1

Temat: Większe listopadowe spotkanie 16.11.14. (Bardzo ważny temat)

Dobra, chyba inaczej się nie da. Warszawski graczu, który przeczytałeś ten post, kliknij "napisz odpowiedź" i odpowiedz na następujące pytanie:
"Czy zagrasz na jakimkolwiek warszawskim turnieju w listopadzie?"
Od razu zwracam uwagę: nie "czy masz zamiar zagrać" tylko "czy zagrasz". I nie "czy przyjdziesz" tylko "czy zagrasz". "Tak" albo "nie" w zupełności wystarczy. Jeśli są jakieś uwagi (np. dotyczące ewentualnego terminu), warto dopisać. Brak odpowiedzi oznacza nie dość że odpowiedź "nie", to całkowity brak chęci poświęcenia 5 sekund żeby reszta o tym wiedziała. Nikt nie będzie miał za złe za odpowiedź "nie", ale trzeba wiedzieć na czym stoimy. I żeby nie było że pytanie leci w próżnię, oto lista osób, od których oczekuję odpowiedzi:

  • AfroJafro,

  • Amphi,

  • arturomod,

  • Babidi,

  • Kars,

  • keeshii,

  • Koga,

  • konsko,

  • Matt,

  • McLer,

  • Quck (?),

  • Shun,

  • Yabol.

O kimś pewnie zapomniałem. Z tyloma osobami bez problemu powinno się dać uzbierać ośmioosobowy turniej, stąd nie rozumiem, czemu do tej pory oscylujemy wokół połowy tej liczby.
Pozdrawiam.

Podziękowali za posta: arturomod

2

Odp: Większe listopadowe spotkanie 16.11.14. (Bardzo ważny temat)

Zapomniałeś o v-ce mistrzu Polski smile

Ja oczywiście planuje sie pojawić i zagrać, jak bede mógł to bede w każdy weekend.

3

Odp: Większe listopadowe spotkanie 16.11.14. (Bardzo ważny temat)

Powiem szczerze, nie mam decku. Jakbym miał to pewnie bym wpadał co jakiś czas,ale tylko w niedziele, bo soboty mam na przemian praca/uczelnia. Skontaktuję się z Shunem, może mi coś pożyczy i wpadnę za tydzień.

PS: czemu Shuna nie ma na tej liście?

Edit: za tydzień są święta, więc odpada. W tym tygodniu jadę na wieś a za 3 tygodnie urodziny.
Dla mnie dobrym pomysłem by były piątki po 16~, ale pewnie nie dla wszystkich.

:::::::::::||"""\\::::://""\\ ::::::||"""\\.::::||:::||""\\ ::::|| :::::::::::
:::::::::::||:::://:::://::::::\\:::::||:::://:::::||:::||::::\\:::||::::::::::::
:::::::::::||::::\\::://====\\::::||::::\\ ::::||:::||:::://:::||::::::::::::
:::::::::::||__//://::::::::::::\\::||__//:::::||:::||_//:::::||::::::::::::

4 (edytowany przez Kars 2014-10-24 14:27:49)

Odp: Większe listopadowe spotkanie 16.11.14. (Bardzo ważny temat)

Odpowiadając na podstawowe pytanie: tak, zamierzam być. Często na weekendy wracam do Skarżyska, ale na ogół nie sprawia mi to problemu, zwłaszcza jeśli gramy w niedzielę. Wyjątkiem przyszły tydzień bo wiadomo, Wszystkich Świętych.

O ile dobrze pamiętam, tylko raz nie udało mi się stawić na turniej mimo zadeklarowanej obecności i dokładam starań, aby ta liczba nie uległa powiększeniu.

edit: dla weekendów, które spędzam w Warszawie, Babidiego pomysł na piątki jest mega dobry.

To wszystko niestety prawda.

5

Odp: Większe listopadowe spotkanie 16.11.14. (Bardzo ważny temat)

Babidi napisał/a:

Powiem szczerze, nie mam decku.

Tymczasem Fairy Toolbox pilotowany przez Pookę zajmuje drugie miejsce po pierszym dniu Regionalsów w USA big_smile

W piątki i może dałbym radę wpadać (kończę zajęcia na uczelni o 17), ale obawiam się, że gorzej może być z resztą ludzi sad

6

Odp: Większe listopadowe spotkanie 16.11.14. (Bardzo ważny temat)

Tak, w listopadzie nie powinienem mieć żadnych problemów w weekend albo piątek po szkole (ok. 15.30-16.00) przyjść.

7

Odp: Większe listopadowe spotkanie 16.11.14. (Bardzo ważny temat)

1 weekend - mediolan
2 weekend - muszę do domu wrócić
w kolejne powinienem grać

8

Odp: Większe listopadowe spotkanie 16.11.14. (Bardzo ważny temat)

Weekend - Tak (jeśli będzie chcodź trochę osób)
2 Weekend - nie
Dalej nwm ale raczej tak

I TYLE XD

9

Odp: Większe listopadowe spotkanie 16.11.14. (Bardzo ważny temat)

arturomod napisał/a:
Babidi napisał/a:

Powiem szczerze, nie mam decku.

Tymczasem Fairy Toolbox pilotowany przez Pookę zajmuje drugie miejsce po pierszym dniu Regionalsów w USA big_smile

Tymczasem mój fairy box to teraz 10-15 proxów nie licząc kart, których nigdy nie miałem sad

:::::::::::||"""\\::::://""\\ ::::::||"""\\.::::||:::||""\\ ::::|| :::::::::::
:::::::::::||:::://:::://::::::\\:::::||:::://:::::||:::||::::\\:::||::::::::::::
:::::::::::||::::\\::://====\\::::||::::\\ ::::||:::||:::://:::||::::::::::::
:::::::::::||__//://::::::::::::\\::||__//:::::||:::||_//:::::||::::::::::::

10

Odp: Większe listopadowe spotkanie 16.11.14. (Bardzo ważny temat)

No ja 1 tydzień odpadam, a drugi tydzień jest spoko, jestem w domu, nie idę ze sztandarem na ambasadę żadną, więc raczej bezpiecznie. Weekendy i w sumie piątki (pewnie niektóre) pasują mi.

11 (edytowany przez McLer 2014-10-26 14:42:17)

Odp: Większe listopadowe spotkanie 16.11.14. (Bardzo ważny temat)

Pierwszy weekend listopada - na pewno odpadam.
Drugi - są szanse, ale tylko takie ok. 40%, nie więcej.
Trzeci - a to już dziś mogę na 100% odpowiedzieć, że TAK.
Czwarty - spore szanse, takie ok. 90%, że TAK.
Piąty - teraz nie wiem, bo coś miałem w planach, ale mogą się nie udać. Gdyby się nie udały, to też ok. 90% szans, że zagram.

EDIT: dla mnie piątki po 16 to bardzo mało realny pomysł. Po 17, czy nawet 17:30 to może (MOŻE) czasem nawet tak, ale jeśli już od ok. 16 - a to wtedy na 99% odpada.

McLer,
simply The Best
in every contest

12

Odp: Większe listopadowe spotkanie 16.11.14. (Bardzo ważny temat)

Tak

~Prawdziwy Shun

13

Odp: Większe listopadowe spotkanie 16.11.14. (Bardzo ważny temat)

No cóż, czyli jak na razie mamy następujące wnioski:
icon_arrow Pierwszy weekend listopada odpada (zrozumiałe);
icon_arrow W drugi też nie za bardzo nie ma co liczyć na dużą frekwencję (ale jako że to długi weekend to może dałoby radę się spotkać w poniedziałek?);
icon_arrow Trzeci weekend jak na razie zdecydowanej większości pasuje (nareszcie jakiś porządny turniej?);
icon_arrow Padł pomysł na spotkania w piątki po południu. Wypowiedziało się kilka osób, którym to odpowiada, więc może warto coś zrobić w tym kierunku.

Wypowiedziała się zdecydowana większość wywołanych osób, co mnie cieszy. Ale liczyłem, że jeszcze ze dwie się wypowiedzą. Do czego zachęcam!

14

Odp: Większe listopadowe spotkanie 16.11.14. (Bardzo ważny temat)

Ja jak najbardziej się pojawię. Każdy weekend mam wolny dopóki nie będzie jakichś niesamowitych rodzinnych wydarzeń które mnie zatrzymają.

A, jestem noobem, a poza tym mam jeszcze kilka kart-proxy tongue

15

Odp: Większe listopadowe spotkanie 16.11.14. (Bardzo ważny temat)

Na razie nie mam zamiaru aktywnie uczestniczyć w turniejach, możecie mnie pomijać przy szacowaniu frekwencji. Ogólnie to robię sobie przerwę z kartami do odwołania (od strony administracyjnej będę dalej was wspierać - uaktualniać wyszukiwarkę, poprawiać błędy, itp, jedynie nie będę jeździł po turniejach).

16

Odp: Większe listopadowe spotkanie 16.11.14. (Bardzo ważny temat)

Skoro już ustaliliśmy, że wielu osobom pasuje weekend za tydzień, wypadałoby zacząć ustalać dalsze szczegóły.
Proponuję, żeby każdy zainteresowany odpowiedział na dwa zasadnicze pytania:
Piętnastego czy szesnastego?
oraz
Czy jedna z opcji: Standard (BC-on), Expanded (BW-on) wyklucza Twój udział w turnieju? (Jeśli tak, to która?).

Sens drugiego pytania: Turniej będzie w BW-on, jeśli okaże się, że zainteresowane grą są osoby, które mają talię do BW-onu, ale do BC-onu już średnio i zwiększy to frekwencję.

17

Odp: Większe listopadowe spotkanie 16.11.14. (Bardzo ważny temat)

Wolę w niedzielę.  Format obojętny

18

Odp: Większe listopadowe spotkanie 16.11.14. (Bardzo ważny temat)

Szesnasty. Piętnasty też okej, ale musiałbym o tym wiedzieć najdalej w środę.

Żaden format nie wyklucza mojego udziału, ale wolę BC-on.

To wszystko niestety prawda.

19

Odp: Większe listopadowe spotkanie 16.11.14. (Bardzo ważny temat)

Wolę niedzielę i preferuję Standard, ale Expanded też zdzierżę.

20

Odp: Większe listopadowe spotkanie 16.11.14. (Bardzo ważny temat)

format obojetny, co do daty jeszcze nie wiem

21

Odp: Większe listopadowe spotkanie 16.11.14. (Bardzo ważny temat)

Lista chętnych na niedzielę:

  • Kakel

  • Konsko

  • Kars

  • Artur

  • Yabol?

Co z pozostałymi, którzy byli chętni jeszcze niedawno? Amphi, Babidi, McLer, AfroJafro, Matt, Shun - można liczyć na to, że wpadniecie pograć?

22

Odp: Większe listopadowe spotkanie 16.11.14. (Bardzo ważny temat)

Ja w niedzielę wpadnę na 100%, obiecuję, ale jeszcze nie wiem, czy zagram. Na pewno dokonam każdego umówionego już jakiś czas temu 'deala', o ile pojawią się TE osoby.

McLer,
simply The Best
in every contest

23

Odp: Większe listopadowe spotkanie 16.11.14. (Bardzo ważny temat)

Ja w niedziele mogę wpaść, ale bym chciał pare kart pożyczyć.

24

Odp: Większe listopadowe spotkanie 16.11.14. (Bardzo ważny temat)

ja będę ale jak ostatnip mogę zamulić do max 11.30, bo rodzice rano na chwilę do mnie wpadają.

25

Odp: Większe listopadowe spotkanie 16.11.14. (Bardzo ważny temat)

Postaram się wpaść, czy pograć tego nie wiem.

~Prawdziwy Shun