126

Odp: Prośby o zmiany na forum

Dobre: Zablokowana opcja odpowiadania w dziale wymian
Do dopracowania: Nadal można odpowiadać za pomocą cytatu
Prośba: Blokada tej opcji

adriank1's Strona

Podziękowali za posta: McLer, keeshii

127

Odp: Prośby o zmiany na forum

Dzięki za uwagę. Gdy znajdę chwilkę, to wgram poprawkę. Planuję też usunąć wszystkie odpowiedzi w tematach wymian - jeśli ktoś ma tam cos ważnego, to proszę to przenieść do pierwszego posta.

128

Odp: Prośby o zmiany na forum

Zegar na forum mi się przestawił o godzinę sad . Mimo że mam ustawioną dobrą strefę czasową i czas letni.

129

Odp: Prośby o zmiany na forum

Przepraszam
Sprawa wygląda tak, że próbuję dodać do wanta Rayquaze EX ROR- tą bezbarwną, ale niestety dodaje się ta smocza.
Niby jak najeżdżam na nią w wyszukiwarce to jest ta co trzeba, ale gdy wysyłam temat, pojawia się ta smocza.
Tak samo jest w przypadku FA, Mega i Mega FA sad

130

Odp: Prośby o zmiany na forum

Trzeba dopisać numerek na końcu:

[card=Rayquaza EX ROS-2] 

Rayquaza EX ROS
M Rayquaza EX ROS
Rayquaza EX ROS-2
M Rayquaza EX ROS-2
Rayquaza EX ROS-3
M Rayquaza EX ROS-3

A tym dlaczego numerki nie działają kiedy się wybiera z listy musi się zainteresować keeshii.

131

Odp: Prośby o zmiany na forum

Dziękuję bardzo smile

132

Odp: Prośby o zmiany na forum

Ok, widzę w czym rzecz. Bawię się w przepisywanie kodu wyszukiwarki. Naprawię problem, gdy już ruszy nowy silnik stronki.

Podziękowali za posta: McLer

133

Odp: Prośby o zmiany na forum

Proszę o założenie działu "Drugi Katowicki Maraton Pokemon - 19 września".

Nie ukrywam, że bardzo ułatwiłoby mi to organizację smile Jeśli się nie da, to zostanę w klasycznych ramach forum.

adriank1's Strona

Podziękowali za posta: McLer

134

Odp: Prośby o zmiany na forum

ShrimpCards napisał/a:

Przepraszam
Sprawa wygląda tak, że próbuję dodać do wanta Rayquaze EX ROR- tą bezbarwną, ale niestety dodaje się ta smocza.
Niby jak najeżdżam na nią w wyszukiwarce to jest ta co trzeba, ale gdy wysyłam temat, pojawia się ta smocza.
Tak samo jest w przypadku FA, Mega i Mega FA sad

Problem poprawiony. Pozdrawiam.

Podziękowali za posta: McLer

135

Odp: Prośby o zmiany na forum

Jest mi ktoś z was w stanie powiedzieć jak wygląda sprawa z umieszczaniem małych grafik w podpisie? Jest taka opcja, czy przechodzi tylko tekst?

136

Odp: Prośby o zmiany na forum

arturomod napisał/a:

Rozjeżdżają się "Wymiany" - jako ostatni post pokazuje się jakiś, lecz autor wyświetla się nie ten, który powinien.

Problem wrócił sad

Podziękowali za posta: keeshii

137

Odp: Prośby o zmiany na forum

Link do zdjęć z OTP 2013 nie działa. Przekierowuje na stronę główną Omastara.

:::::::::::||"""\\::::://""\\ ::::::||"""\\.::::||:::||""\\ ::::|| :::::::::::
:::::::::::||:::://:::://::::::\\:::::||:::://:::::||:::||::::\\:::||::::::::::::
:::::::::::||::::\\::://====\\::::||::::\\ ::::||:::||:::://:::||::::::::::::
:::::::::::||__//://::::::::::::\\::||__//:::::||:::||_//:::::||::::::::::::

Podziękowali za posta: keeshii

138 (edytowany przez keeshii 2015-10-12 21:30:29)

Odp: Prośby o zmiany na forum

Problem zgłoszony przez Babidiego poprawiony. Gdy zmieniałem silnik strony i podmieniałem bazę danych, to zgubiłem artykuły związane z OTP 2014 hmm

Błąd zgłoszony przez Kakela nadal analizuję. Czekam aż wymiany się znowu rozjadą, wtedy może się czegość dowiem.

btw. dzięki za testy.


Panda napisał/a:

Jest mi ktoś z was w stanie powiedzieć jak wygląda sprawa z umieszczaniem małych grafik w podpisie? Jest taka opcja, czy przechodzi tylko tekst?

Ok, odblokowałem tag "img" w sygnaturach. Małe obrazki w sygnaturach są spoko, natomiast za umieszczenie czegoś dużego będą ostrzeżenia.


EDIT:
Wgrałem poprawkę odnośnie wymian. Teraz sprawa powinna być już definitywnie załatwiona.

Podziękowali za posta: McLer

139

Odp: Prośby o zmiany na forum

keeshii napisał/a:

Ok, odblokowałem tag "img" w sygnaturach. Małe obrazki w sygnaturach są spoko, natomiast za umieszczenie czegoś dużego będą ostrzeżenia.

Dziękuję smile

140

Odp: Prośby o zmiany na forum

Sugestia: Dział "Talie do Expanded", który nie jest schowany jako archiwum działu "Talie do BW-on" sprzed 3 lat? Biorąc pod uwagę, że mnóstwo turniejów jest obecnie w Expanded, może się przydać.

Podziękowali za posta: Bulbinek, Bidulek

141

Odp: Prośby o zmiany na forum

Wypadałoby już dodać na forum sekcję pt. "OTP 2016" wink

142

Odp: Prośby o zmiany na forum

Chciałem to zrobić, ale taką moc ma tylko Keeshii sad

A przy okazji właśnie zauważyłem, że forum nie wykrywa windowsa 10 i mam znaczek jak bym siedział na 98 xD

143

Odp: Prośby o zmiany na forum

Proponowałbym założyć jakiś post z recenzją wymian lub coś podobnego żeby potencjalni kupujący lub wymieniający się wiedzieli z kim warto robić interesy, a z kim nie. Niestety komentowanie wymian jest wyłączone i nie ma żadnego przepływu informacji o płynności/jakości wymian/kupna/sprzedaży.

Podziękowania za transakcje dla: Adrian22, adriank1, Aveross, Babidi, Banzail, Bidulek, Bulbinek, Fosgen_2004, Inumaru, Kakel, Kars, Kicek91, kixos, Koga, konradmadry, Krizz, Lesiu, Lokolin, mcszuwacz, Piterr, Schen, ShrimpCards, sikorkatrol, szymon.przybyl, wexegon01, X-Wing666.

Podziękowali za posta: Bidulek

144

Odp: Prośby o zmiany na forum

Jestem za. Co prawda mozna podziekowac w poscie z want/have ale dla przejrzystosci transakcji recenzje by nie zaszkodzily.

Podziękowali za posta: kordian222

145

Odp: Prośby o zmiany na forum

Proszę o zmianę czasu na forum na ten aktualny w miarę możliwości wink

146

Odp: Prośby o zmiany na forum

Profil > Ustawienia > Włącz korekcję czasu letniego.

Podziękowali za posta: arturomod

147

Odp: Prośby o zmiany na forum

Nie do końca o forum, ale bug na stronie. Jak się wpisze w wyszukiwarkę na stronie głównej coś i wyszuka się to wyskakuje, że "Przykro mi, nie znalazłem żadnych kart". Dopiero na stronie wyszukiwarki jak się coś wpisze to działa.

148

Odp: Prośby o zmiany na forum

Czemu nie mam prawa dodawania nowych tematów w dziale wymiany? Jeszcze tydzień temu mogłem i założyłem jeden temat. Czy to dlatego że mogę mieć tylko jeden temat w tym dziale?

"Przepraszamy! Nie masz uprawnień by zamieścić nowy temat"

149

Odp: Prośby o zmiany na forum

Tak, obowiązuje limit jednego tematu na użytkownika.

150

Odp: Prośby o zmiany na forum

Rhezus napisał/a:

Czemu nie mam prawa dodawania nowych tematów w dziale wymiany? Jeszcze tydzień temu mogłem i założyłem jeden temat. Czy to dlatego że mogę mieć tylko jeden temat w tym dziale?

"Przepraszamy! Nie masz uprawnień by zamieścić nowy temat"

Proszę: Rhezus Want

Na wypadek, gdybyś miał problem go odnaleźć w tym spamie.