1,901

Odp: Spotkania

No ok to na kiedy robimy jakies spotkanie dogadajmy jakis termin fajnie by bylo pograc . smile Pozdrawiam

1,902

Odp: Spotkania

Co jest nie tak z weekendem 12/13? Jest 3 pewnych chętnych + może ja + Kars, który się ma dostosować, a to więcej niż przez całe miesiące w Warszawie tongue .

1,903

Odp: Spotkania

no o tę niepewność właśnie chodzi, widocznie ja już jestem pesymistycznie nastawiony;p

no ale dobra to na 12/13 jest dawidos, ja, koga.
a Kakel i Kars jeszcze nie wiedzą.

1,904

Odp: Spotkania

Wiele wskazuje na to, że w przyszły weekend to i na mnie możecie znów liczyć...

McLer,
simply The Best
in every contest

1,905

Odp: Spotkania

Jak szybko ustalicie dzień, to moze i mi uda sie przyjść.

1,906

Odp: Spotkania

To wole niedziele.

1,907

Odp: Spotkania

Dobra to co 12 13 spotykamy się ? big_smile tylko gdzie ?

1,908

Odp: Spotkania

No dobra to czekam na info i wbijam smile. Są jakies wymogi co trzeba przyniesc na takie spotkania czy cos bo pierwszy raz bede sad .

1,909

Odp: Spotkania

U mnie zmiana: w grę wchodzi tylko sobota.

1,910

Odp: Spotkania

O, ja właśnie chciałem pytać, czy mam do Paradoxu dzwonić. No dobra, skoro wyszły nowe kupony do KFC, to chodźmy tam.

Mnie nadal jest obojętne, w który dzień się zobaczymy. Ktoś ma jeszcze jakieś preferencje?

Są jakies wymogi co trzeba przyniesc na takie spotkania czy cos bo pierwszy raz bede

Właściwie nie, poza taką oczywistością, że jeśli chcesz grać, to musisz mieć deck. Może być nawet z wydrukowanymi proksami, myślę, że skoro jesteś nowy, to nikt nie będzie miał Ci za złe, poza tym sporo kart pewnie uda Ci się zdobyć albo pożyczyć. Jesteśmy uprzejmi.

To wszystko niestety prawda.

Podziękowali za posta: adriank1

1,911

Odp: Spotkania

A no dobra to wszystko posiadam smile to co napisales .To spotykamy sie w sobote czy niedziele ?

1,912

Odp: Spotkania

Będę w sobotę smile .

Podziękowali za posta: adriank1

1,913

Odp: Spotkania

Sobota, 11:00, KFC - będę.

McLer,
simply The Best
in every contest

Podziękowali za posta: adriank1

1,914

Odp: Spotkania

Też będę

Podziękowali za posta: adriank1

1,915

Odp: Spotkania

Mi dzień obojętny, ale wolałbym wiedzieć który jak najszybciej. Mam sporo do nadrobienia z matmy więc na pół weekendu zaszyje się gdzieś w Kampinosie, Palmirach czy innym lesie i będę zakuwać. A parę innych spraw też trzeba załatwić.

Mam Landorusa EX na zbyciu

1,916

Odp: Spotkania

Chyba jest już ustalone, że sobota. Format XY-on, co nie?

1,917

Odp: Spotkania

no tak xy-on. nie ma co już kombinować inaczej smile

1,918

Odp: Spotkania

Pomozecie mi ewentualnie złożyć taką talię w tym formacie bo mam talię roaring skies zapdos i ja trochę zmienilem, wezmę wszystkie karty jakie mam posiadam z Ex kyorge sceptile machamp . To ma być po prostu talia startową czy można ją zmieniać ?

1,919

Odp: Spotkania

Muszę Was najmocniej przeprosić, ale nie dam rady przyjść jutro. Zadecydowały czynniki, na które niestety nie mam wpływu sad

1,920

Odp: Spotkania

Czy ktoś ma zamiar grać w ogóle na jesieni w Warszawie? Nie ukrywam że chciałbym mieć do czego wracać za parę miesięcy, ale wolałbym żebyście się potrafili ogarnąć beze mnie (czy Adriana).

1,921

Odp: Spotkania

ja mam zamiar ;p

1,922

Odp: Spotkania

Szczerze, to ja też bym pograł. Tylko muszę znaleźć dobry termin.

adriank1's Strona

Podziękowali za posta: McLer

1,923

Odp: Spotkania

Rownież jestem chętny, ale jak juz pisałem znacznie wcześniej, muszę znać terminy spotkań z tygodniowym wyprzedzeniem, zeby umówić sobie odpowiednio grafik w pracy.

1,924

Odp: Spotkania

ja będę dostępny w każdy weekend października, tak sądzę.

1,925

Odp: Spotkania

Rozumiem że to są luźne rozgrywki, tj. gracie też proxami? Jaki format dominuje? smile