1,951

Odp: Spotkania

Znów się nie udało sad Jeśli ktoś będzie chciał coś pograć w niedzielę 15.11 to dawajcie znać. Wcześniej w terminie weekendowym nie dam rady.

1,952

Odp: Spotkania

A w ten weekend nie chcecie?

1,953

Odp: Spotkania

Matura rozszerzona z matmy i fizyki, egzaminy zawodowe, egzaminy z japońskiego i angielskiego to dla mnie trochę dużo, po prostu się nie wyrabiam, doba jest za krótka, ale spróbuję wpadać częściej, wstępnie pasuje mi każdy weekend, ale ale muszę wiedzieć sporo przed spotkaniem (3-4) dni, szczególnie jeśli chodzi o niedziele.

Edit: Jak dobrze pójdzie to po maturach, a przed OTP będę mógł wreszcie poświęcić ZNACZNIE więcej czasu i pieniędzy tej karciance.

Mam Landorusa EX na zbyciu

1,954

Odp: Spotkania

5 grudnia, sobota.

Powiedzmy na 12:00 w Paradoxie. Tournament.

Ktoś coś?

1,955

Odp: Spotkania

http://ptcg.eu/forum/extensions/om_images/img/56561150c812e/facebook_like_thumb.png

To wszystko niestety prawda.

1,956

Odp: Spotkania

Dla mnie o wiele lepsza byłaby niedziela, w sobotę niestety mam nikłe szanse na udział.

1,957

Odp: Spotkania

Rozumiem. Czy komuś jeszcze robi różnicę sobota/niedziela?

adriank1's Strona

Podziękowali za posta: McLer

1,958

Odp: Spotkania

Będę wtedy raczej w Warszawie. Nic na 100%, ale wstępnie się piszę na niedzielę.

1,959

Odp: Spotkania

Nie wiem jak z chajsem, ale czas znajdę do 1530

Mam Landorusa EX na zbyciu

1,960

Odp: Spotkania

Czyli z tego co zrozumiałem, raczej niedziela. W porządku - będę jeszcze z każdym z was potwierdzał indywidualnie czy na pewno wam pasuje smile

Umówmy się na niedzielę na 11:45 w takim wypadku pod Paradoxem.

Format: Expanded (BW-on)

adriank1's Strona

Podziękowali za posta: McLer

1,961

Odp: Spotkania

Jakieś nagrody? Jeśli nie, dopuszczamy proxy?

EDIT: Mi jednak bardziej będzie odpowiadać sobota, wtedy prawie na pewno będę. Sorry za zamieszanie.

EDIT2: Tylko musimy zacząć wcześniej, najlepiej około 10 rano, żebym mógł wyjść o 13:30 (o 14 mam szkolenie w pobliżu Arkadii). Chyba, że pasuje Wam popołudnie - dajmy na to 16:30.

1,962

Odp: Spotkania

Powysyłajcie mi swoje telefony do wtorku do wieczora na PW, tak będzie łatwiej dogrywać szczegóły - inaczej termin nam przeleci a my dalej nie będziemy dogadani.


Zatem jeszcze raz - SOBOTA czy NIEDZIELA?

adriank1's Strona

Podziękowali za posta: McLer

1,963

Odp: Spotkania

Niedziela.

1,964

Odp: Spotkania

Dla mnie sobota jednak lepsza.

1,965

Odp: Spotkania

Denis putas.
Ja preferuję tak jak Adrian.

:::::::::::||"""\\::::://""\\ ::::::||"""\\.::::||:::||""\\ ::::|| :::::::::::
:::::::::::||:::://:::://::::::\\:::::||:::://:::::||:::||::::\\:::||::::::::::::
:::::::::::||::::\\::://====\\::::||::::\\ ::::||:::||:::://:::||::::::::::::
:::::::::::||__//://::::::::::::\\::||__//:::::||:::||_//:::::||::::::::::::

1,966

Odp: Spotkania

A mi i Karsowi chyba jedno, więc jedyne pytanie czy uda się pogodzić Tojaxa z Arturem. Czy ktoś ma kontakt do Kogi, bo  zostawił nieprecyzyjną informację?

Co do proxów to jak dla mnie obojętne, byleby tylko były w miarę czytelne (obrazki). Nawet wtedy można zagrać o boostera na zachętę.

Jeśli ktoś ma inne zdanie, niech pisze.

adriank1's Strona

Podziękowali za posta: McLer

1,967

Odp: Spotkania

Jednak pasuje mi o wiele bardziej sobota. Zatem głos na sobotę i Adrian czekam na Ciebie w piątek przyjacielu.

:::::::::::||"""\\::::://""\\ ::::::||"""\\.::::||:::||""\\ ::::|| :::::::::::
:::::::::::||:::://:::://::::::\\:::::||:::://:::::||:::||::::\\:::||::::::::::::
:::::::::::||::::\\::://====\\::::||::::\\ ::::||:::||:::://:::||::::::::::::
:::::::::::||__//://::::::::::::\\::||__//:::::||:::||_//:::::||::::::::::::

1,968

Odp: Spotkania

Dużo bardziej pasuje mi niedziela, ale i w sobotę się pojawię.

Tojax - dałbyś radę na sobotę?

To wszystko niestety prawda.

1,969

Odp: Spotkania

Nie chcę obiecywać na 100%, ale jest duża szansa, że ja również się pojawię, w zależności od tego jak będę się czuł za kółkiem.

Chciałbym się też wybrać do Bratysławy, ale niestety do tego momentu nie zanosi się bym zdążył skompletować deck. Dlatego jedyne co mi pozostaje to prosić Was o pożyczenie. Jeśli nie da rady będę musiał z tego pomysłu zrezygnować.

Część kart powinienem już mieć, ale w takie cacka jak:
4 VS Seeker
Computer search
3 Strong Energy
3-3 Donphan
Jolteon AOR
3 Hawlucha
4 Robo substitude
4 Korrina

1 Jirachi ex
1 Schaymin ex

nie zdążę się zaopatrzyć. W sobotę będę wiedział na 100% czego mi jeszcze brakuje.
Jeśli ktoś może pożyczyć te karty to proszę o PW. Ewentualnie coś innego grywalnego, cobym miał czas potrenować.
Pozdro

1,970

Odp: Spotkania

W sumie nie mam nic przeciwko temu, żebyście ustawili się wcześniej - ja wjeżdżam na centralna dopiero o 11:24 więc pewnie przy punktualnych pociągach będę w paradoxie lekko przed 12.

Mam nadzieję, że uda mi się jeszcze po drodze złapać Artura i Kogę i że uda się nam coś pograć smile

1,971

Odp: Spotkania

W sobotę będę.

Wciąż jeszcze proszę o pomoc w uratowaniu mojego wyjazdu do Bratysławy. Dużo kart do mnie powinno do tego momentu spłynąć.
Kars podtrzymał moją nadzieję, ale wciąż brakuje mi kilku kart.

Są to:
4 Hawlucha FFI
1 Sigilyph safe guard
1 Evee + 1 Jolteon AOR
1 szt. Sycamora (jedzie z Anglii i być może nie dojedzie) lub 4 juniper, bo to expanded
4 Robo substitute
3 Focus Sash
1 CS

2 Strongi, 4 Korriny i 3 Fighting Stadium mam od Karsa
1 lub 2 Silver Bangle + ewentualnie Shaymin ex od Szymona

Opcjonalnie mógłbym zagrać Landobatem, ale musiałbym pożyczyć 3 Landorusy ex od mistrza Polski i 1 Lucario ex (bo jednego już mam).
Karty oddam w stanie nienaruszonym i postaram się jakoś odwdzięczyć.

Pozdro

1,972

Odp: Spotkania

+ pokaż spoiler

http://ptcg.eu/forum/extensions/om_images/img/566041c318ad6/Boostery.jpg
^nagrody.

Paradox zarezerwowany na sobotę (05.12) na 10:30.

To wszystko niestety prawda.

1,973

Odp: Spotkania

Adrian pomoże z jolteonem i juniperami. Kars okazało się, że ma też 3 Hawluchy i Sigilypha.

Zostało:
4 Robo substitute
3 Focus Sash
1 CS

1,974

Odp: Spotkania

Ile proxów(jeśli w ogóle) dopuszczacie?

:::::::::::||"""\\::::://""\\ ::::::||"""\\.::::||:::||""\\ ::::|| :::::::::::
:::::::::::||:::://:::://::::::\\:::::||:::://:::::||:::||::::\\:::||::::::::::::
:::::::::::||::::\\::://====\\::::||::::\\ ::::||:::||:::://:::||::::::::::::
:::::::::::||__//://::::::::::::\\::||__//:::::||:::||_//:::::||::::::::::::

1,975

Odp: Spotkania

Mi to w sumie jedno. Byle były porządne.

adriank1's Strona

Podziękowali za posta: McLer