat big_smile
+ dla AgentX za udaną i szybką transakcje.
+ dla McLer za udaną i szybką transakcje.

2

Odp: Panowie Panie? OTP 2016?

Zrobię w Katowicach, pewnie w okresie koniec maja - środek czerwca.

No, chyba, że nagle posypią się obiekcje.

Zapraszam, stej tjun!

3

Odp: Panowie Panie? OTP 2016?

To pewne? Ogólnie chodzi mi o to, że chciał bym na dwa miesiące szybciej znał datę. Bo nawet rekreacyjnie bym się pojawił o ile mi czas i fundusze pozwolą.

Maślak ;P -> Tak poprostu wink Od lat big_smile
+ dla AgentX za udaną i szybką transakcje.
+ dla McLer za udaną i szybką transakcje.

4

Odp: Panowie Panie? OTP 2016?

Tez bym sie nie obrazil na wczesniejsze ogarniecie tematu. Na termin majowy tym bardziej bo umozliwilby mi zagranie smile Spoiler: Nie sadze by w Wawie ktos sie na to porywal.

5

Odp: Panowie Panie? OTP 2016?

O ile dobrze pamiętam, zwykle do końca marca toczyły się dyskusje typu kto gdzie może ogarnąć sale i kto gdzie kiedy chce OTP. Jako że z roku na rok odpadały w przedbiegach kolejne potencjalne miasta-organizatorzy (Warszawa, Kraków) i nikt się chwilowo nie rwie do organizowania OTP poza Adrianem to cisza w eterze na temat OTP jest zrozumiała. A że chwilowo wszyscy, którzy mogliby to OTP zorganizować są skupieni na ECC to na konkrety będzie trzeba jeszcze poczekać.

6

Odp: Panowie Panie? OTP 2016?

Z lokalizacją z pewnością nie będzie problemu - Katowice mają Szybkiego Szpila który jak już niektórzy z was widzieli na KMP2 i Gwiazdkowym Katowickim, jest bardzo sympatycznym miejscem do grania. Z lokalizacją i dostępem do boosterków nie będzie kłopotu.

Na drugim biegunie są opłaty - wszystko kosztuje, kurs dolara trochę zarzyna ceny kart (za booster z BREAKpoint w sprzedaży detalicznej trzeba już dać 17 złotych), sala nie jest za darmo (i po wyniesieniu się z Krakowa w 2008 roku nigdy nie była, gdyby ktoś jeszcze miał jakieś złudzenia), więc czasy 3 boosterków do puli nagród za 3 dychy wpisowego można uznać za zakończone.

Jeśli nie znajdziemy sklepu który będzie w stanie nam zaproponować sensownych warunków (albo kurs dolara nie spadnie do kwietnia powiedzmy do stanu 3,50), trzeba będzie zaproponować obniżenie wpisowego i zorganizowanie nagród o charakterze pozaboosterkowym.

O ich braku nawet nie próbuję mówić, bo zawsze kończyło się to groźbą bojkotu wszystkich tzw. prosów, ale ostrzegam z góry, że wysokie miejsce w tegorocznym OTP może mieć problem ze zwróceniem kosztów wyjazdu i udziału przy zachowaniu 'normalnego' wpisowego - trzeba byłoby wymyślić system, który motywuje dobrego występu.

Hiperdraft z wszystkich boosterków w puli z dwoma pickami dla zwycięzców? Nagrody tylko dla top 4?

Dobrze byłoby zaproponować jakieś sensowne rozwiązanie już teraz, przy założeniu 15 zł za booster (zakładam że to realna cena sprowadzenia czegoś zza granicy), 5 złotych za salę od osoby (w najlepszym wariancie) i wpisowym nieprzekraczającym 3-4 dych.

Wszystko wskazuje na to, że to może być pierwsze OTP od kilku lat do którego nikt nie dołoży się z własnej kieszeni więc dobrze zacząć o tym myśleć już.

adriank1's Strona

Podziękowali za posta: McLer, Bidulek, Piterr, Kakel

7

Odp: Panowie Panie? OTP 2016?

Jeśli chodzi o boostery, to uważam, że za około 12zł/sztuka przy obecnych kursach da się coś załatwić, przy kilku boxach szczególnie.

8

Odp: Panowie Panie? OTP 2016?

Ano prawda, doliczyłem 20% cła i stąd taka a nie inna kalkulacja. Staram się nigdy nie zakładać jego pewnego uniknięcia odkąd paru Warszawiaków zamiast ominąć cło przed OTP 2013 narobili sobie debetu na kilka ładnych stówek...

Nagrody i ich podział to w zasadzie największy problem logistyczny, bo cała reszta jest na pstryknięcie smile oczywiście, o ile lud odpowiednio wcześnie zdecyduje się na Katowice smile

adriank1's Strona

Podziękowali za posta: McLer

9

Odp: Panowie Panie? OTP 2016?

Jako że ruszam z projektem sklepu internetowego to postaram się na dniach rzucić swoją propozycję OTP w Krakowie,

OTP 2016 Organizator
Online Tournaments Organizator

Podziękowali za posta: adriank1

10

Odp: Panowie Panie? OTP 2016?

W sumie propozycja Kicka jest tak dobra że wysunąłbym ją na pierwsze miejsce propozycji tegorocznych smile turniej w aktywnym ośrodku gry, z dojazdami z Warszawy i Wrocławia poniżej 4 godzin, nagrody syte, miejscówka dobra, plan turnieju sensowny - po ECC przygotuję pro forma jakąś propozycję z Katowic, ale chyba mógłbym z tym rywalizować tylko inną datą i ewentualnymi noclegami smile

Jeśli Kicek jest w stanie się wywiązać z wszystkich punktów komunikatu turniejowego to mam wrażenie, że w tym roku pojedziemy do Krakowa ;p

adriank1's Strona

Podziękowali za posta: McLer

11

Odp: Panowie Panie? OTP 2016?

Adrianie smile a z którego miałbym się nie wywiązać? big_smile

OTP 2016 Organizator
Online Tournaments Organizator

12

Odp: Panowie Panie? OTP 2016?

Kicek91 napisał/a:

Adrianie smile a z którego miałbym się nie wywiązać? big_smile

Wnioskuję o Hawajską dla wszystkich~!

13

Odp: Panowie Panie? OTP 2016?

O tak Panda. To lubię big_smile!

Aye SIR!!!

14

Odp: Panowie Panie? OTP 2016?

Kiedy zwyczajowo jest ustalany termin i miejsce OTP? Nie ukrywam ze dla mnie im szybciej to sie stanie tym lepiej:)

15

Odp: Panowie Panie? OTP 2016?

Tak jak napisałem wcześniej w tym temacie, zwykle wszystko jest jasne pod koniec marca.

16

Odp: Panowie Panie? OTP 2016?

W sumie Kicek niegłupio mówi, niedługo przydałoby się zrobić ankietę. Proponuję dać tak ze dwa tygodnie na dopracowanie propozycji (Katowice, Wrocław?, Warszawa???) i w okolicach 14 marca zacząć ankietę na temat miejsca OTP. Datą rzuciłem od czapy, jeśli będzie istotna potrzeba przedłużyć, żeby dopiąć szczegóły powinno się kilka dni dać dodać. Potencjalni organizatorzy proszeni są o zabranie głosu w tej sprawie tongue .

17

Odp: Panowie Panie? OTP 2016?

Jeśli Kicek jest pewny i nikt z Katowic dodatkowo nie zamierza się wychylić to w zasadzie odpuszczę robienie alternatywnej propozycji - te miasta są na tyle blisko, a środki komunikacji na tyle alternatywne, że lepiej byłoby, gdyby alternatywa pojawiła się w innej części kraju.

Przyznam jednak, że Kickowa propozycja jest na tyle dobra, że w tym roku z radością oddałbym Krakowowi OTP z powrotem - niech o inną miejscówkę biją się Ci, którym nie pasuje czas i miejsce smile

adriank1's Strona

Podziękowali za posta: McLer

18

Odp: Panowie Panie? OTP 2016?

Jestem prawie przekonany, że Warszawa też nie będzie się ubiegać o organizację OTP.
Chyba, że o czymś nie wiem, a byłem praktycznie na każdym ostatnim spotkaniu w stolicy.

Propozycja Kicka jest rewelacyjna i nie ujmując nikomu ciężko będzie z nią rywalizować. Data pewna, więc można też już teraz odpowiednio ułożyć grafik.

Jeśli Katowice nie, Warszawa nie to ewentualnie chyba tylko Wrocław może jeszcze dać jakąś kontrpropozycję.

19

Odp: Panowie Panie? OTP 2016?

We Wrocławiu na spotkaniach nikt nie porusza nawet tematu OTP 2016.

Dla przyjaciół i ludzi z Wrocławia Kacper. Dla reszty Kacper lub jeżeli ktoś woli to Kacper, ewentualnie "ten co poskramia Crobaty i Wobbuffety".
Jeżeli szukasz mojego ELO, to jestem wpisany jako Kacper (z Wrocławia).

20

Odp: Panowie Panie? OTP 2016?

Nie mamy żadnej sensownej propozycji, miejsca, czy pomysłu, Wrocław jest też dość oddalony od niektórych ośrodków, a propozycja Krakowa jest na tyle atrakcyjna, że chętnie umożliwimy im zwycięstwo bez walki. big_smile A sami mamy do Krakowa bardzo dogodny dojazd.

Obecna liczba Patratów: prawie 600 chyba, potem policzę

Piterr's Strona

Podziękowali za posta: mcszuwacz

21

Odp: Panowie Panie? OTP 2016?

No to w takim razie Kicku, chyba nie pozostaje nic innego jak powiedzieć: dział jest twój, poproś keeshiiego o moderatora jeśli potrzebujesz, przy okazji możesz poprosić żeby ustawił w opisie działu, że OTP 2016 odbędzie się 04.06.2016. w Krakowie.