26

Odp: Spotkania cotygodniowe we Wrocławiu

Poniedziałek, w sensie jutro? mam nadzieje, że się wyrobię bo niby mam mieć jakąś wizytę a nie wiem o której godzinie ^.^". Co do turnieju to jeśli ktoś byłby skłonny kupić White Kyurema EX FA to kto wie, kto wie.

@Schen kusząca twoja propozycja jest, tylko nie wiem czy uda mi się wszystko ogarnąć (Przyjeżdża do mnie znajoma/robię fechta/) ale jak tak to bardzo chętnie.

27

Odp: Spotkania cotygodniowe we Wrocławiu

Tak, w sensie jutro. No to ustalone, się jutro widzimy o 17 i gramy 1/2 boosterki. wink Odnośnie soboty to jeszcze jutro możemy obgadać jak to będzie wyglądać, fajnie by było jakbyśmy się zebrali, do OTP też by się jakoś przydało zaczynać przygotowywać tongue

28

Odp: Spotkania cotygodniowe we Wrocławiu

Dzięki PITER za złożenie dobrej talii
Dzięki SCHEN i AVEROS i PITER za użyczenie kart smile
Dzięki Panowie za dobrą grę smile Ale niestety mistrz jest tylko jeden, którym jestem ja tongue. Co prawda to prawda szczęśliwy fart smile Ale pierwsze moje sukcesy więc będę je pamiętał bardzo długo big_smile

Maślak ;P -> Tak poprostu wink Od lat big_smile
+ dla AgentX za udaną i szybką transakcje.
+ dla McLer za udaną i szybką transakcje.

29

Odp: Spotkania cotygodniowe we Wrocławiu

Następnym razem szykuj się na ostry rewanż big_smile

Aveross, Piterr, dajcie znać jak tam z tą sobotą u Was, najlepiej w jakich godzinach możecie być dostępni i wtedy na podstawie tego się coś ustali. Bo ja ogólnie wolny powinienem być przez cały dzień.

30

Odp: Spotkania cotygodniowe we Wrocławiu

Również dziękuję za udany (jak dla kogo...) turniej. Nad matchupami z Rayeelsami i Hammertimem będę musiał popracować, mam nadzieję, że do soboty będzie lepiej.
No właśnie, sobota. Nie podam wprawdzie dokładnych godzin, które mi odpowiadają, ale bardzo by mi zależało na możliwie jak najwcześniejszym rozpoczęciu turnieju, a co za tym idzie jak najwcześniejszym jego zakończeniu (nie, nie mówię o szybkiej grze, terminacji i małej ilości rund, wręcz przeciwnie, tylko żebyśmy nie grali od 15.00 do późnego wieczora, wolałbym zacząć już koło 10.00 (choć dla mnie mogłoby być i wcześniej, ale domyślam się, że nie wszystkim by coś takiego odpowiadało)).
No i wedle obietnicy i moich przewidywań muszę trafić te pozostałe dwie Lugie (tym razem mam nadzieję Full Arty).

Jak z wpisowym? 12,50 i booster od osoby?

Obecna liczba Patratów: prawie 600 chyba, potem policzę

31

Odp: Spotkania cotygodniowe we Wrocławiu

Dla mnie możecie wpadać i o 8:00, żaden problem. Niech tylko Aveross powie jak u niego to wygląda. Wpisowe to też zależy od Was bardziej niż ode mnie tongue jeśli 3 boostery w puli chcemy to 12,50, jeśli 4 to 16,67, jeśli 5 to 20,83, 6 - 25 itd. (mi obojętne, bo ja i tak już wpłaciłem x)). Przeliczyłem pozostałe boostery i powinno ich wystarczyć na miesiąc (i trochę) bez większych problemów. Potem wyjdzie Plasma Freeze i może się zastanowi nad kolejnym boxem.

32

Odp: Spotkania cotygodniowe we Wrocławiu

Sorry, że wcinam się Wam w temat, ale po prostu bardzo się cieszę, że w końcu udało się Wam zagrać Turniej we Wrocławiu. I tak trzymać, Panowie  icon_exclaim
Pozdrawiam - Psyduck  cool

McLer,
simply The Best
in every contest

33

Odp: Spotkania cotygodniowe we Wrocławiu

A ja dalej smile Haha bardzo się ciesze, że talią z 1 kaczerem i złożoną na biegu przez PITERRA udało mi się "coś" zagrać, a i nawet pokonać dwóch przodowych zawodników sceny wrocławskiej big_smile (hihi scena wrocławska tongue). Dzięki Pitter i Schen. Haha kubeł zimen wody od Averosa też był fajny ;p.

Maślak ;P -> Tak poprostu wink Od lat big_smile
+ dla AgentX za udaną i szybką transakcje.
+ dla McLer za udaną i szybką transakcje.

34

Odp: Spotkania cotygodniowe we Wrocławiu

Aj, aj, zapomniałem przecie jeszcze o tym, że Aveross ma w końcu prawdopodobnie z Neff przyjść wink

35

Odp: Spotkania cotygodniowe we Wrocławiu

Jak Wam następny tydzień pasuje? Tzn. w sobotę się dogadamy, myślę, ale jak np. Maślak Ci pasuje?

Ogłoszenie.
Będzie szło zamówienie z trolla dla Wrocławian, koło 22-25 kwietnia. Do tego czasu namyślcie się, kto i jakie karty by zamawiał. Potem listę mi przekażcie, policzymy koszt, na jakimś turnieju mi dostarczycie kasę, przesyłkę podzielimy na liczbę osób. W przypadku cła trzeba będzie dopłacić (!).

Obecna liczba Patratów: prawie 600 chyba, potem policzę

36

Odp: Spotkania cotygodniowe we Wrocławiu

Zdarzyło Ci się już cło z trolla zamawiając same karty?

37

Odp: Spotkania cotygodniowe we Wrocławiu

Nie, nigdy, dlatego prawdopodobnie cła nie będzie (nigdy nie było, wysyłają w liście, a kart chyba tak dużo nie zamówimy...?), ale też nie mogę zapewnić, że go nie będzie, bo jeszcze by nałożyli i by było, że nie uprzedzałem.
W każdym razie zamawiałem z trolla około 5-10 razy i cła ani razu nie było.

Obecna liczba Patratów: prawie 600 chyba, potem policzę

38

Odp: Spotkania cotygodniowe we Wrocławiu

ok smile dzięki za info, uspokoiłeś mnie wink

39

Odp: Spotkania cotygodniowe we Wrocławiu

Poniedziałek mam wolny dzień i Piątek. Wtorek Środa Czwartek praca od 12:40 do 21 więc odpada. To tyle jeśli chodzi o mnie.

Maślak ;P -> Tak poprostu wink Od lat big_smile
+ dla AgentX za udaną i szybką transakcje.
+ dla McLer za udaną i szybką transakcje.

40

Odp: Spotkania cotygodniowe we Wrocławiu

Jeśli chodzi o trolla dajcie znać jak będziecie zamawiać, możliwe jest, że też będę chciał coś. Ale w sumie jeszcze sam nie wiem co hehehe.

Maślak ;P -> Tak poprostu wink Od lat big_smile
+ dla AgentX za udaną i szybką transakcje.
+ dla McLer za udaną i szybką transakcje.

41

Odp: Spotkania cotygodniowe we Wrocławiu

Mi poniedziałek, by pasował. Piątek w następnym tygodniu dla mnie odpada niestety.

42

Odp: Spotkania cotygodniowe we Wrocławiu

No to mamy dwóch chętnych na poniedziałek (którym ten dzień pasuje).

Maślak ;P -> Tak poprostu wink Od lat big_smile
+ dla AgentX za udaną i szybką transakcje.
+ dla McLer za udaną i szybką transakcje.

43

Odp: Spotkania cotygodniowe we Wrocławiu

Ok, co do soboty, Aveross napisał mi, że będą z Neff między 8, a 9. Tak więc myślę, że na 9 możemy się na turniej umówić. Pasuje Ci Piterr? tongue

44

Odp: Spotkania cotygodniowe we Wrocławiu

Jasne, też postaram się zjawić w tych godzinach.

Obecna liczba Patratów: prawie 600 chyba, potem policzę

45

Odp: Spotkania cotygodniowe we Wrocławiu

Ok, no to sobota ustalona smile

46

Odp: Spotkania cotygodniowe we Wrocławiu

A mnieee nie będzieeee ;(. Ale piszcie mi mówcie mi co z poniedziałkiem. Dogadajcie się w sobotę i dajcie mi znać PLZ>

Maślak ;P -> Tak poprostu wink Od lat big_smile
+ dla AgentX za udaną i szybką transakcje.
+ dla McLer za udaną i szybką transakcje.

47

Odp: Spotkania cotygodniowe we Wrocławiu

Kiedy w ogóle Inu z wiatrakarni wraca?

48

Odp: Spotkania cotygodniowe we Wrocławiu

Nie wiem dokładnie, w ten weekend jakoś. Na tydzień wyjeżdżał, a wyjechał w środę.

Znowu poniedziałek? sad No dobra, niech będzie, będę.

Obecna liczba Patratów: prawie 600 chyba, potem policzę

49

Odp: Spotkania cotygodniowe we Wrocławiu

Noo, grzeczny Piterr ;3 no to skoro już nas trójka będzie to niech będzie poniedziałek ;3 Aveross mam nadzieję, że również dołączy tongue

50

Odp: Spotkania cotygodniowe we Wrocławiu

Jak chłopaki turniej wam się udał? big_smile

Maślak ;P -> Tak poprostu wink Od lat big_smile
+ dla AgentX za udaną i szybką transakcje.
+ dla McLer za udaną i szybką transakcje.