1

Temat: Raporty z Krakowa

Wrzucam jeden na szybko.
Udało nam się nawiązać kontakt z przyszłym pokoleniem graczy, bo na razie można ich jedynie nazwać posiadaczami kart.

Jeżeli koledzy Drobnego dadzą się przekonać by grać na turniejach, jak zrobimy dla nich specjalną kategorię wiekową (bo z nami grać nie chcą, bo za trudno), która im de facto jeszcze rok przysługuje, to jest szansa mieć 8-9 osób w kategorii wiekowej Senior i jakieś 6-7 w Masters co tydzień wink.

Grało nas dziś 8 osób, klasyfikacja końcowa po kazdy z każdym [decydujący mecz bezpośredni zwykle]

1. Qzin 6-1
2. Reksio 6-1
3. Yoyo 5-2
4. Zgredek 4-3
5. Jingo
6. Wexegon
7. Kicek
8. Grzesiek 0-7

Oczywiście piszę zmęczony po imprezie i bez informacji, ale tak mi się wydaje przynajmniej że wyglądał ranking. O taliach nic nie powiem, poza może tym, że Reksio wymyślił niesamowicie dobry koncept, którym podzielił się ze mną w tramwaju i którego aż strach się bać, a którego nie widziałem jeszcze NIGDZIE rozpisanego online. Ma chłopak mózg jednak jak sklep.

Młodzi mają sporo kart, niestety od DP wzwyż, grali między sobą bez energii i nie znają zasad poprawnych, ale za tydzień zamierzam poświęcić czas zamiast grać na turnieju na nauczanie ich zasad i zrobienie im mini turnieju wink.

Stąd duża prośba, jeśli ktoś ma nadmiar energii z Base Setu czy jakichkolwiek dajcie znać, będą im potrzebne na starcie. EXy już mają, problem mają z podstawowymi rzeczami.


No i już na rozluźnienie dwa niesamowite teksty Kicka. Pierwsze miało być jako meme o mnie:
"Poniosły go emocje"

"Dostały przepukliny"


Oraz : Jak kiedyś zgubiłeś pasek na ulicy, to ludzie pytali co to za rondo. Świetne oba wink Tyle ode mnie, ale jak już pisałem my już mamy ciszę przedwyborczą big_smile

7 miejsce ECC 2013
19 miejsce ECC 2014
Więcej grzechów nie pamiętam. Za wszystkie lock decki serdecznie dziękuję.

2

Odp: Raporty z Krakowa

Biorąc pod uwagę, że ostatnio nikt specjalnie się nie kwapi, by wrzucić kompletny raport z turnieju, tym razem, zrobię to ja. Było nas 8 osób, zagraliśmy systemem każdy z każdym, czyli po siedem rund. Kolejność wedle zajętych miejsc w turnieju:

Qzin: bilans 6-1
WYGRANE: Reksio, Kicek, Wexegon, Jingo, Grzesiek, Zgredek; PORAŻKI: Yoyo

Reksio: bilans 6:1
WYGRANE: Kicek, Wexegon, Yoyo, Jingo, Grzesiek, Zgredek; PORAŻKI: Qzin

Yoyo: bilans 5:2
WYGRANE: Qzin, Kicek, Wexegon, Jingo, Grzesiek; PORAŻKI: Reksio, Zgredek

Zgredek bilans 4:3
WYGRANE: Kicek, Wexegon, Yoyo, Grzesiek; PORAŻKI: Qzin, Reksio, Jingo

Jingo bilans 3:4
WYGRANE: Wexegon, Grzesiek, Zgredek; PORAŻKI: Qzin, Reksio, Kicek, Yoyo

Wexegon bilans 2:5
WYGRANE: Kicek, Zgredek; PORAŻKI: Qzin, Reksio, Yoyo, Jingo, Zgredek

Kicek bilans 2:5
WYGRANE: Jingo, Grzesiek; PORAŻKI: Qzin, Reksio, Wexegon, Yoyo, Jingo, Zgredek

Grzesiek bilans 0:7

Piszę to z rozpiski tabelki, bo nie mamy rozpisanych po kolei rund.

3

Odp: Raporty z Krakowa

Kicek nam się psuje sad

4

Odp: Raporty z Krakowa

Ojjj tam tongue

OTP 2016 Organizator
Online Tournaments Organizator

5

Odp: Raporty z Krakowa

20.04.2013

W Krakowie odbyły się dwa turnieje. Do sankcjonowanego wyniki obiecał podać Qzin.

Jeśli chodzi o drugi turniej każdy z każdym:

1. Nataku 3:1
2. Reksio 3:1
3. Yoyo 2:2
4. Qzin 2:2
5. Zgredek 0:4

Nie było klasycznych rund, kolejność meczy jest w większości poprawna, po lewej zwycięzcy:

Qzin - Nataku
Reksio - Yoyo
Nataku - Yoyo
Qzin - Zgredek
Nataku - Reksio
Yoyo - Qzin
Nataku - Zgredek
Reksio - Qzin
Reksio - Zgredek
Yoyo - Zgredek

Nagrody były tak słabe, że nie warto wspominać. Przynajmniej na sankcjonowanym był scramble switch

6

Odp: Raporty z Krakowa

Do sankcjonowanego gdzieś tam już wrzuciłem na oficjalną stronę plik z wynikami.

www.free.of.pl/q/qzin/standing.jpg

Tak to wygląda jak się zechce wyświetlić wyniki dla obu kategorii wiekowych wink.


Jak mówiłem, tak się stało, Reksio złożył nowy deck i nas pocisnął wink.

7 miejsce ECC 2013
19 miejsce ECC 2014
Więcej grzechów nie pamiętam. Za wszystkie lock decki serdecznie dziękuję.

7

Odp: Raporty z Krakowa

Dnia 27.04.2013 Odbył się turniej w Dragonusie. Było na 5

Oto wyniki

1. YOYO
2. Zgredek
3. Asteorida
4. Wexegon
5. Kamil

Oczywiście nagrody były z plasmy ale nic się nie trafiło dobrego jedynie dobrą kartą były kody do PTCGO.  big_smile

Aye SIR!!!

8

Odp: Raporty z Krakowa

To wrzucę raport z Krakowskiego niesankcjonowanego Każdy z Każdym.

Tak więc było nas 6, a końcowe standingi wyglądały następująco:
1. Drobne 3-2
1. Kicek 3-2
1. Qzin 3-2
1. Yoyo 3-2
1. Zgredek 3-2
666. Wexegon 0-5

Kolejność alfabetyczna by nikt nie czuł się źle. Niemniej pierwszy raz zdarzyła nam się taka sytuacja by nie dało się normalnymi Tie Breakerami wyłonić kolejności.

Ustaliliśmy że bierzemy po boosterku i szczęśliwi. Wexegon i Zgredek zagrali bez Catcherów i mało brakowało a Zgredek by wygrał turniej, ale jednak Garbodory robią swoje wink. Ale do rzeczy. Istotna informacja dla przyjezdnych:

Pojawia się nowy Krakowski Tie Breaker. Jeżeli gramy już turniej każdy z każdym i pojawia się zakleszczenie 3 osobowe lub więcej, gdzie mecz bezpośredni nie pomoże, małych punktów nie idzie zróżnicować bo są dokładnie takie same, to następuje:

Osoby które mają jakieś proksy w talii automatycznie lądują PONIŻEJ osób, które grają oryginalnymi kartami. Im mniej proksów tym wyższe miejsce - następnie stosujemy regułę meczów bezpośrednich i dalej normalnie tie breakerami.


Niestety reguła powstała po dzisiejszym turnieju, gdzie niespecjalnie można było ją zastosować (bo nie było powiedziane PRZED turniejem), a więc zacznę może opisywać turniej:


Runda 1 (vs Yoyo)

W ciągu ostatnich 2 miesięcy Yoyo wpakował w talię myślę, że z 500 zł minimum. Może i więcej, ale efekt jaki uzyskał to fakt, że od 3 tygodni nie udało mi się z nim wygrać. Landorus Ex + Lugia Ex to bardzo szybka i bardzo skuteczna talia, ale uznałem, że może powrót do Garbośmieciów pozwoli mi chociaż uchronić się przed Lugią Ex.

I faktycznie meczyk był na dużo bardziej wyrównanym poziomie, nie zakończył się na 2 zabitych pokemonach i pomimo weaknessu na walkę udało się nawiązać równy mecz. N na jedną kartę u Yoya dał mi w pewnym momencie nadgonienia go w nagrodach i gdyby nie to, że dobrał Skylę być może bym i wygrał, bo plan był tylko tury zabrakło wink. Mecz tygodnia, ale więcej nie powiem bo musiałbym zdradzić co dokładnie w talii gra Yoyo, a on akurat talii nie zmieni przed OTP tak łatwo wink.


Runda 2 (vs Kicek)?

Nie  pamiętam kolejności meczów, więc wrzucam opis gry z Kickiem. Chłopak wreszcie złożył coś w czym się odnalazł. Dostał ode mnie przydomek Kicek Costa, bo talia była BARDZO bliska temu co napotkałem u mistrza świata, a rozwalił mnie w ślicznym stylu robiąc Ultra ball po Raikou  ex, Energy Switch, Dynamotor, jedna energia z ręki i snajpując za 100 po ostatnią nagrodę. Wymyślone, starczyło kart, ładnie wygrane.

Może zostanie przy swojej talii, bo wreszcie osiągnął z nią wynik na jaki zasługuje wink.

Runda 3 (vs Wexegon)

Articuno EX + Dusknoir to jednak nie to samo co Articuno Ex + Garbodor. Nadmiar Keldeło Exów i innych badziewi sprawia, że 100% pewny paraliż to jednak nie jest takie przegięcie jakie było kiedyś. Co smutne trochę. Bo pamiętam jak tłumaczyłem na forum isy wieki temu, dlaczego nigdy nie wypuszczą karty, która daje 100% pewny paraliż - bo była by przegięta.

Za tydzień złoży coś innego zapewne. Niestety odstawał dzisiaj poziomem od reszty graczy głównie przez to. I przez brak Catcherów.


Runda 4 (vs Zgredek)

Jednak RayEeelsy to mój ulubiony match up dla szybkich Darkraiów Ex z użyciem Garbodorów. I chociaż Zgredek potraktował jednego śmiecia Raikou Exem, chwilę wcześniej rzucił Tool Scrappera to w koniec końców udało mi się rozbić jego 2 Exy i 2 węgorze i wygrać grę.

Ten to co tydzień innym deckiem gra, ale cóż... źle mu nie idzie wink.

Runda 5 (vs Drobne)

Drobne zagrał rogue deckiem, bo karty do innej talii zostawił u kolegi, a więc na swojej drodze moje Darkrai Exy napotkały 2 Kyuremy, 2 Duskulle, 1 Dusknoira i chyba ubiłem mu jeszcze coś z tych malutkich poczków. Na jego nieszczęście dobrze wiedziałem co jest główną bronią w tej talii i na celownik wziąłem Dusknoiry. I choć mecz zakończył się tak, że Drobnemu została 1 nagroda to zwycięstwo było pewne i spokojne, a stan z 3-1 do 1-1 Drobne zmienił tylko dla honorowych nagród.

Tak, on też za tydzień pewnie zagra czym innym, tak więc nie ma co się cieszyć, że napisałem kto czym gra wink.


2 tygodnie temu grałem Darkrai + Hydreigon z tajnym techem Lugią Ex. Dziś grałem Darkrai + Garbodor [bez walki, nie jak w Arnhem!]. Za tydzień? Definitywnie nie będę trzymał 3 sableye'ów w talii. To już nie hammer time wink.

7 miejsce ECC 2013
19 miejsce ECC 2014
Więcej grzechów nie pamiętam. Za wszystkie lock decki serdecznie dziękuję.

9

Odp: Raporty z Krakowa

Dla potrzeb rankingu elo z zeszłego tygodnia:

Kicek wygrał z: Qzin, Wexegon, Drobne  Przegrał: Yoyo, Zgredek
Qzin wygrał z: Zgredek, Wexegon, Drobne  Przegrał: Yoyo, Kicek
Yoyo wygrał z : Kicek, Qzin, Wexegon Przegrał: Drobne, Zgredek
Drobne Wygrał z : Wexegon, Zgredek, Yoyo Przegrał : Qzin, Kicek
Wexegon przegrał wszystko



Na potrzeby rankingu elo z tego tygodnia:

Qzin: Wygrał wszystko
Yoyo: Wygrał z - Jingo, Zgredek, Drobne   Przegrał z - Qzin, Wexegon
Zgredek: Wygrał z -  Wexegon, Jingo, Drobne  Przegrał z - Qzin, Yoyo
Jingo: Wygrał z - Wexegon, Drobne   
Wexegon: Wygrał z - Yoyo, Drobne
Drobne: Przegrał wszystko.


Takie też były standingi turniejowe turnieju każdy z każdym. Młodzi nam hałasowali czym nas denerwowali, pojawił się jeden gracz "znikąd", który gra tylko na PTCGO, ale zacznie grać z nami.


Najgenialniejsze mecze turnieju to mecz z Jingo oraz z Yoyo, gdzie z Jingo nie dobrał ognistej energii by mnie wykończyć, a z Yoyo przegrywałem 1-6 w nagrodach i rzuciłem N'a, którym skutecznie wygrałem grę.


Otworzyliśmy całego boxa z PLFu (turniejowo i poza turniejem)
Trafiło się z sensownych rare'ów i trainerów:

1 x Max Potion
1 x Juniper FA
1 x Tornadus Ex
1 x Latias Ex
2 x Triada
3 x Float Stone
3 x Plasma Badge
4-5 x Plasma Ball
1 x Mr Mime
1 x Absol
1 x Raticate
1 x Metagross

i to by było w zasadzie na tyle. 0 Ghetsisów. Tak więc generalnie choć karty w secie fajne, to wracamy do polityki BW2, gdzie uncommon był rzadszy niż rare? wink No chyba, że po prostu kiepski booster box.

7 miejsce ECC 2013
19 miejsce ECC 2014
Więcej grzechów nie pamiętam. Za wszystkie lock decki serdecznie dziękuję.

10

Odp: Raporty z Krakowa

Ghetsis jest rarem. Ale zgadzam się z przedmówcą, chociaż nie wiem, czy ktoś śledził częstotliwość trafiania się z poprzedniego setu Infernape'a, który wydaje mi się, że jak wypadł raz na box, to też było święto, choć karta przeciętna.

11

Odp: Raporty z Krakowa

Akurat Infernape'ów na parę boosterów + draftów miałem 3 i gdyby Shun nie zbierał kompletu to nie wiem, co bym z nimi zrobił. ;p

12

Odp: Raporty z Krakowa

Ja miałem na myśli niedobór Float Stone'ów jako problem, ale spoko wink. No i plasma badge'ów. Taka bieda.

7 miejsce ECC 2013
19 miejsce ECC 2014
Więcej grzechów nie pamiętam. Za wszystkie lock decki serdecznie dziękuję.

13

Odp: Raporty z Krakowa

Dnia 23 maja 2013 roku big_smile odbył się turniej w Krakowie.
Brało w tym turnieju udział tylko 5 osób bo więcej nie miało czasu ze względów że to środek tygodnia sad
Wyniki:
1. YOYO       4-0 wszystkie wygrane
2. Nataku     3-1 przegrana: YOYO wygrana: Wexegon,Jingo,Zgredek
3. Wexegon    1-3 przegrana YOYO, Nataku, Zgredek wygrana: Jingo
4. Jingo      1-3 przegrana: YOYO , Wexegon , Nataku wygrana: Zgredek
5. Zgredek    1-3 przegrana: YOYO ,Nataku,Jingo wygrana:Wexegon

Runda 1 (vs Nataku)
Nataku zagrał swoimi wspaniałymi Ho-Oh'ami . Gra się zaczeła pociągnełem pierwsze 7 kart i uznałem że mój deck się zaczyna zacinać bo nie miałem supportera i na dodatek nataku zaczynał sad . Gra Trwała nie długo bo 3 tury nataku na aktywie miał cały czas terakiona a ja ze swoim szczęsciem jak w poptrzedniej turze zdiscardowałem całą rękę to dociągnełem  bicycle z którego doszła double i mogłem terakiona zabić lugia gg big_smile

Runda 2 (vs Wexegon )
Jak wiadomo darkraie nie lubią Landorusów big_smile . Zaczeliś my grę wexegon wyszukał darkraia i stwierdził że 2 ma w prizach co było przykre sad , zabił mi jednego landorusa a ja odziwo wykończyłem go pozostałymi dwoma nie atakując lugią bo nie chciała mi dojść sad

Runda 3 (vs Jingo)
To była bardzo dłuuuuuuuuuuga gra . Jak od 1,5 miesiąca najbardziej podobają mi się mecze z qzinem to ten był równie udany . Gra się toczyła przez jakieś 40 min i była bardzo interesująca bo Jingo skutecznie scatcherował mi keldeło i nie mogłem o wycofać przez jakieś 5 tur co spowodowało że jingo prawie mnie pokonał brakło mu tylko 1 energy żeby podłożyć pod mewtwo i zabić tego keldeo ale nie udało mu sięi dobiłem jako mewtwo landorusem big_smile

Runda 4 (vs Zgredek)
Ta gra z kolei była bardzo krótka . Zgredek zaczoł ze swoją horsea i próbował wyszukać basiców ale się mu to nie udało więc oddał mi ture ja z kolei wystawiłem lugia +double + coloress machine i brakowało 1 energy więc użyłem N . Z N'a w ostaniej karcie doszło tego czego potrzebowałem drugi coloress machine i tak oto zdonkowałem Lugią big_smile

Nagrody były lipne bo graliś my tylko o 2 busterki w tórych się nic nietrafiło oprucz team plasma badge i supperial energy retrival .

P.S prosze o wyrozumiałość bo to mój pierwszy raport big_smile

14 (edytowany przez wexegon01 2013-05-30 09:42:02)

Odp: Raporty z Krakowa

Dnia 25.06.2013r. odbył się turniej w Krakowie.
Jak co tydzień spotkaliśmy się w Dragonusie
było na 8

Wyniki:
4-0. YoYo Wygrana: Wexegon, Rexio, Tensu, Jingo
3-1. Wexegon przegrana: YoYo wygrana: Kicek, Zgredek, Tadeusz
3-1. Rexio Przegrana: YoYo wygrana: Jingo, Tensu, Tadek
2-2. Jingo Przegrana: YoYo, Rexio wygrana: Kicek, Tadek
2-2. Zgredek Przegrana: Wexegon, Tadek wygrana: Kicek, Tensu
1-3. Tadek Przegrana: Wexegon, Jingo, Reksio wygrana: Zgredek
1-3. Kicek Przegrana: Wexegon, Zgredek, Jingo wygrana: Tensu
0-4. Tensu Przegrał wszystko


Nagrody 8 boosterków z plasma freeze godne uwagi karty to:
Kyurem PF revers
float stone
Latias Ex
Shadow Triada
Plasma ball

Runda 1
Wexegon vs Kicek (Wygrał:wexegon)
Yoyo vs Jingo (Wygrał:yoyo)
Rexio vs Tensu (Wygrał:rexio)
Zgredek vs Tadek (Wygrał:Tadek)

Runda 2
Wexegon vs Yoyo (Wygrał:yoyo)
Kicek vs Jingo (Wygrał:Jingo)
Zgredek vs Tensu (Wygrał:zgredek)
Tadek vs Rexio (Wygrał:rexio)

Runda 3
Wexegon vs Zgredek (Wygrał:wexegon)
Yoyo vs Rexio (Wygrał:yoyo)
Kicek vs Tensu (Wygrał:kicek)
Tadek vs Jingo (Wygrał:jingo)

Rudna 4
Wexegon vs Tadek (Wygrał:wexegon)
Yoyo vs Tensu (Wygrał:yoyo)
Rexio vs Jingo (Wygrał:rexio)
Zgredek vs Kicek (Wygrał:zgredek)

Wybaczie za to ale drugi raz w życiu pisałem raport.

Aye SIR!!!

15

Odp: Raporty z Krakowa

Wszystko fajnie, ale jedna niespójność. Z Tensu nie grałem, tylko wygrałem z Tadkiem. Dlatego też byłem wyżej niż Zgredek, bo miałem wyższe tie-breakery.

16

Odp: Raporty z Krakowa

Wex, czy mógłbyś rozpisać jeszcze raz te parowania, ale tym razem runda po rundzie? Bo jeśli nie graliście każdy z każdym to nie sposób się pomylić (co z resztą wytknął już Jingo, a może nie być jedyny).

17

Odp: Raporty z Krakowa

Wybaczcie już naprawiam te usterki

Aye SIR!!!

18

Odp: Raporty z Krakowa

Powiem tak:

Mimo iż większość Krakowskich graczy była nieobecna uzbierało się nas 5 osób.

Co udało się załatwić? Turniej każdy z każdym na który spóźnił się Jingo i rozegrał dwie rundy, ale honorowo wpłacił pograł, wziął crap bo nie zdążył więcej, spóźnił się do roboty i ... a zresztą sam wie co zrobił jeszcze wink.


Więc tak. Pierwsze 3 miejsca zajęliśmy wspólnie Ja, Yoyo i Zgredek klasycznym zakleszczeniem no i kolejność draftu zdecydowała kostka. Jingo wygrał z Tensu no i tyle w temacie kolejności.


Po turnieju udało mi się ograć moim nowym troll deckiem dwukrotnie Yoyo i było bardzo śmiesznie. Pysznieśmy się bawili.

A tak poważnie: Udało się załatwić w skrócie tak, Dragonus ma swój pop id na który załatwiają sobie status tournament organizera, ściągną programik do sankcjonowania i będą oni sankcjonować turnieje, a więc jako profesor będę miał trochę możliwości pogrania i tak wink.

Będą osobne drafty dla kategorii wiekowych o ile graczy będzie odpowiednia ilość (2+ dla danej kategorii wiekowej, draftu z 1 boostera nikt nie będzie sobie sam dla siebie robił). Tak więc zacznijmy może się mobilizować do przychodzenia.

7 miejsce ECC 2013
19 miejsce ECC 2014
Więcej grzechów nie pamiętam. Za wszystkie lock decki serdecznie dziękuję.

19

Odp: Raporty z Krakowa

Raport z 22 czerwca 2013 roku big_smile

Zebrało się nas dziś 9 osób i postanowiliśmy że zagramy 3 rundy swissa gdyż Kicek i Jingo się spieszyli do pracy sad

A oto wyniki z naszego turnieju  :

1. YOYO    3-0        W: Kicek , Jingo , Wexegon
2. Kicek   2-1        W: Zgredek , Rafał L: YOYO
3. Tadek   2-1        W: Wexegon , Rafał L: Jingo
4. Jingo   2-1        W: Tadek , Bye L: YOYO
5. Zgredek 2-1        W: Drobne , Bye L: Kicek
6. Drobne  2-1        W: Tensu, Bye L: Zgredek
7. Wexegon 1-2        W: Tensu L: YOYO , Tadek
8. Tensu   1-2        W: Rafał L: Wexegon , Drobne
9. Rafał   0-3        L: Tensu , Kicek , Tadek

W nagrodach trafił się latios Ex , Absol , 2 float stony , Triada , Plasma ball

20

Odp: Raporty z Krakowa

YOYO napisał/a:

Zebrało się nas dziś 9 osób i postanowiliśmy że zagramy 3 rundy swissa gdyż Kicek i Jingo się spieszyli do pracy sad

Już nie przesadzajmy z tym śpieszeniem się, bo wyście poszli, a ja zostałem i godzinę układaliśmy coś tam do decku z młodym, bo nie miałem co robić... Na początku słyszałem 4 rundy. Przy 3 na bye'a bym się nigdy nie zgodził...

21

Odp: Raporty z Krakowa

To jest moja wina za co przepraszam Was bardzo

OTP 2016 Organizator
Online Tournaments Organizator

22

Odp: Raporty z Krakowa

Dobrze!

Dziś 27/06/2013 odbył się turniej. Ustaliliśmy sobie Ligę Wakacyjną w Krakowie, ale to Qzin jeszcze ma opracować.

Było nas 7 i zagraliśmy każdy-z-każdym (lista uwzględnia już miejsca które zajęła dana osoba):

1. YoYo - Win: Jingo, Kicek, Zgredek, Qzin, Grzesiek, Tensu; Lose: -
2. Jingo - Win: Kicek, Zgredek, Qzin, Grzesiek, Tensu; Lose: YoYo
3. Kicek - Win: Tensu, Zgredek, Grzesiek; Lose: Qzin, YoYo, Jingo
4. Zgredek - Win: Qzin, Tensu, Grzesiek; Lose: YoYo, Kicek, Jingo
5. Qzin - Win: Kicek, Grzesiek; Lose: YoYo, Tensu, Zgredek, Jingo
6. Grzesiek - Win: Tensu; Lose: Qzin, YoYo, Zgredek, Kicek, Jingo
7. Tensu - Win: Qzin; Lose: YoYo, Zgredek, Kicek, Jingo, Grzesiek

Graliśmy o 4 boosterki i z ciekawszych rzeczy było: Life Dew, SER, Plasma Ball, Plasma Energy, 4 Kody;

OTP 2016 Organizator
Online Tournaments Organizator

23 (edytowany przez YOYO 2013-07-06 19:07:25)

Odp: Raporty z Krakowa

Raport z turnieju 4.07.2013 ( czwartek )

Zebrało się nas 7 osób i zagraliśmy każdy z każdym
Oto wyniki :
1. YOYO      6-0     W: Qzin , Tensu , Zgredek , Wexegon , Jingo , Grzesiu
2. Wexegon   4-2     W: Tensu , Zgredek , Grzesiu , Jingo    L:Qzin , YOYO
3. Jingo     3-3     W: Qzin , Zgredek , Grzesiu     L: YOYO , Tensu , Wexegon
4. Zgredek   3-3     W: Qzin , Tensu , Grzesiu       L: YOYO , Jingo , Wexegon
5. Qzin      3-3     W: Tensu , Wexegon , Grzesiu    L: YOYO , Zgredek , Jingo
6. Tensu     2-4     W: Jingo , Grzesiu         L: YOYO , Qzin , Wexegon , Zgredek
7. Grzesiu   0-6     L: YOYO , Qzin , Tensu , Zgredek , Wexegon , Jingo


Raport z turnieju 6.07.2013 ( sobota )

Zebrało się nas 6 osób i zagraliśmy każdy z każdym
Oto wyniki :
1. YOYO    4-1       W: Qzin , Drobne , Kicek , Rafał    L: Wexegon
2. Qzin    4-1       W: Kicek , Wexegon , Rafał, Drobne  L: YOYO
3. Kicek   3-2       W: Wexegon , Drobne , Rafał         L: YOYO , Qzin
4. Drobne  2-4       W: Wexegon , Rafał                  L: YOYO , Qzin , Kicek
5. Wexegon 2-4       W: Rafał , YOYO                     L: Qzin , Kicek , Drobne
6. Rafał   0-5       L: YOYO , Qzin , Wexegon , Kicek , Drobne

Co do nagród to na obuch turniejach nic się nie trafiło więc nie mamy się czym pochwalić

24

Odp: Raporty z Krakowa

raport z turnieju 11 lipca 2013

Jak co czwartek zebraliśmy się żeby zagrać turniej , ale dziś coś się stało z połową i albo musiała pracować albo coś innego wypadło więc było nas tylko 4 osoby

Oto wyniki z turnieju :

1. YOYO      3-0               W: Zgredek , Grzesiek , Jingo
2. Zgredek   2-1               W: Jingo , Grzesiek   L: YOYO
3. Grzesiek  1-2               W: Jingo              L: YOYO , Zgredek
4. Jingo     0-3               L: YOYO , Zgredek , Grzesiek

Nie dość że frekwencja nie dopisała , Jingo w każdej rundzie miał problem z dociągnięciem supportera na rękę to jeszcze nic się nie trafiło w nagrodach . Według mnie turniej tak średnio udany ale 1 miejsce jest big_smile

25

Odp: Raporty z Krakowa

YOYO wyluzuj bo ELO dla Ciebie skali nie będzie miało...

[20:14] Kakel: ja byłem Trollem, co chyba nikogo tu nie dziwi ;p