Temat: Uczyńmy OTP w Katowicach lepszym #3 - śląska baza noclegowa

Drodzy!

Mamy wielką nadzieję, że 30 maja do Katowic przyjedzie wielu graczy z całej Polski, niektórzy z daleka, inni z bliższa. Niektórzy nawet chcieliby spędzić w Katowicach dwa dni, piątek i sobotę, lub sobotę i niedzielę!

Wielka prośba dla Ślązaków!

Piszcie - w tym temacie, a najlepiej do mnie na PW - jeśli czujecie, że moglibyście przenocować jedną lub kilka osób, które potrzebowałyby noclegu albo chciałyby spędzić u nas dwa dni! Stwórzmy bazę noclegową i odwdzięczmy się innym ,którzy zawsze byli dla nas życzliwi w ten sam sposób (przypomnę choćby możliwość nocowania u Piterra, Yabola i innych w Warszawie dla niektórych z nas).

Śląsk to wielka aglomeracja, więc nie musicie być konkretnie z Katowic - wiem z doświadczenia, że czasem dużą pomocą jest nawet kawałek podłogi pod ciepłym dachem, także zachęcam kto ma możliwość - przyjmijcie przyjezdnych na jedną noc!

Sam mogę zapowiedzieć, że będę mógł przenocować 3-4 osoby - ale one już o tym wiedzą jako, że mam wobec nich spory dług wdzięczności.
----------------------------------------------------------------------------------------------

W miarę możliwości będą się tutaj również znajdować komercyjne oferty noclegowe z niedrogich hoteli lub hosteli położonych w Katowicach.

adriank1's Strona

Podziękowali za posta: Koga, McLer