26

Odp: Coś trującego

Powiem tak: jest dużo lepiej niż było. Niemniej jednak: drugi atak Venomotha jest strasznie słaby (bo kosztuje 3 energie), jeśli chcesz bazować na Specjalnych Kondycjach to Venomoth umrze zanim go naładujesz. Crobat Plasmowy też ma atak za trzy energie. Jak chcesz to wszystko naładować, kiedy te karty będą ginąć na raz, ewentualnie na dwa od każdego liczącego się atakera w formacie? Linią 1-1 Manectrica? Thundurus EX nijak się nie wpasowuje ani w Specjalne Kondycje, ani w ładowanie atakerów, ani nie bije mocno. Jak chcesz przeszkadzać Toadowi to Leafeon FFI jest dużo lepszym wyborem niż Venomoth. No i 4 Lettery + 16 energii w talii to dużo za dużo.

27

Odp: Coś trującego

Thundurus EX ładuje Crobaty, gdyż są Teamu Plasma. To jak 1 Ultra Ball za 1 Letter? Co do niemożności naładowania Crobatów, to już nimi grałem i często udawało się go (gdyż grałem 1) naładować. A Venomothy gram na PTCGO i jeszcze mi się nie zdarzyło, żeby spadł zanim zada dmg.

Dla przyjaciół i ludzi z Wrocławia Kacper. Dla reszty Kacper lub jeżeli ktoś woli to Kacper, ewentualnie "ten co poskramia Crobaty i Wobbuffety".
Jeżeli szukasz mojego ELO, to jestem wpisany jako Kacper (z Wrocławia).