1

Temat: Kielce

Pojawiło się tu ostatnio kilku graczy ze Świętokrzyskiego i okolic, więc zakładam temat. Nie jest wykluczone, że po jednej/dwóch stronach sprawa umrze z braku zainteresowania, ale jak nie spróbujemy, to się nie dowiemy.

Zatem: na shoutboxie padła propozycja, aby zobaczyć się 20 lub 21 grudnia. Od razu mówię: nie wiem, czy będę - postaram się do wtedy już wrócić z Warszawy, ale na 100% będę wiedział dopiero w piątek (19), czyli jednak trochę późno. Pomijając tę niedogodność, obie daty są dla mnie póki co akceptowalne.

Ponadto należy wybrać miejsce. Przyznam, że nie znam żadnego karciankowego sklepu ani baru ani niczego w tym guście (może ktoś ma jakąś propozycję?), dlatego naturalnym wyborem zostają galerie. Z dwóch, które w Kielcach są - Echo i Korona - wolałbym chyba tę drugą. Lokalizacja bliżej dworca i możliwość dojścia do niej z buta to główny plus, ale nie bez znaczenia jest też mniejszy tłum. Co prawda ostatni raz byłem w Koronie ponad rok temu, ale zapamiętałem z niej głównie to, że świeciła pustkami. Echo w środku tygodnia o jedenastej jest zawalone ludźmi, a planujemy się zobaczyć w przedświąteczny weekend, więc no sami rozumiecie.

To tyle na początek. Kielecki/świętokrzyski/okoliczny graczu - przyjdziesz?

To wszystko niestety prawda.

Podziękowali za posta: kixos

2

Odp: Kielce

Raczej bede :-D
Tylko nie lepiej gdzies indziej??
Np. na ul. Sienkiewicza

Ten, który ma zamiar pojechać kiedyś na OTP big_smile

3

Odp: Kielce

Masz na myśli jakiś konkretny lokal?

To wszystko niestety prawda.

4

Odp: Kielce

Np. McD :-D haha

Ten, który ma zamiar pojechać kiedyś na OTP big_smile

5

Odp: Kielce

Na poważnie Panowie jesli będzie znana data i godzina to podjadę żeby pograć wink
Myślę, że nas nie wyrzucą z mc chociaż w przyszłości lepza miejscówka by się przydała.
Mi nie pasuje ze względu, że jadę na PokeMeety 20.12 - Kraków, 21.12 - Warszawa
jak coś to 22 prędzej bym się pojawił. Z dworca jak pamiętam jest niedaleko ECHO? (którędy to się szło bo już nie pamiętam yikes)

www.Hikomikos.pl Kolekcjoner PTCG. Gracz dla zabawy ^^

6

Odp: Kielce

Ja bardzo chętnie. Ale tak jak wcześniej pisałem, będę mógł wpaść w 14.02.2015-01.03.2015 oraz w jakieś dłuższe przerwy. Muszę tylko złożyć talię i można ruszać. Co do miejsca proponuje ECHO. Na piętrze 2 (z jedzeniem) jest sporo stołów i można by tam zagrać.

Greninja & Dewott

7

Odp: Kielce

Cos mi wypadlo i nie mg jutro

Ten, który ma zamiar pojechać kiedyś na OTP big_smile

8

Odp: Kielce

Ktoś chętny na spotkanie?
Proponowałbym galerię ECHO, 2 piętro (ze stołami). Mi pasują wszystkie terminy od 14 lutego do 28 lutego. Chciałbym abyśmy wybrali termin gdzie każdy kto jest zainteresowany będzie mógł być. Jakie terminy wam pasują?

Greninja & Dewott

9

Odp: Kielce

Ja i tak będę niebawem w Kielcach (muszę paszport wyrobić). Musicie się spiąć z organizacją dnia.

www.Hikomikos.pl Kolekcjoner PTCG. Gracz dla zabawy ^^

10

Odp: Kielce

Ja mam o tyle zle ze nie wiem kiedy bede. Otoz ja jestem u babci tylko jak tak rodzina zadecyduje :-D ale powinienem byc okolo 21-22.02.
No i do decku brakuje mi obecnie: 3x Lucario EX, 1x Lysandre, 2x Muscle Band, 1x Fighting Stadium :-P

Ten, który ma zamiar pojechać kiedyś na OTP big_smile

11

Odp: Kielce

21.02-22.02 sobota-niedziela
Ja wolałbym sobotę. Nie wiem jak z resztą.

Greninja & Dewott

12

Odp: Kielce

*Chcę dostać złotą łopatę od Pandy*
A tak na poważnie. Dzięki pomocy użytkownika Brendana Micha, znalazł się sklep Wargamer mogący organizować turnieje oraz zacząć sprowadzać karty Pokémon. Właściciel jest miły i otwarty na propozycję, jedyne czego wymaga to minimum 6 osób do regularnych spotkań, (sam też jest chętny) smile Ze sprowadzeniem boosterków do draftu czy innych rzeczy to nie ma problemu (byle by te boosterki nie leżały wieki na półkach) wink
Na tę chwilę jest nas dwójka, nie licząc właściciela Wargamera.
Kars? Ktoś inny? Hiko niestety chwilowo odpada.

Greninja & Dewott

13

Odp: Kielce

Bidulek napisał/a:

*Chcę dostać złotą łopatę od Pandy*
A tak na poważnie. Dzięki pomocy użytkownika Brendana Micha, znalazł się sklep Wargamer mogący organizować turnieje oraz zacząć sprowadzać karty Pokémon. Właściciel jest miły i otwarty na propozycję, jedyne czego wymaga to minimum 6 osób do regularnych spotkań, (sam też jest chętny) smile Ze sprowadzeniem boosterków do draftu czy innych rzeczy to nie ma problemu (byle by te boosterki nie leżały wieki na półkach) wink
Na tę chwilę jest nas dwójka, nie licząc właściciela Wargamera.
Kars? Ktoś inny? Hiko niestety chwilowo odpada.

Dałbym Ci złotego śledzia, a jako że ostatnio za łopatę dostałem chyba warninga,to w tej chwili jedyne co mogę Ci zaoferować życzenia "powodzenia w rozbudowywaniu lokalnej sceny" tongue

Panda's Strona

Podziękowali za posta: Bidulek, mcszuwacz

14

Odp: Kielce

Nie w każdy weekend jestem w Skarżysku, a w te, w które jestem, nie zawsze mam możliwość spędzenia połowy dnia w Kielcach. Dojazdy też zajmują trochę czasu. Więc nic się nie zmieniło, od kiedy pisałem Ci na czacie - jeśli będę miał możliwość, to chętnie wpadnę, ale jako że jednak większość czasu spędzam w Warszawie, to uważałbym siebie za gracza raczej okazjonalnego.

A tak nawiasem mówiąc, bardzo podoba mi się lokalizacja tego sklepu. Wystarczy przejść Sienkiewicza, a poza tym tuż obok jest duży parking na Placu Wolności.

To wszystko niestety prawda.

15

Odp: Kielce

Nie oddamy Karsa! big_smile