1

Temat: Aktywni gracze?

Kto na ten moment z tego forum grywa na PTCGO lub przymierza się do grania?
Najchętniej bym posparował z kimś kto ma dostęp do kart coby pojedynki były równe.

Korzystając z okazji: Czy ktoś ma może na zbyciu Landorusa ex?

2

Odp: Aktywni gracze?

Ja ostatnio zacząłem trochę więcej pogrywać w PTCGO. Mój nick: matt14717.

3

Odp: Aktywni gracze?

Ja dużo gram, lordyabol

4

Odp: Aktywni gracze?

Ja gram: olo222

5

Odp: Aktywni gracze?

Ja też trochę gram (Buttermilkiem smile), Suisho_Kasumi

6

Odp: Aktywni gracze?

BlackSunset.

Nie wiem ile mam decków, ale praktycznie każdy jest rogue.

7

Odp: Aktywni gracze?

roboswier87
Jeśli mnie widzicie w grze to nie wahajcie się pisać

Czyli trochę ludu chyba gra. Mam nadzieję, że scena online rozkwitnie, gdy ruszy w końcu opcja turniejów.
Na allegro jest trochę kodów w niezłej cenie. Jeśli ktoś reflektuje to polecam zajrzeć smile

8

Odp: Aktywni gracze?

Mangars

Jestem w tym całkiem nowy, więc będę wdzięczny za wszelkie rady ^^

9

Odp: Aktywni gracze?

Turnieje są znowu testowane. Myślę, że niebawem mogą wprowadzić je już na dobre.
Mam nadzieję, że będą jakieś "elitarne" i Polacy będą mogli się wykazać.

Szkoda tylko, że nas tak mało, ale mam nadzieję, że jeśli coś takiego wprowadzą to liczba rodaków się powiększy smile

10

Odp: Aktywni gracze?

Ja jestem strasznie aktywnym graczem~ I w dodatku strasznie nie mam z kim grać ;_; Przez co moja motywacja siada, ale nie aż tak strasznie jak te dwie poprzednie sprawy tongue
Niedawno udało mi się uzbierać aż 1265 monet, za które kupiłem takie duże coś (wybaczcie nie znam, a raczej nie pamiętam fachowych nazw). Mam już tylko  do zapełniania trzeci pokój w challengerach. Wchodzę właściwie codziennie. <- Taki tam pogląd na moją aktywność.
Mój poziom gry jest raczej wyżej niż przeciętny i trochę lepszy niż średni, ale nie mnie to oceniać tylko innym tongue

Cóż. Wybaczcie, że się aż tak bardzo rozpisałem. Jeśli ktoś, coś chce wspólnie grać, wymieniać, to zapraszam do mnie pod moim nickiem w grze: Derfinorde. Możecie też pisać tu na PW albo gg,albo złapać mnie na stronie z mojego profilu. W każdym razie łatwo mnie znajdziecie ^^

11

Odp: Aktywni gracze?

Nie gram może dużo (Awaria komputera.), ale jednak coś.. Mój nick to: Tchomer. wink

12

Odp: Aktywni gracze?

Do mnie też zawsze można zagadać - nick Bulbinek. Tylko na razie decki cienkie strasznie mam wink.

13

Odp: Aktywni gracze?

Trochę późno się odzywam, ale dopiero teraz uznałem, że zacznę tam aktywniej grać, Jormungand666 (nie pytajta czemu).

Mam Landorusa EX na zbyciu