51 (edytowany przez Piterr 2013-04-13 21:32:00)

Odp: Spotkania cotygodniowe we Wrocławiu

Cztery osoby, trzy grające turniejowo, każdy z każdym do dwóch winów, wpisowe 12,50zł (booster od osoby), ale draftu jeszcze nie było, w poniedziałek się zrobi, bo Schen musiał iść jak jeszcze stallowałem grałem z Averossem (ale w boosterkach trzech się trafił Zapdos EX, Colress Machine, Escape Rope i aż trzy kody(!)).

Ogólnie wyszło tak:
Piterr 1-2 Schen
Aveross - Bye

Aveross 2-1 Schen
Piterr - Bye

Piterr 1-2 Aveross
Schen - Bye

1. Aveross (Darkrai/Hammertime/Victini/Mewtwo)
2. Schen (RayEels)
3. Piterr (Klinklang BLW/PlasmaKlang/Darkrai/Keldeo/Terrakion EX/wtechowany Bouffalant z DCE/Groudon/Kyogre)

...czyli jak bardzo słabe matchupy ma kolorowy Klinklang z RayEelsami i Hammertimem.

Graliśmy od 10.00 do 16.00 w sumie i było fajnie. Tak w dużym skrócie.


Przypominam, poniedziałek, 17.00, KFC.

Obecna liczba Patratów: prawie 600 chyba, potem policzę

52

Odp: Spotkania cotygodniowe we Wrocławiu

Dobra, jest taka sprawa, że będę miał chwilową przerwę z graniem do końca miesiąca. Ale w razie czego mogę wpadać do KFC po pracy z boosterkami jeśli będą Wam potrzebne, oraz wpadnę w pon z tym draftem wink

53

Odp: Spotkania cotygodniowe we Wrocławiu

Ojoj:O Co to się stało? No ja jutro będę chciał zrobić jakieś delikatne zakupy więc Schenie weź coś co tam byś chciał sprzedać a co mogło by mi się przydać tongue I boosterki też weź.

Maślak ;P -> Tak poprostu wink Od lat big_smile
+ dla AgentX za udaną i szybką transakcje.
+ dla McLer za udaną i szybką transakcje.

54

Odp: Spotkania cotygodniowe we Wrocławiu

Ok, to wezmę ze sobą segregator w razie czego smile

55

Odp: Spotkania cotygodniowe we Wrocławiu

teraz mam wolne w Piątek 19, Środa 24, Czwartek 25 i Piątek 26 mam na 5 do 13:20 więc o 16-17 mogę spokojnie być. Od Niedzieli 28 mam urlop.

Maślak ;P -> Tak poprostu wink Od lat big_smile
+ dla AgentX za udaną i szybką transakcje.
+ dla McLer za udaną i szybką transakcje.

56

Odp: Spotkania cotygodniowe we Wrocławiu

Mam wolne od wtorku do czwartku w następnym tygodniu (byłbym jednak za czwartkiem), także godzina jak dla mnie dowolna (Inumaru o 16 jakoś będzie, jeśli będzie, to może już koło 15.00 zaczniemy? Pasuje Wam, Aveross, Maślak?).

Obecna liczba Patratów: prawie 600 chyba, potem policzę

57

Odp: Spotkania cotygodniowe we Wrocławiu

Dam rade być w czwartek. Na powiedzmy 15:30-16

Maślak ;P -> Tak poprostu wink Od lat big_smile
+ dla AgentX za udaną i szybką transakcje.
+ dla McLer za udaną i szybką transakcje.

58

Odp: Spotkania cotygodniowe we Wrocławiu

Pany! Co tu tak cicho jest ?? Już nie ma schena to nikt więcej nie pisze?

Maślak ;P -> Tak poprostu wink Od lat big_smile
+ dla AgentX za udaną i szybką transakcje.
+ dla McLer za udaną i szybką transakcje.

59

Odp: Spotkania cotygodniowe we Wrocławiu

A kto ma pisać? Jest umówione spotkanie w czwartek, potwierdzone, zgłosiłem się ja, Inu i Maślak, Aveross sobie przeczyta, to napisze (tak, napisz, czy przeczytałeś i Ci pasuje, Averossie), Schen jak będzie, to przyjdzie, chociażby po karty od Miśka, które być może już będą, i tyle w sumie.

Obecna liczba Patratów: prawie 600 chyba, potem policzę

60

Odp: Spotkania cotygodniowe we Wrocławiu

Haha smile Spoko widzimy się w takim razie w czwartek big_smile

Maślak ;P -> Tak poprostu wink Od lat big_smile
+ dla AgentX za udaną i szybką transakcje.
+ dla McLer za udaną i szybką transakcje.

61

Odp: Spotkania cotygodniowe we Wrocławiu

Jeśli będą Wam boosterki potrzebne na turniej, czy cuś to dajcie znać to je podrzucę wink

62

Odp: Spotkania cotygodniowe we Wrocławiu

Ja myślę, że chociażby "na pożycz" kart do talii jesteś mi potrzebny big_smile bym mógł coś ugrać wink... Bosterii myślę, że też się nam przydadzą myślę że po jednym na łebka tak by każdy po turnieju wyszedł chociaż z jedną rarką i był zadowolony ;D

Maślak ;P -> Tak poprostu wink Od lat big_smile
+ dla AgentX za udaną i szybką transakcje.
+ dla McLer za udaną i szybką transakcje.

63

Odp: Spotkania cotygodniowe we Wrocławiu

Oj, z pożyczeniem jakiś ciekawszych (z tych których używam w obu taliach) może być problem raczej, bo jak dostanę od Piterra karty to bym chciał coś sobie poskładać w domu, ewentualnie coś z segregatora byłbym  w stanie zarzucić, ale najlepiej jakbym wiedział co, bo nie wiem, czy jest sens mi go taszczyć całego ^^' I inna sprawa, że nie wiem też dokładnie o której się pojawię, więc może być tak, że zjawię się jak już będziecie przy drugiej, czy trzeciej rundzie turnieju.

64

Odp: Spotkania cotygodniowe we Wrocławiu

Co do dnia to nie ma dla mnie problemu a odnośnie boosterków to chętnie, tak długo jak ktoś zamierzałby coś ode mnie kupić smile.
btw kto i co ode mnie pożyczał ostatnim razem?

65 (edytowany przez Piterr 2013-04-22 15:28:38)

Odp: Spotkania cotygodniowe we Wrocławiu

Szczerze mówiąc nie stoję przy kasie i raczej wolałbym odpuścić tym razem grę z wpisowym, także jak chcecie to beze mnie możecie draftować, nie wiem, jak Inu, chyba, że w ogóle z turnieju zrezygnujemy i będziemy ot tak grać gry testowe, jak dla mnie wszystko jedno.

EDIT
Aha, i taka sprawa, jak ktoś ma gdzieś niepotrzebne te najzwyklejsze counterki oznaczające burna i poisona z Theme Decków, to bardzo proszę o przyniesienie, jakoś się dogadamy (1zł za oba mogę dać, sporo jak na pospolity kawałek tektury?).

Obecna liczba Patratów: prawie 600 chyba, potem policzę

66 (edytowany przez xmaslakx 2013-04-22 20:56:36)

Odp: Spotkania cotygodniowe we Wrocławiu

AVEROS! Ja od ciebie brałem 4 N'y i 2 Juniperki. Jeśli chcesz to sprzedać to daj jakąś rozsądną cenę i ja się przygotuje. Daj jakieś rozsądne ceny nie takie żywcem w przeliczeniu z trola.

SCHEN! 1x SABLEYE 2x BOUFALANT (ten a powerką -20) 2x Juniperka 2xN 2x ENHANCED HAMMER 4x CRUSHING HAMMER 10x Darkneska Te karty porzyczę lub odkupię. No i ewentualnie 4x kaczer ale to już na pozyczenie bo na kupno ich mnie nie stać big_smile

PITER! Dopowiedz co by mi się jeszcze mogło przydać big_smile tongue


Co do gry turnieju z wpisowym i boosterkami możemy sobie dać spokój puki co ja nie widzę problemu żadnego.

Maślak ;P -> Tak poprostu wink Od lat big_smile
+ dla AgentX za udaną i szybką transakcje.
+ dla McLer za udaną i szybką transakcje.

67

Odp: Spotkania cotygodniowe we Wrocławiu

Mnie dzisiaj nie będzie sad Dajcie znać datę następnego spotkania.

68

Odp: Spotkania cotygodniowe we Wrocławiu

smile I dzisiaj PiTTer tongue na swoich testach uzyskał wynik z Maślanym 1:2 tongue...

PS Dzięki Piterr za spotkanie użyczenie kart i grę smile

Maślak ;P -> Tak poprostu wink Od lat big_smile
+ dla AgentX za udaną i szybką transakcje.
+ dla McLer za udaną i szybką transakcje.

69 (edytowany przez Piterr 2013-04-28 16:30:16)

Odp: Spotkania cotygodniowe we Wrocławiu

Pozwolę sobie być na tyle bezczelny, że wypowiem się za wszystkich.

Od środy wolne.
Inu chory, ale może wyzdrowieje, spytam.
Schen ma przeprowadzkę, nie wie, jak mu będzie pasowało w następnym tygodniu.
Mi pasuje każdy możliwy dzień.
Averossowi chyba podobnie jak mi.
Maślak ma wolne (nie wiem, od kiedy, jakoś tak niedługo).

Czyli by było 3-5 osób, chyba nieźle? Osobiście proponuję czwartek, ponieważ bo tak.

Czyli 2.05 (czwartek) w KFC koło Rynku na górnym piętrze, jak zwykle?

Obecna liczba Patratów: prawie 600 chyba, potem policzę

70

Odp: Spotkania cotygodniowe we Wrocławiu

Mam wolne od 28.04 do 07.05 i mi pasi ;P I godzina może być prędka tongue bo np 12 big_smile

Maślak ;P -> Tak poprostu wink Od lat big_smile
+ dla AgentX za udaną i szybką transakcje.
+ dla McLer za udaną i szybką transakcje.

71

Odp: Spotkania cotygodniowe we Wrocławiu

Drobna zmiana planów.

Środa, czy piątek? Ja osobiście wolałbym piątek, żeby potestować trochę decka i zdecydować się, co wreszcie złożę. Godzina faktycznie może być wczesna, ale z drugiej strony jeśli Schen będzie, to może być problem w piątek? Hmm, skoro ja, Inu, Aveross i Maślak mamy wolne, to faktycznie można by już o 12.00 zacząć. wink

Obecna liczba Patratów: prawie 600 chyba, potem policzę

72

Odp: Spotkania cotygodniowe we Wrocławiu

Mną się nie przejmujcie, jeśli uda mi się być to będę, jeśli nie to nie. Serio, teraz mi ciężko powiedzieć i obstawiam, że nawet jeszcze tego samego dnia nie będę pewny. Nastawiajcie się najlepiej na to po prostu, że mnie nie będzie, bo szczerze powiedziawszy to najbardziej prawdopodobna opcja.

73

Odp: Spotkania cotygodniowe we Wrocławiu

tylko piterku pamiętaj że KFC 1 i 3 będzie zamknięte sad a 2 raczej otwarte więc gdzie się podziejemy jak zamkną KFC?

Maślak ;P -> Tak poprostu wink Od lat big_smile
+ dla AgentX za udaną i szybką transakcje.
+ dla McLer za udaną i szybką transakcje.

74

Odp: Spotkania cotygodniowe we Wrocławiu

@up
No tak, całkiem zapomniałem. Wobec tego czwartek z powrotem? Proponuję wstępnie godzinę 12.00, o tej właśnie planuję się zjawić.

Obecna liczba Patratów: prawie 600 chyba, potem policzę

75

Odp: Spotkania cotygodniowe we Wrocławiu

Jakby potrzebne Wam były boosterki to w czwartek jestem w pracy, więc mogę je ze sobą zabrać i ktoś może po nie do mnie podskoczyć w razie co tongue Tylko dajcie znać, czy mam je brać wink