Temat: Witajcie :)

Nie znalazłem żadnego wątku przeznaczonego dla nowych użytkowników, dlatego też postanowiłem przedstawić się w odpowiadającej mi części "regionalnej".
Kilka tygodniu stała się w moim życiu rzecz niezwykła - powtórzyło się pewne doświadczenie z przeszłości. Otóż brat przyjaciela, będący Szwedem opowiedział mi o swoim zainteresowaniu kartami pokemon. W w mojej wyobraźni żywo pojawił się obraz sprzed kilku lat, kiedy to kuzyn z Niemiec przyjechał na wakacje i zapytał "macie tu coś takiego jak pokeomny?" Wtedy jeszcze nie mieliśmy.
Kilka lat temu porzuciłem zainteresowanie kartami. W tej chwili widząc, jak żywym i interesującym zjawiskiem jest PTCG postanowiłem powrócić. Początkowo myślałem tylko o kolekcjonerstwie (mały falstart - nakupiłem starterów z heartgold&soulsilver), potem kierując się żądzą mocy poczyniłem drugi (karty world championship 2013).
Obecnie mam trochę kart nadających się do gry, ale żadnego sensownego zestawu nie da się z nich poskładać. Śledzę sobie info pojawiające się we współczesnym poke-świecie i przyswajam informacje (ich ogrom jest przytłaczający dla nowicjusza, ale się nie poddaję). I tak mam zamiar skompletować talię, jakieś jej wyobrażenia powoli przejawiają się w mojej głowie. Mam świadomość turniejów organizowanych w Dragonusie, niestety jako że zazwyczaj kończę pracę w sobotę o godzinie dziewiątej rano, nie jestem za bardzo w stanie się tam doczłapać (na pewno zmieni się to, kiedy będę miał już GOTOWĄ talię i będę GOTÓW DO GRY).
Skoro ma to być przedstawienie się to kilka słów o mnie - prywatnie kończę studia humanistyczne i pracuję w knajpie na Kazimierzu. Lubię grać w lola (choć ostatnio coraz mniej) i oglądać Dragon Balla (kolejny przykład powrotu do czasów dzieciństwa:>).
Z radością witam Was wszystkich, mam nadzieję że ta wspaniała gra karciana nie wymrze, tym bardziej odczuwam swojego rodzaju dumę, zasilając swoją osobą szeregi jej zwolenników.
PS. Czy jest tutaj ktoś chętny spotkać się prywatnie, nie w godzinach turniejowych i po prostu pogadać, jak wteran z noobkiem na piwie?