76

Odp: Chcecie turniej?

Może grać jak chce

adriank1's Strona

Podziękowali za posta: McLer

77

Odp: Chcecie turniej?

Oczywiście również jestem jak najbardziej za

78

Odp: Chcecie turniej?

Nie widzę problemu

79

Odp: Chcecie turniej?

Evildanon napisał/a:

ale to by wszedl od nastepnej rundy? co z tamtymi rundami ktore banzail rozegral?
i kwestia, ze tak jak Yabol z konsko. ja z babidim gralibysmy na jednym koncie, wiec jak nas sparuje bedzie problem;p

No to będzie problem temu najlepiej zacznijcie grać jak najszybciej na swoich kontach, aby w następnej edycji nie było takich kwiatków. Babidi wchodzi z 2 porażkami, ponieważ zostaje wpisany w miejsce Banzaila, w drugim przypadku musielibyśmy grać ligę od nowa.

Mała aktualizacja przedłużam 3 rundę do końca tego tygodnia czyli o 2 dni wydłuży nam się cały turniej, ponieważ doszedł Babidi wczoraj a chciałbym aby każdy z graczy miał równe szanse na rozegranie swoich gier.

Niestety muszę ukarać parę konsko - Babidi za nierozegranie meczu szkoda że pomimo powiekszonego czasu na rundę nie udało wam się jej rozegrać. 4 runda START!

5 runda zaczęła się wczoraj. Decydujące rozgrywki o top4 czas zacząć smile

80

Odp: Chcecie turniej?

My z Karsem przez niesprzyjający termin nie daliśmy rady zagrać. W weekend nie było możliwości, a wczoraj Kars nie wrócił do 22, więc w naszym pojedynku musi być remis.
Pozdro i gratulacje dla zwycięzców

81

Odp: Chcecie turniej?

Pary TOP 4:
Barti - Lesiu
Yabol - Arturomod
Czas na rozegranie do końca tygodnia mile widziane szybciej smile Jak macie chęć możecie zrobić wideo bo niestety nie ma trybu obserwatora na ptcgo.
Co mi tam dorzucę jeszcze 100 paczek dla 4 miejsca niech każdy z czołowej 4 będzie nagrodzony. Nagrody wyglądają następująco 500, 300, 200, 100. Enjoy!

Podziękowali za posta: arturomod, Barti

82

Odp: Chcecie turniej?

Manchox napisał/a:

Pary TOP 4:
Barti - Lesiu
Yabol - Arturomod
Czas na rozegranie do końca tygodnia mile widziane szybciej smile Jak macie chęć możecie zrobić wideo bo niestety nie ma trybu obserwatora na ptcgo.
Co mi tam dorzucę jeszcze 100 paczek dla 4 miejsca niech każdy z czołowej 4 będzie nagrodzony. Nagrody wyglądają następująco 500, 300, 200, 100. Enjoy!


A damy radę rozegrać szybciej? W poniedziałek wieczorem wyjeżdżam sad

83

Odp: Chcecie turniej?

Po 5 rozpoczętych grach (PTCGO nas nie lubi) udało nam się z bartim zagrać 3 gry. Barti wygrał 2-1.

84

Odp: Chcecie turniej?

Artur to już zależy jak się dogadasz z Yabolem. Mamy pierwszego finaliste Bartiego, Lesiu zagra w meczu o 3 miejsce.

85

Odp: Chcecie turniej?

Wygrałem, ugadam się tam z Bartim na jutro czy coś.

86

Odp: Chcecie turniej?

Ok Finał Barti - Yabol mecz o 3 miejsce Arturomod - Lesiu

87

Odp: Chcecie turniej?

Wygrałem znów ;p

88

Odp: Chcecie turniej?

Gratulację Yabol udało ci się zdetronizowac niepokonanego Bartiego prz okazji zdobywając 500 boosterów z Plasma Freeze, myślę że Barti jest również zadowolony z 300 paczek smile aby odebrać nagrody to proszę dodać M4nchox powinienem być tak ok. 20. No i jak tam mecz o 3 miejsce.

89

Odp: Chcecie turniej?

Udało mi się wygrać z Lesiem. Wielkie dzięki dla Manchoxa za super turniej oraz dla wszystkich graczy wink

90

Odp: Chcecie turniej?

Ok to dodawać mnie bo właśnie wróciłem od dziadków i będę rozdawał nagrody.

91

Odp: Chcecie turniej?

Jak coś możecie robić trade do mnie tylko pamiętajcie że jest limit chyba 99 na 1 kartę bo jak chciałem wysłać wiecej to wyrzuciło błąd.

92

Odp: Chcecie turniej?

jutro się odezwę smile

93

Odp: Chcecie turniej?

Dobra to Yabol i Arturomod powinni już mieć swoje paczki. Barti, Lesiu ja jestem przeważnie po 19. Myślę że jak macie mnie na fb to będzie najszybciej a jak nie możecie założyć public trade na jakiś crap i wam wyślę smile