Temat: 28.12 - Turniej Świąteczny w Katowicach (XY-on)

28 Grudnia 2015 - Świąteczny turniej w Katowicach!! Serdecznie zapraszam wszystkich graczy, małych i dużych!

Miejsce: Katowice, Klub Gier Szybki Szpil, ulica Dębowa 49 (2 minuty od tylnego wyjścia z Silesia City Center)

http://www.data-sphere.net/forum/viewto … amp;t=3719

Miła atmosfera, klub dedykowany do gry, kiełbaski z grilla, tosty i napoje praktycznie po kosztach - z głodu i pragnienia nikt nie umrze. Niektórzy znają ten klub z KMPII.

Godzina rozpoczęcia:
11:00.

Format kart: Standard (XY-on). Dopuszczone użycie Professor Juniper oraz Cherena, jako substytutów Professor Sycamore oraz Tierno.

Nagrody:
Prawdopodobnie boosterki z najnowszej edycji. Będę je załatwiał już niedługo

Wpisowe: Ok. 20 złotych. Przewidziane około 1.5 boosterka od osoby na nagrody, ile dokładnie - zależy od liczby graczy. Będę informował na bieżąco.

Format turnieju: Swiss 6, BO3 (50 minut do dwóch zwycięstw). Format z remisami.

Szacunkowa godzina zakończenia: 17:00

Afterek mejbi? Ostatnio było miło - grill noc planszówkowek, ale nie wiem, czy i tym razem będziemy mieli możliwości smile

Jakieś pytania? Piszcie smile

adriank1's Strona

Podziękowali za posta: McLer

2

Odp: 28.12 - Turniej Świąteczny w Katowicach (XY-on)

Brzmi spoko, chętnie wpadnę. Z oczywistych względów wolę Expanded.

3

Odp: 28.12 - Turniej Świąteczny w Katowicach (XY-on)

Chętnie. Co do formatu wolał bym standard.

4

Odp: 28.12 - Turniej Świąteczny w Katowicach (XY-on)

Zrobię co mogę, żeby przyjechać. Wolę standard.

Mam Landorusa EX na zbyciu

5

Odp: 28.12 - Turniej Świąteczny w Katowicach (XY-on)

Zodtała mi jeszcze sprawa dojazdu i kilku kart. Preferuję standard big_smile

Greninja & Dewott

6

Odp: 28.12 - Turniej Świąteczny w Katowicach (XY-on)

28 Grudnia 2015 - Świąteczny turniej w Katowicach!! Serdecznie zapraszam wszystkich graczy, małych i dużych!

Miejsce: Katowice, Klub Gier Szybki Szpil, ulica Dębowa 49 (2 minuty od tylnego wyjścia z Silesia City Center)

http://www.data-sphere.net/forum/viewto … amp;t=3719

Miła atmosfera, klub dedykowany do gry, kiełbaski z grilla, tosty i napoje praktycznie po kosztach - z głodu i pragnienia nikt nie umrze. Niektórzy znają ten klub z KMPII.

Godzina rozpoczęcia:
11:00.

Format kart: Standard (XY-on). Dopuszczone użycie Professor Juniper oraz Cherena, jako substytutów Professor Sycamore oraz Tierno.

Nagrody:
Prawdopodobnie boosterki z najnowszej edycji. Będę je załatwiał już niedługo

Wpisowe: Ok. 20 złotych. Przewidziane około 1.5 boosterka od osoby na nagrody, ile dokładnie - zależy od liczby graczy. Będę informował na bieżąco.

Format turnieju: Swiss 6, BO3 (50 minut do dwóch zwycięstw). Format z remisami.

Szacunkowa godzina zakończenia: 17:00

Afterek mejbi? Ostatnio było miło - grill noc planszówkowek, ale nie wiem, czy i tym razem będziemy mieli możliwości smile

Jakieś pytania? Piszcie smile

adriank1's Strona

Podziękowali za posta: McLer

7

Odp: 28.12 - Turniej Świąteczny w Katowicach (XY-on)

Nareszcie dzień który mi pasuje. Po tak długim czasie. Będe

Zbieram kody PTCGO.
Irytacja. Kiedy ktoś odrzuca naszą pomoc, a potem użala się nad swoją krzywdą.
Shaymin EX na Ace speca

8

Odp: 28.12 - Turniej Świąteczny w Katowicach (XY-on)

Udało mi się zdobyć kamerę i mały statyw do niej. Co by na to aby zrobić streama na twitchu? W Szpilu jest net ale jest jeden problem. Czy ten net pozwoli na to

Zbieram kody PTCGO.
Irytacja. Kiedy ktoś odrzuca naszą pomoc, a potem użala się nad swoją krzywdą.
Shaymin EX na Ace speca

9

Odp: 28.12 - Turniej Świąteczny w Katowicach (XY-on)

Dobry pomysł. Jeśli net nie pozwoli na to, to po prostu będziemy nagrywać pierwszy stół - zobaczymy co z tego wyjdzie.

Przynieś, przetestujemy po prostu na sucho na miejscu przed turniejem smile

adriank1's Strona

Podziękowali za posta: McLer

10

Odp: 28.12 - Turniej Świąteczny w Katowicach (XY-on)

Czy wiadomo, ile orientacyjnie osób się zjawi? smile

Greninja & Dewott

11

Odp: 28.12 - Turniej Świąteczny w Katowicach (XY-on)

Nie wiadomo. Możesz mi pomóc i zacząć ich pytać, jeśli Cię to ciekawi.

Wiem o planowanej piątce z Wrocławia, 4-5 osobach ze Śląska, Kakelu i pewnej zainteresownej grupie z Krakowa. To już cos, a zawsze trafiają się niespodzianki.

adriank1's Strona

Podziękowali za posta: McLer, Bidulek

12

Odp: 28.12 - Turniej Świąteczny w Katowicach (XY-on)

Są dwa Krakowy w powyższym poście, wiec zgaduje, ze jeden może być Wrocławiem tongue coś kolo piątki nas będzie.

Obecna liczba Patratów: prawie 600 chyba, potem policzę

13

Odp: 28.12 - Turniej Świąteczny w Katowicach (XY-on)

Ciekawostka, znowu za uprzejmością Lokolina planujemy noc planszówek po turnieju smile Także z tego co zrozumiałem, miejsc do spania, a jak będę miał samochód na tę okazję - to i przewozu doń nie zabraknie.

Oczywiście ilość miejsc ograniczona, więc wszystkie dogadywania albo na PW albo bezpośrednio do organizatora smile

adriank1's Strona

Podziękowali za posta: McLer

14

Odp: 28.12 - Turniej Świąteczny w Katowicach (XY-on)

Krótka instrukcja najprpstszego dojazdu na turniej. Czas: Około 20-25 minut (od momentu wejścia do tramwaju).

1. Wychodzicie przed dworzec PKP w Katowicach. Na drodze jest przystanek tramwajowy - wybieramy te tramwaje, które jadą w prawo (w stronę teatru śląskiego). Tramwaj 11 jedzie na przystanek Dąb Kościół - jeśli nie umiemy się doczekać, na następny przystanek móżemy dojść wzdłuż torów pieszo (pod teatrem śląskim, stamtąd jest nieco większy wybór).

2. Wysiadamy na przystanku tramwajowym Dąb Kościół. Wchodzimy w ulicę Dębową (tuż przy przystanku, tam gdzie wejście do przejścia podziemnego.

3. Idziemy ulicą Dębową do numeru 49, aż po prawicy wyrośnie nam supermarket Aldi.

4. W połowie drogi do Aldi po prawej stronie jest brama wjazdowa, gdzie wchodzimy. Tam jest klub Szybki Szpil.

Proste? smile

Będę do dyspozycji w początkowym punkcie tej trasy około godziny 10 - mogę po kogoś wyjść smile na życzenie na przystanek polskiego busa, który jest 350 metrów od tego miejsca.

adriank1's Strona

Podziękowali za posta: McLer, Bidulek

15

Odp: 28.12 - Turniej Świąteczny w Katowicach (XY-on)

Właśnie uświadomiłem sobie, że nie wszyscy mogą korzystać z facebooka. Przepraszam za niedopatrzenie. Wszystkie gry nagrane w Katowicach znajdują się tutaj: https://www.youtube.com/playlist?list=P … edDwFbbONo