1,626

Odp: Spotkania

Też preferuje niedziele.

1,627

Odp: Spotkania

To ja odpada jednak w sb wyjezdzam

1,628

Odp: Spotkania

wolę niedzielę

1,629

Odp: Spotkania

czyli wychodzi, ze jednak niedziela w tym tygodniu. jeszcze tylko Ala lat 11 sie nie wypowiedziala.
ja moge w obydwa dni, pogralbym i w sobote i w niedziele smile

1,630

Odp: Spotkania

Ja jednak nie mogę w sobotę hmm . Ale chętnie wpadnę w niedzielę, więc dobrze, że na razie zwycięża ta druga smile .

1,631

Odp: Spotkania

Ja jeszcze nie wiem, dlatego nie zabierałem głosu, licząc, że przegłosujecie coś. Bardziej prawdopodobna dla mnie niedziela.

~Prawdziwy Shun

1,632

Odp: Spotkania

To jak już ustaliliśmy, że w niedzielę...

10:30 KFC?

1,633

Odp: Spotkania

Dla mnie jutro 10:30 w KFC jest OK.

McLer,
simply The Best
in every contest

1,634

Odp: Spotkania

Spoko.Raczej będę.

1,635

Odp: Spotkania

Może być tak, że nie dam rady być jutro - okaże się rano. Z góry przepraszam.

1,636

Odp: Spotkania

ja tez bede

1,637

Odp: Spotkania

Sry, znów zaspałem.

1,638

Odp: Spotkania

Ktoś w niedzielę?

1,639

Odp: Spotkania

ja powinienem być

1,640

Odp: Spotkania

Betonowy Armaldur, znany najeźdźca, znów tutaj nadciąga ? To ja się w niedzielę stawię.

McLer,
simply The Best
in every contest

1,641

Odp: Spotkania

Ja się wstawię.

:::::::::::||"""\\::::://""\\ ::::::||"""\\.::::||:::||""\\ ::::|| :::::::::::
:::::::::::||:::://:::://::::::\\:::::||:::://:::::||:::||::::\\:::||::::::::::::
:::::::::::||::::\\::://====\\::::||::::\\ ::::||:::||:::://:::||::::::::::::
:::::::::::||__//://::::::::::::\\::||__//:::::||:::||_//:::::||::::::::::::

1,642

Odp: Spotkania

Jak Adrian przyjeżdża, to grzech nie być smile Spodziewajcie się mnie.

1,643 (edytowany przez Kars 2015-01-28 14:26:27)

Odp: Spotkania

To co, rezerwować stoły w Para na niedzielę?

Zrobię to jutro. I też jestem.

EDIT: Zarezerwowałem. 11:00.

To wszystko niestety prawda.

1,644

Odp: Spotkania

Hejka. Ja też się pojawię w niedzielę, choć pewnie tylko na chwilkę.

1,645

Odp: Spotkania

hmm wszyscy niedziele zadeklarowali... rozumiem, ze sobota nie wchodzi w gre, pytam przede wszystkim Adriana, bo to na jego fali reszta powiedziala, ze niedziela;p

1,646

Odp: Spotkania

Ja jestem tylko gościem, serio smile rzuciłem dniem bo wcześniej z grubsza wybadałem kto kiedy może przyjść i niedziela była przeważająca - dlatego mój przyjazd jest tylko skutkiem zapowiadanej frekwencji, a nie odwrotnie. Nie chcę wam niczego blokować.


Jeśli ktoś chce pograć sparingi w sobotę to od ok. 16:30 do ok. 19:30 jestem wolny w okolicach metra Wilanowska albo jego okolicy (tj. centrum OK, ale nie drugi koniec miasta) i otwarty na propozycje.

1,647

Odp: Spotkania

czyli niedziela. lepiej jak jest wiecej osob na spotkaniu wiadomo. akurat w te niedziele mialbym malo czasu. na 5 rund tylko tak mysle, a Wy pewnie bedziecie chcieli grac wiecej, wiec nie wiem czy przyjsc i grac. moze wpadne tylko na deale. gdybym mial grac to bym chcial, zebysmy najpozniej o 15 skonczyli ostatnia gre.

1,648

Odp: Spotkania

O ile nikt nie będzie narzekać to można się ten jeden raz umówić wcześniej, np. na 10:00, ale wtedy należy być punktualnym (a już na pewno nie zaspać...), z czym niestety nie wszyscy tutaj potrafią sobie (lub chcą) radzić. Ale wydaje mi się, że to może być jakieś wyjście z tej sytuacji, bo wtedy do 15:00 na pewno powinno się udać skończyć.

McLer,
simply The Best
in every contest

1,649

Odp: Spotkania

przyjde na pewno i w zaleznosci o ktorej zaczniemy i ile rund bedziecie chcieli grac to bede gral albo nie.
na 10 byloby super. ale to wszyscy musieliby potwierdzic czy dadza rade...

1,650

Odp: Spotkania

Trzeba jeszcze wziąć pod uwagę to, że Paradox w niedziele bywa otwierany z opóźnieniem.