Temat: Organizacja przed OTP - Czyli dojazd itp.

Nie wiem ludki jak się zgadujecie na dojazd do Warszawy, ale zakładam Wam temat żebyście się ogarneli wink

Ja i Wex mało w tym temacie się wypowiemy bo mamy rezerwacje w hotelu od piątku od 12 do niedzieli do 15. Ja i tak wracam dopiero we wtorek bo mam szkolenie z Play big_smile

Co do naszego hotelu to wątpię by ktoś inny tam chciał (cena) ale jak ktoś by miał w planie to nazwa hotelu: Holiday in Express Warsaw Airport.

Wybrałem ten hotel z trzech powodów- byłem już w nim, tam się rewelacyjnie wyśpię i w tym samym hotelu mam nocleg z Playa od niedzieli wink

Tyle ode mnie smile Ogarnijcie kto jedzie i w ogóle smile Pozdrawiam.  Ogarniam się do Czech smile

OTP 2016 Organizator
Online Tournaments Organizator

2

Odp: Organizacja przed OTP - Czyli dojazd itp.

Cześć i czołem, chciałbym ruszyć z tematem do przodu. Istnieje sensowny pociąg do Warszawy w dniu OTP, odjazd o godzinie 5:32 (rzecz jasna z dworca głównego Krk), a przyjazd 9:19 (Warszawa Centralna). Są to tak zwane tanie linie kolejowe, a więc jedna z najtańszych możliwych opcji.

Cena biletu dla studenta to 24,99 zł. Odpowiednio, cena normalnego biletu jest dwa razy droższa. Dzieci/młodzież: 32,13 zł. Chciałbym zaznaczyć, że są to bilety na zasadzie "kup wcześniej", a więc kupowane w dniu wyjazdu na pewno byłyby droższe.

Kto jest chętny na podróż tym pociągiem?

3

Odp: Organizacja przed OTP - Czyli dojazd itp.

Wstępnie ja i brat.

4

Odp: Organizacja przed OTP - Czyli dojazd itp.

Jest chyba też godzinę później jakiś i też sensownie dojeżdża, ale wstępnie nie brzmi źle wink.

7 miejsce ECC 2013
19 miejsce ECC 2014
Więcej grzechów nie pamiętam. Za wszystkie lock decki serdecznie dziękuję.

5

Odp: Organizacja przed OTP - Czyli dojazd itp.

Nie interesują nas takie z 10 przesiadkami Qzin.

6

Odp: Organizacja przed OTP - Czyli dojazd itp.

Do Warszawy chyba nie ma nic z przesiadkami wink. Są jedynie droższe big_smile.

7 miejsce ECC 2013
19 miejsce ECC 2014
Więcej grzechów nie pamiętam. Za wszystkie lock decki serdecznie dziękuję.

7

Odp: Organizacja przed OTP - Czyli dojazd itp.

Ej ludkowie, kto i kiedy idzie kupic bilety bo nie ma sensu by każdy kupował osobno gdyż może dostaniemy zniżkę za hurtowe kupno. Po za tym kiedy i gdzie byłaby ewentualna zbiórka na pociąg?

8

Odp: Organizacja przed OTP - Czyli dojazd itp.

Nie flon, nie dostaniemy zniżki za kupno 6 czy 8 biletów smile. Jak nie umiesz sam kupić to kup z resztą, ja kupuję swój w dniu wyjazdu, bo odkąd mam problemy ze zdrowiem, wolę nie ryzykować sytuacji w której nie daję rady jechać a bilet kupiony wink.

7 miejsce ECC 2013
19 miejsce ECC 2014
Więcej grzechów nie pamiętam. Za wszystkie lock decki serdecznie dziękuję.

9

Odp: Organizacja przed OTP - Czyli dojazd itp.

http://intercity.pl/pl/site/oferty-prom … owych.html

Zniżki są od 11 biletów.

10

Odp: Organizacja przed OTP - Czyli dojazd itp.

Dobra, jutro około 5.15 zbiórka , tylko gdzie się spotykamy? Na peronie(jeśli tak to którym)? Panda nie zapomnij wziąć moich biletów tongue

11

Odp: Organizacja przed OTP - Czyli dojazd itp.

Yup, zbiórka o 5:15 w miejscu, gdzie kupowaliśmy bilety. Sam zjawię się o tej godzinie.

Osoby, które wpadną wcześniej (np. Yoyo z tego co wiem) poprosiłem, żeby zorientowali się, z którego peronu odjeżdża pociąg.

12

Odp: Organizacja przed OTP - Czyli dojazd itp.

Życzę wam powodzenia z tym pociągiem. Opóźnienia na tej trasie mogą być do 30 min. I fakt potwierdzam - z Wexem tyle dziś staliśmy w szczerych polach. Ale mam na
dzieję że zdążycie na 11 (przyjeżdżając planowo na 10:33).

A i on jest z przesiadką.

OTP 2016 Organizator
Online Tournaments Organizator

13

Odp: Organizacja przed OTP - Czyli dojazd itp.

Planowo mamy być 9:20, więc możemy sobie pozwolić na powiedzmy godzinne opóźnienie. Tragedii nie ma.

14

Odp: Organizacja przed OTP - Czyli dojazd itp.

Ja nigdy opóźnienia nie miałem o tej godzinie w sobotę smile

15

Odp: Organizacja przed OTP - Czyli dojazd itp.

Właśnie ja i reksio dotarliśmy do Krakowa

16

Odp: Organizacja przed OTP - Czyli dojazd itp.

Czyli prawdopodobnie komplet wrócił big_smile