1

Temat: Wartość kart holo

Witam, chciałabym zapytać ile są warte karty holo rare z base setu? Odnalazłam trochę kart z mojej starej kolekcji (w stanie bardzo dobrym, jedynie holo gyarados łamane dobre na b. dobre ;)), googlowałam, ale przepaść między cenami jest kosmiczna i nie wiem z czego wynika (a więc także za ile ewentualnie mogę sprzedać). Z góry dziękuję za odpowiedź i życzę miłego dnia :D

2

Odp: Wartość kart holo

Witaj, zdjęcia kart i dokładny opis wszystkich otarć, rys i zadrapań prawdopodobnie pomoże. Niestety nikt z nas nie wróży z tekstu.

3

Odp: Wartość kart holo

Karty przez te lata były trzymane w koszulkach w pudełku, dlatego też nie dopatrzyłam się żadnych otarć i zadrapań (oprócz gyaradosa, jak wrócę po południu do chatki to zrobię zdjęcie wink), kolekcjonowane były głównie dla samej kolekcji, niżeli grania. Pytam głównie orientacyjnie o średnią cenę po jakiej są sprzedawane takie normalne karty przez normalne osoby jak ja. ;P Prawdopodobnie jeszcze je trochę potrzymam, zanim sprzedam, niezbyt mi się śpieszy.
Swoją drogą, gdyby zaglądnął tu ktoś posiadający gg i chętny wprowadzić mnie na nowo w świat tcg, byłabym wdzięczna.