Temat: Zamówienia na trolla - Śląsk

Zbieram zamówienia na single z serwisu trollandtoad.com , które zostanie wysłane za jakieś dwa tygodnie, tj. 14 lub 15 kwietnia.

Przypomnę, że celujemy między 50 a 60 dolarów żeby tanio wyszło i żeby nie trafić w cło, więc przy kilku większych zamówieniach trzeba będzie rozbić te paczki na kilka mniejszych.

Dla jasności - do mnie idzie tylko jedna koperta, więc przy większej liczbie ktoś musiałby mi pomóc. Celnik nie jest idiotą i jeśli widzi dwie paczki na ten sam adres od tego samego dostawcy, to potrafi dodać do siebie dwie liczby. Sprawdzone.

Będę musiał zamrozić sporo kasy w związku z OTP, więc niestety tym razem nie będę mógł wyłożyć za was i 'oddacie mi kiedyśtam'. No, chyba, że faktycznie jakieś mniejsze kwoty na kilka dni, wtedy nie będzie większego problemu.

Zapraszam na PW!

adriank1's Strona

Podziękowali za posta: McLer

2

Odp: Zamówienia na trolla - Śląsk

Przypomnę, że zamówienie leci jutro. Można się jeszcze dopisywać.

Jutro jeszcze przez cały dzień będę sprawdzał czy wasze zamówienia są ostateczne i czy jesteście w stanie dać określoną kwotę za karty. Bądźcie dyspozycyjni.

adriank1's Strona

Podziękowali za posta: McLer

3

Odp: Zamówienia na trolla - Śląsk

Doszło zamówienie z trolla. bez większych problemów, bez cła.

Karty można odebrać na przykład drugiego maja, planuję pojawić się w Katowicach i może uda się nam coś pograć.

Chętnie wtedy też skompletuję jakieś pieniądze, bo na razie tylko Banzail wywiązał się ze zobowiązania.

adriank1's Strona

Podziękowali za posta: McLer