Temat: Chcecie turniej?

Siema właśnie odzyskałem hasło do konta na którym mam dużo boosterów z plasma freeze i pytanie czy nie chcielibyście zagrać o nie? Proponuję termin niedziela o 17. Format jak na OTP, ponieważ ban LTC jeszcze nie wszedł w życie. Coś o nagrodach jak będzie więcej niż 16 ludzi zapisanych dam 1000 boosterów do puli do podziału na top8, jak mniej to dam 500boosterów na top4. Jak ktoś jest chętny to zapraszam do zapisów w tym temacie a ja go dodam do drabinki smile

2

Odp: Chcecie turniej?

Jestem chętny, a niedziela będzie wręcz idealna smile

3

Odp: Chcecie turniej?

Pamietam kiedys robilismy zbiorke na skype wiec i tym razem możemy tak zrobić

4

Odp: Chcecie turniej?

Chętnie zagram tylko nie w niedzielę o 17. tongue
Chociażby o 14-15 to jeszcze może być.

5

Odp: Chcecie turniej?

tez zagram

6

Odp: Chcecie turniej?

Chętny! :-)

Odp: Chcecie turniej?

chetny

8

Odp: Chcecie turniej?

DOBRA! Zagram

Aye SIR!!!

9

Odp: Chcecie turniej?

Osobiście wolałbym coś w stylu każdym z każdym po wcześniejszym umówieniu...ale być może zagram i ja.

Jest to termin działkowo - grillowo - imprezowy, więc deklaracja niestety nie jest wiążąca.

Pozdrawiam

Podziękowali za posta: Kars

10

Odp: Chcecie turniej?

Jeżeli będę na mieszkaniu to zagram.

11 (edytowany przez Kars 2015-06-03 00:21:21)

Odp: Chcecie turniej?

Chętnie zagrałbym, ale też nie jestem pewien, czy uda mi się w podanym terminie.

EDIT: Naxalite to ja.

To wszystko niestety prawda.

12

Odp: Chcecie turniej?

Ja powiem więcej, moglibyśmy tak co tydzień grać sobie turniejki ptcgo. tongue
Tylko nie w niedzielę o 17, jak o 18 finał Ekstraklasy!

13

Odp: Chcecie turniej?

Aaa faktycznie - Ekstraklasa. Wobec tego popieram postulat Kuby o zagraniu trochę wcześniej smile

14

Odp: Chcecie turniej?

Jak będę w domu to chętnie. Nawet bez nagród.

adriank1's Strona

Podziękowali za posta: McLer

15

Odp: Chcecie turniej?

Niestety będę w podróży, więc odpadam, może Yabol będzie mógł.

Podziękowali za posta: Barti

16

Odp: Chcecie turniej?

to może piątek 18? i top8 w niedziele po 19 lub sobota po 20.

17

Odp: Chcecie turniej?

Piątek mi pasuje, mogę nawet wcześniej. Niedziela też, ale sobota odpada z racji na pracę i finał LM.

18

Odp: Chcecie turniej?

no mi też piątek pasi, chociaż też jak najwcześniej, bo LCS EU od 18. tongue

19

Odp: Chcecie turniej?

Ja chyba w piątek nie będę miał wolnego w pracy ale jak zbierze się większośc i się zorganizujecie to spoko możecie zacząć wcześniej smile

20

Odp: Chcecie turniej?

A ja mam taką nieśmiałą sugestię:

Nie łatwiej byłoby sparować chętnych i dać im wolną rękę co do terminu rozegrania pojedynku?
1. Robimy drzewko w drodze losowania (wszystko jedno jakiego).
2. Dajemy godzinę i dzień do kiedy trzeba rozegrać pierwszą/drugą/trzecią itp. itd. rundę.

Kwestie organizacyjne, czyli:
- do ilu zwycięstw
- czy ściśle trzymamy się jednej talii
- co w przypadku disconnectu
- jakie nagrody
- czy screen zwycięstwa jest niezbędny
- itd.
do ustalenia przed sparowaniem chętnych.

Jestem przekonany, że wtedy więcej z nas weźmie w tym udział, a i nie będzie sytuacji, że o ściśle określonej godzinie turnieju ktoś akurat miał obiad u babci.

Pozdrawiam

Podziękowali za posta: Kars

21

Odp: Chcecie turniej?

Nie mam zamiaru brać udziału w turnieju, ale już teraz mogę powiedzieć, że propozycja Roberta nie wypali. Dwa lata temu Piterr zorganizował turniej właśnie w takim formacie i było jak było: link do tematu.

22

Odp: Chcecie turniej?

W sumie nie głupi pomysł. To co zapisy do niedzieli w tym temacie a później można ruszyć z taką ligą smile Jak myślicie 4 dni na rundę wystarczą? Można wtedy grać do 2 wygranych, screen można robić chociaż myślę że w naszym środowisku gracze są uczciwi, chyba że będzie dc to wtedy polecam zrobić screen chyba że zawodnicy postanowią rozegrać grę ponownie. Link do rejestracji: http://challonge.com/tournaments/signup/sGgchcTD5r dobrze byłoby jakby zawodnicy rejestrowali się nickami które mają na ptcgo pomoże to przy wysyłaniu wyzwania. Jak będziecie chcieli grać w systemie cały turniej w 1 dzień to też nie ma problemu a na razie chętni mogą się rejestrować.
Jeszcze coś dobrze byłoby jakby osoba zarejestrowana napisała o tym na forum albo w discussion podała swój forumowy nick.

23

Odp: Chcecie turniej?

Kakel napisał/a:

Nie mam zamiaru brać udziału w turnieju, ale już teraz mogę powiedzieć, że propozycja Roberta nie wypali. Dwa lata temu Piterr zorganizował turniej właśnie w takim formacie i było jak było: link do tematu.

W tamtym temacie każdy grał z każdym z tego co widzę, a to ZASADNICZA RÓŻNICA.

W tym wariancie będzie rozlosowana drabinka już od samego początku, czyli nierozegrane gry nie będą blokować dalszego rozwoju turnieju.
Ewentualnie trzeba ustalić co zrobić w przypadku, gdy pojedynek nie został rozegrany w terminie z winy obu graczy (bo co innego gdy tylko jeden się notorycznie nie stawia).
Ja proponuję rzut monetą organizatora który przechodzi i jadziem dalej.

Wszystko da się zrobić. Trzeba tylko zobaczyć jak dopiszą ludzie i jak faktycznie będą potem grać, bo to też bardzo istotne.

24

Odp: Chcecie turniej?

Ja bym dawał po -1 pkt za nierozegranie meczu z winy obu graczy i ustawie 3 pkt za wygraną.

25

Odp: Chcecie turniej?

Manchox napisał/a:

Ja bym dawał po -1 pkt za nierozegranie meczu z winy obu graczy i ustawie 3 pkt za wygraną.

Pytanie czy chcemy rozegrać ligę czy turniej?

Liga tak jak powiedział wyżej Kakel nie wypali, bo nierozegrane gry wszystko zepsują.
Nie ma szans, by wszyscy się spisali i rozegrali swoje gry. Karanie minusowymi punktami doprowadzi z kolei tylko do tego, że zostanie 3 aktywnych i po zabawie.

Krótki turniej, gdzie przechodzi dalej gracz, który zwycięży ma w tym przypadku jedynie sens, bo brak rozegrania gry przez którąkolwiek z par nie ma znaczenia i nie blokuje zabawy innym. Turniej się szybko kończy i ewentualnie potem można rozpisać następny. To dużo łatwiejsze do ogarnięcia rozwiązanie.